Přejít na obsah

Tudor 2014 News Or What Would Love To See At Basel


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alda

Souhlasím, že jsou to jedny z nejdražších 2824 na trhu a skutečně jsem zvědav, jestli to za to stojí. Řeči o TOP grade mi jdou jedním uchem dovnitř, druhým ven ....

Aby ne, vzdyt cenovy rozdil od Elabore je par korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Alda

Nejspis ano. Incabloc by mel byt nahrazen Kifem. Dle informaci z WUS, tyhle upravy nejsou praci Tudoru a navic, udajne je to krok zpet (odstraneni ETACHRON)

 

tady je o tom vlakno http://forums.watchuseek.com/f23/used-rolex-sub-new-tudor-pelagos-812886-3.html

 

 

Podobne zmeny (regulacni system) si sami delaji u Muhle Glashutte a vyhrali s tim dokonce nejakou soutez, Woodpecker maji vsechny jejich modely. 

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

42 je moc jak pro koho,ale kdo by chtěl tyhle,když má na dražšího bratříčka.Tudor je přeci pro ty,co nedosáhnou na rolády,co se Ety týká,nejsou jediný tak cenově vysoko.

 

Typická šosácká nadutost, co jsem tu už dlouho nečet. Za zlatých časů chronomagu by za to byl nekompromisní BAN a všeobecné opovržení. :D Nicméně souhlasím !! Proč utrácet za nápisy a image konzumního lacinýho tuctovýho frajírka, když mám levnější hezčí a stejně hodnotnou alternativu nota bene ze stejné stáje ? Že na to mám, je vskutu jediný důvod, co mě napadá.

 

Souhlasím ovšem se steelem, že odkazů na různé modely je v black bay už trocha moc a pel mel, a  taky bych raději 40mm, než 42 mm. Ale to se rangerů netýká, 41 snad je ještě OK ( moony maj taky 41mm, ne? a vůbec, pro ergonomii je podstatná rozteč stěžejek a průměr ciferníku, průměr pouzdra je tak pro MI a ideologii). A  raději bych tudor, než nekonečně profláklý rolex ( jen těch filmovejch blbečků, co je za prachy nosilo , aby na ně nalákaly další blbečky, kteří jsou pak hrdý na to, že na to maj )..... :D

 

ať žije flame !!!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typická šosácká nadutost, co jsem tu už dlouho nečet. Za zlatých časů chronomagu by za to byl nekompromisní BAN a všeobecné opovržení. :D Nicméně souhlasím !! Proč utrácet za nápisy a image konzumního lacinýho tuctovýho frajírka, když mám levnější hezčí a stejně hodnotnou alternativu nota bene ze stejné stáje ? Že na to mám, je vskutu jediný důvod, co mě napadá.

 

Souhlasím ovšem se steelem, že odkazů na různé modely je v black bay už trocha moc a pel mel, a  taky bych raději 40mm, než 42 mm. Ale to se rangerů netýká, 41 snad je ještě OK ( moony maj taky 41mm, ne? a vůbec, pro ergonomii je podstatná rozteč stěžejek a průměr ciferníku, průměr pouzdra je tak pro MI a ideologii). A  raději bych tudor, než nekonečně profláklý rolex ( jen těch filmovejch blbečků, co je za prachy nosilo , aby na ně nalákaly další blbečky, kteří jsou pak hrdý na to, že na to maj )..... :D

 

ať žije flame !!!

