Přejít na obsah

Tudor 2014 News Or What Would Love To See At Basel


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Konečně pořádný hodinky pro chlapy !! Ranger rullezzzz ! Levnější, než explorer, lepší než exlorer, větší, než exlorer, hezčí, než exlorer !! A to je explorer podle mne z nejlepších od Rolex. 

 

Žádný kecy pro blbý, žádný dyzajn napojení náramečku pro slečinky, žádný datum pro menažírky, ale ani žádný externí svaly  - prostě neprofláklý HOĎKY jak hořkej slib.

 

Myslím, že ten tah je k nim kapku humpoláckej proto, že mají útlý elegantní retro nožky určené k páskům ( maskáč a žlutý svetřík :D) - to je podle mne zcela v logice rolex/tudor soužití.

 

Vteřinovku mohli udělat delší, až k vnějšímu okraji indexů, ale to by museli být JLC, 41mm je už lehce nad optimem, ale s lehkostí chápu to - musejí být vykřičenější, než konzervativní brácha.

 

P.S. Modrý black bay jsou stejně famózní, jen s tečkovými indexy až moc podobný subům, chtělo by to ty čtverečky ......

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Paradni hodinky. Design u Tudoru umi. Krasne pouzdro a tah bez koncovek vitam. Nerad se divam na otlacene a poskrabane pouzdro od koncovek tahu, kdyz to pak clovek hodi na kuzi, nebo nato. Hodinky maji v mych ocich jedinou chybu, ostatne, jako vsechny Tudory, kalibr. Dost penez za znacku, ktera de facto nic neumi. Nebo se pletu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na prvni pohled jsem je odsoudil, ale cim dal vic se mi libi, a to vcetne toho tahu, u ktereho je absence koncovek naopak dobre retro. uz se tesim, az budou na krame, abych si je vyzkousel... budou vypadat paradne, az budou radne obouchane od kazdodenniho noseni...

 

libi se mi ta spravne dlouha minutova rucka (narozdil od 214270tek ;))

 

ta 2824ka, co je uvnitr, je oficialne TOP grade (nema COSC papir), ale realne ma chodit (podle info od AD) jako chronometer a i tak ji 'stelujou'...

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

na prvni pohled jsem je odsoudil, ale cim dal vic se mi libi, a to vcetne toho tahu, u ktereho je absence koncovek naopak dobre retro. uz se tesim, az budou na krame, abych si je vyzkousel... budou vypadat paradne, az budou radne obouchane od kazdodenniho noseni...

 

libi se mi ta spravne dlouha minutova rucka (narozdil od 214270tek ;))

 

ta 2824ka, co je uvnitr, je oficialne TOP grade (nema COSC papir), ale realne ma chodit (podle info od AD) jako chronometer a i tak ji 'stelujou'...

Tak oni ji stelovat musi, protoze jejich 2824ka ma jiny regulacni system. Tim jedinym se myslim od seriovky odlisuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...