Přejít na obsah

Steinhart Nav.B-Chrono 47 Titan limitka


Kluk jako buk

Doporučené příspěvky

Po napsání jak se dostat k limitkám mi přišel odkaz přímo na odkázané limitky, dík za to. Jsou pěkné , ale ta suma????? chybí na nich den, datum ?? do limitek s bílým ciferníkem aj. mají daleko, taky dávám - 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mě líbí LE s bílým cifrem, ale tyto nejsou zatím asi v plánu. Občas jsou v nabídce na zahraničních fórech, ale je tam jisté riziko.

 

K desetiletému výročí firmy je tato limitka s titanovým tělem, COSC certifikací, sendvičovým ciferníkem a MEVA řemenem či řemeny docela vhodným projektem.

 

Cena lehce nad 1.000,- EUR by byla jistě příjemnější, ale aktuální status "vyprodáno" mluví bohužel pro výrobce.

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

 

Steinhart už certifikaci měl na bronzofkách 

 

to se vám fakt líbí ten levej subciferník a ty pohádky tam ? - dyť to na ty hodinky vůbec nepasuje + velikost pouzdra, ale to je podružný

Mi se zdají docela vydařené. Je fakt, že mi vadí ten popis levého ciferníku a subdialy, kdy 0 a 8 jsou dělené, ale dle mne by to teda mělo být také u 6, 9 a možná i 3.

 

Dle webu Steinhart jich bylo jen 111 kusu!!! To se mi moc nezdá pro tuto značku.... Máte na to nějaký názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...