Přejít na obsah

Zlaté ručky na prim sport igen


Doporučené příspěvky

Co je na tom, zde jsem to pouze konzultoval, nikomu nic nenutím. Mimochodem kupují ode mne i zde někteří vážení členové chronomagu. Nejde o žádnou reklamu jen jsem to chtěl konzultovat než to vystavím, tak nevím proč tu někdo háže patky na právě probíhající aukce. Mimochodem pro místní štouraly, kteří jsou všude a v každém oboru sběratelství: za nic se neschovávám jako ostatní, na aukru mám podnikatelský učet, jsem obchodník, platím daně. Dost členů ode mne mají velmi zajímavé kousky a spokojenost veliká, dost lidí zde mne zná osobně narozdíl od jiných prodejců na aukru a těch co neplatí daně a prodávají. Samozřejmě i já sbírám hodinky, ale většinou NOS a sběratelsky zajímavější kousky. Tak jen pro info. Howw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce se mi blejt ,velebnosti. Kam toto forum směřuje? Za chvíli tu kdejakej bastlman bude dávat dotazy, co to vlasně má a na základě získaných odpovědí bude prodávat na aukru. Fuj na to, prostě hnus

Upraveno uživatelem skodna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych rád dodal, že nechápu smysl založení tohoto vlákna. Pokud se zakladatel považuje za prodejce s živností, tak by měl o dané věci vědět hodně informací. Potom tedy nevím, proč se ptá, zda jsou ručky originál, když zrovna u tak profláknutých hodinek, jaku jsou PS I je zde tolik fotografií a informací, že tento dotaz mě připadá jako výsměch lidem na foru o primkách a možná i dělání si z nás legraci. Pochopil bych, kdyby to bylo někde v chlubírně, nebo v bastlení, co vše se dá objevit v bazarech za kuriozity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ještě bych rád dodal, že nechápu smysl založení tohoto vlákna. Pokud se zakladatel považuje za prodejce s živností, tak by měl o dané věci vědět hodně informací. Potom tedy nevím, proč se ptá, zda jsou ručky originál, když zrovna u tak profláknutých hodinek, jaku jsou PS I je zde tolik fotografií a informací, že tento dotaz mě připadá jako výsměch lidem na foru o primkách a možná i dělání si z nás legraci. Pochopil bych, kdyby to bylo někde v chlubírně, nebo v bastlení, co vše se dá objevit v bazarech za kuriozity.

 

Chce se mi blejt ,velebnosti. Kam toto forum směřuje? Za chvíli tu kdejakej bastlman bude dávat dotazy, co to vlasně má a na základě získaných odpovědí bude prodávat na aukru. Fuj na to, prostě hnus

Važ slova, kdyby jsi nečetl mezi řádky tak by jsi věděl, že jsem je takto koupil.....a tady jsem to konzultoval tak si bastlmanem nazývej někoho jiného ty chytráku..... A můžeš se jít vyblejt

Upraveno uživatelem anthony.rex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že si je takto koupil přece neznamená že neumíš číst a hledat, protože jinak by jsi si nejdříve přečetl všechny vlákna o PS 1 (a že jich tu je hodně) a věděl by jsi že se tato barva ruček nikdy oficiálně nevyráběla. A neplevelil by jsi to tady tímto vláknem které opravdu v kontextu vypadá jako provokace.

 

 

Važ slova, kdyby jsi nečetl mezi řádky tak by jsi věděl, že jsem je takto koupil.....a tady jsem to konzultoval tak si bastlmanem nazývej někoho jiného ty chytráku..... A můžeš se jít vyblejt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...