Přejít na obsah

Tudor 2014 News Or What Would Love To See At Basel


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odpusťte neználkovi, ale ty Tudory z odkazu : to je v pořádku a normální, že na dýnku a korunce mají rolex logo? Já kdybych takové hodinky potkal, tak si budu myslet, že je to nějaká skládačka (v tom lepším případě), nebo fejk v tom normálním případě :)

 

jo, starsi modely to tak opravdu mely (vzdy je to klasicky pouzdro ze subu) obcas se objevi i kousky s rolex sponou... to pouzdro je ma muj vkus brutalne prelesteny, stah a spona jakbysmet... (tudor logo uz prakticky neni videt)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je, cigi. Precti si tenhle clanek (a to je stroj z entry-level modelu starej 40 let): http://watchguy.co.uk/teardown-rolex-oysterdate-precision-6694/

 

Kdo nechce cist cele, tak tady je jedna promo citace: "The love of detail shows clearly, and the movement is certainly one up from your standard ETA stuff." Ja vim, je to jen nazor jednoho hodinare...

Rozdíl mezi etou a rolex strojkem asi nebude v kvalitě, trvanlivosti , přesnosti a tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalis - "love of detail" v hodinařině čtu jako různá leštění, pokovení, povrchy, zušlěchtění  ... atd ( já tomu říkám make up)  .... ne jako rozdíl v kvalitě a trvanlivosti a tak. Navíc se tam srovnává se "standart eta stuff" , který díky velkovýrobě tím zpracováním povrchů záměrně nevyniká, eta kosmetiku přenechává odběratelům. A tím je v tomto případě rolex, takže očekávám příkladnou "love of detail" i u jejich ety - certainly one up from your standard ETA stuff. Já myslím, že odhlídnuto od exkluzivity a MI ( já tato kriteria velice uznávám !! )  to bude fifty : fifty jako s tou slavnou rolex ocelí. BTW - jakou ocel používá TUDOR ?? Jsou tudor pouzdra a korunky pořád ústřice ?

 

Podle mne na strojku s třema ručkama  a dost ani není extra co kvalitativně rozlišovat, než tu kosmetiku, pak takové ty nikoli nezbytné "finesy" -  šatóny, ložiska, křemíky, labutí krky, vyvažování ...). Kvantitativně snad rezervu chodu a tloušťku. Tak tedy najde někdo relevantní  rozdíly mezi rolex a tudor etou ..... laicky vidím jen tu koupenou certifikaci :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...