Přejít na obsah

??????????? 6.15 ? stolnídigitálky s VFD displejem


yaro

Doporučené příspěvky

hmm, nafotim je, vzadu jsou jen cerne cudliky a at mackam co mackam, tak cas nenastavim. Asi je potreba nejaky dvouhmat, delsi pridzeni ci co...

 

Navic nekdy zacnou z niceho nic budit uprostred noci, to je pak teprve chut. Navod by se siknul... :)

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hmm, nafotim je, vzadu jsou jen cerne cudliky a at mackam co mackam, tak cas nenastavim. Asi je potreba nejaky dvouhmat, delsi pridzeni ci co...

 

Navic nekdy zacnou z niceho nic budit uprostred noci, to je pak teprve chut. Navod by se siknul... :)

No, měl bys mít skutečně ty tlačítka podle výše přiloženého návodu v němčině...

 

Jinak by měl být vypnutý budík a jas je potřeba přepnout na max.

Pak když je u signálem řízených hodin vteřinovka na 00 stisknout tlačítko K.

Tím se srovnají vteřiny a pak už jen naklapat jedním tlačítkem hodiny (rusky Č) a minuty (M)

 

Toť vše. Při tlačítku na nižším jasu to nacvakat nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem tu s obrázkem, četl jsem návod v němčimě, to je dobrý, jen u mě ten přístroj má ze zadní strany tuto podobu, proto jsem psal , že je to jednoduché, první bílý má značení K,  červený je B, budilnik. Ale k té výdrži, tedy životnosti, vzhledem k tehdejší ceně a dostupnosti to dodnes považuji za celkem slušnou investici. 

**

post-18915-0-93567100-1399445715_thumb.jpg

post-18915-0-79248100-1399445722_thumb.jpg

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jsi si jistý tím rokem? nemám patent na rozum, ale zařadil bych je o cca 15 let dál v časové ose

 
Tady jsou moje i s roky výroby.
 
20140330_174411.jpg
20140330_174513.jpg
20140330_174251.jpg
20140330_174218.jpg
20140330_174148.jpg
20140330_174428.jpg
20140330_174501.jpg

 

Jinak ta špatně viditelná lampa může být prostě jen prach, ono to soudruhům moc nelícovalo a mě to také začalo svítit,až jsem očistil sklo a lampy, ale jedno se musí nechat jdou neuvěřitelně přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 
Tady jsou moje i s roky výroby.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jinak ta špatně viditelná lampa může být prostě jen prach, ono to soudruhům moc nelícovalo a mě to také začalo svítit,až jsem očistil sklo a lampy, ale jedno se musí nechat jdou neuvěřitelně přesně.

 

Ty itronový plastovky jsou pěkný :rolleyes:

 

Jo, jakmile je zaprášeno, svítí to mnohem méně...  mnohkdy stačí vyčistit přední zelené plexi.

U hodin s kompletním displejem mohou být vysvícené některé segmenty - ty pak svítí slaběji a nic se s tím už nenadělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

S heslem "ruské hodiny do každé rodiny" jsem mnoho těchto " časů "rozdal.Přesto kolem 30 kusů zbývá a tak jsem ty co byly po ruce blýsknul.

...no to jsi fakt ďábel... hotová muzejní expozice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobrý den, náhodně jsem našel tuto diskuzi a chtěl bych se také podělit o fotky své sbírky. Sbírám výrobky ruské firmy Elektronika a to nejenom budíky, hodiny, hodinky ale i jiné jako jsou třeba kalkulačky, televize, digi hry apod. Měl jsem tři výstavky v Holicích na mezinárodním setkání radioamatéru, kde z roku 2012 jsou tyto fotky. Nechci se zatím nějak rozepisovat, ale pokud by měl někdo zájem o bližší informace o mé sbírce tak rád napíši více. Jinak můj vzor ohledně výrobků Elektronika je pan Frolov z Petrohradu který má pěkné stránky své sbírky.   

post-36103-0-95668800-1404633440_thumb.jpg

post-36103-0-08935500-1404633489_thumb.jpg

post-36103-0-04252600-1404633539_thumb.jpg

post-36103-0-95294600-1404633589_thumb.jpg

post-36103-0-41059700-1404633639_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za pochvalu. Ze začátku jsem si myslel, že těch budíku nebude moc druhů ale postupem času jsem přišel na to co rusové  vytvořili variant a odlišností. Nejenom různých barevných variant ale i různého označení a odlišností na plastech. Ale také v jedné bedně je třeba několik druhů plošných spojů apod. Třeba mě překvapilo, že digi her je 21 druhů.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ovšem klobouk dolů. Tomu se říká láska a sběratelské nasazení. Je dobře, že jsi tohle fórum objevil. Takových lidí tu zas tolik není. Moc rád bych si to tvé muzeum prohlédl :-D

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...