Mně osobně se moc líběj i se všemi jejich + i -,vynechal jsem uvozovky,nicméně jaký byl pravý důvod vzniku Tudoru jako odnože Rolexu?Dodnes jsem žil v domnění zpřístupnit značku i méně movitým obdivovatelům.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že původně se měl rolex jmenovat tudor, ale tudor již bylo zaregisrované, takže guru wildorf pojmenovat firmu nedobrovolně nešťastně. Jakmile se tudor uvolnilo, vznikl tudor jako rolex pro chudý, připouštím, ale ve skutečnosti byl vždycky lepší, protože se mu zakladatel věnoval z lásky, ne pro prachy .....  :D  To je takový tajemství zapálených chronomagorů z celé planety ....... pšššt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typická šosácká nadutost, co jsem tu už dlouho nečet. Za zlatých časů chronomagu by za to byl nekompromisní BAN a všeobecné opovržení. :D Nicméně souhlasím !! Proč utrácet za nápisy a image konzumního lacinýho tuctovýho frajírka, když mám levnější hezčí a stejně hodnotnou alternativu nota bene ze stejné stáje ? Že na to mám, je vskutu jediný důvod, co mě napadá.

 

Souhlasím ovšem se steelem, že odkazů na různé modely je v black bay už trocha moc a pel mel, a  taky bych raději 40mm, než 42 mm. Ale to se rangerů netýká, 41 snad je ještě OK ( moony maj taky 41mm, ne? a vůbec, pro ergonomii je podstatná rozteč stěžejek a průměr ciferníku, průměr pouzdra je tak pro MI a ideologii). A  raději bych tudor, než nekonečně profláklý rolex ( jen těch filmovejch blbečků, co je za prachy nosilo , aby na ně nalákaly další blbečky, kteří jsou pak hrdý na to, že na to maj )..... :D

 

ať žije flame !!!

 

jasněže Tudor :-) např. tenhle kousek je naprosto dokonalej ....http://www.uhrenfreund.com/site_details.php?product=2805&lang=de&hash=156d7c1ba294c3ac22e340649cd40327

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě pořád i když s Etou nejsou cenově úplně v oblacích,mně tam teda nevadí,co by in-house asi provedl nepěknýho s cenou,mnozí by třeba uvítali možnost volby,ale tu v případě Tudoru vlastně mají.Zrovna tak mám moc rád starý aquáče od IWC,teď dostaly in-house a jsou tam,kam se nedostanu já a mám smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že s etou je to naopak TEN trik , TO kouzlo. Kdyby tam byli dávali rolex stroje, rolex by už neexistoval, že jo :D Rozdíl mezi etou a rolex strojkem asi nebude v kvalitě, trvanlivosti , přesnosti a tak, ale spíše v exkluzivitě a ta náleží staršímu bratříčkovi, to je zvykové právo. Proto taky chápu, že ety v tudorech nejsou certifikovaný, jen tudor tvrdí, že je tak ladí ( aby ne,  když prý mění regulační mechanismus :D ). Rozdíl někde musíš vymyslet :D ach, ten márketing .

 

U IWC mně eta přijde víc dehonestující, přeci jen je to více prémiová značka, než tudor, ale nejvíc mi vadilo, když u marků tuším XV nahradili JLC strojek etou, to považuju u značky jako IWC za downgrade směrem ke konzumu. Na druhou stranu, zdejší uznávaný expert na JLC strojky v diskuzi o geophysic  tvrdí, že ty jejich moderní tenoučký básis strojky už nejsou do tool hodinek dost robustní - takže ten krok IWC dodatečně chápu ( no, otázku,  proč tedy JLC do navy seals cpe ty svoje tenký nerobustní slečinkovský strojky necháme stranou - že by považoval ta salónní kousky ?, ale fakt nepátrám .... ) :D

 

No, kašlu na kecy, IWC prostě chtělo ošálit publikum a vydělat  víc na každých prodaných markách ....... To tudor nedělá, jede furt ety - vůbec v tom domě drrrží lajnu - obdivuhodné !!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpusťte neználkovi, ale ty Tudory z odkazu : to je v pořádku a normální, že na dýnku a korunce mají rolex logo? Já kdybych takové hodinky potkal, tak si budu myslet, že je to nějaká skládačka (v tom lepším případě), nebo fejk v tom normálním případě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...