Přejít na obsah

55 mm vs 42 mm ???


Duke650

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

OW 46 mm za 300 USD to jde ne?

over size Pilot 3095 automatic wristwatch.

5 ATM water resistant, has a screw on back and a hardened mineral glass crystal. There is a date window at the 3 position and the watch is powered by an Automatic 25 jewel ETA 2824-2 movement. Width excluding the crown is 46 mm. Width including the crown is 48 mm. Thickness is 11.5 mm. Lug to lug is 53 mm. Lug spacing is 22 mm Ref. OWW 14 Price is £160 or US $295

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim reagovat na komentare popisujici neprimerenost vzhledu velkych hodinek na strednim/mensim zapesti. Nejaky cas uz mam IWC piloty 46mm a pres mou predchozi obavu z jejich velikosti, se mi zdaji uplne v pohode. Po case jsem uvidel velky Zena 55mm a je to taky ok. Dokonce na zenskem zapesti moji manzelky vypadaji ty ivececka zajimave, trendy. Takze mohu jen doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro rozseknutí otázky \"je 47 mm málo nebo moc\" se dají koupit \"na zkoušku\" za pár šupů tyto Uhren (ebay.de)

A neexistuje nějaká půjčovna hodinek? - na vyzkoušení, třeba na měsíc...

 

Pro mě je už 47 moc, ale fakt záleží na velikosti ruky a taky na odvaze...

 

Tydle by se mi líbily, ale ty zase dělaj jen 39 což je málo. No, vlastně to není jediný argument proti koupi... smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, díky Duke. BTW chlapi už mě docela začíná štvát to označení - čína- Hele sám jsem zastánce Švýcarských hodinek atd. Ale jeden známý co sháněl hodinky podobné Panerai a pochopitelně neměl na Paneraie tak si koupil Marina militare, když jsem mu je ukázal na netu. Musím říct, že je s nimi veeelmi spokojen, nejsou to fake neboť nemají na sobě nápisy Panerai nebo co. Jsou v oceli ,v automatu - sice čínském, ale světe div se, má odchylku jako chronometer tak o co jde. Jasně mi říkal že se mu P hrozně líbí, ale že na ně nemá prachy a také nechce nosit nějaký fake. Takže dnes už jsem opatrnější na to posmívat se těmto strojkům. Kdysi jsem také nechápal auta Kia. Nedávno jsem testoval Kiu Ceed a v pohodě vám zde napíšu, že to auto má lepší jízdní vlastnosti a vůbec se mi víc líbí i v interiéru než nová corolla auris. Takže ty hodinky co ukázal Duke mi příjdou celkem fajn. laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...