Přejít na obsah

Omega Speedmaster Moonwatch


Doporučené příspěvky

bumerang ;)

Krasny!

uz si ich nechaj!! :smile_anim:

Ty jsi nezmar Ondro:-) Gratulace a snad už ti pak na pátý pokus vydrží:-D

Uvidíme, snad tentokrát vydrží dýl :)

post-18261-0-94478300-1453234295_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přidat. Nádherný orloj. Vyhrát aspoň pár sto-tisícovek ve sportce, byly by Omegy Moon jednou z prvních věcí, kterou bych pořídil. A možná k nim ještě Breitlingy Chronomat. Ale Moony by byly určitě první a nejspíše by to byly černý keramický Dark side. To jsou jednoduše nejkrásnější hodinky,jaký znám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika, která nezevšední! Schválně, jak dlouho vydrží. :)

Bůh ví ..

 

Musím se přidat. Nádherný orloj. Vyhrát aspoň pár sto-tisícovek ve sportce, byly by Omegy Moon jednou z prvních věcí, kterou bych pořídil. A možná k nim ještě Breitlingy Chronomat. Ale Moony by byly určitě první a nejspíše by to byly černý keramický Dark side. To jsou jednoduše nejkrásnější hodinky,jaký znám.

Po Dark Side pokukuju už dlouho. Není to taková klasika jako "normální " Moony, ale je to hodne povedený kousek, líbi se mi. Jen ta výška :(

 

Obrázek z webu post-18261-0-71950300-1453275259_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat, ikonické hodinky.Jedny z mála, kde se stačí soustředit na jediný model a člověk má o zábavu postaráno. Existují stovky variant a k nim stovky příběhů.

Od CK-2915-1 až po svítícího Snoopyho.

Přidám jen dvě fotky, co mi utkvěly poslední týden, protože ten kožený řemen jim sekne a čokolády není nikdy dost.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bůh ví ..

 

Po Dark Side pokukuju už dlouho. Není to taková klasika jako "normální " Moony, ale je to hodne povedený kousek, líbi se mi. Jen ta výška :(

 

Obrázek z webu attachicon.gifimage.jpeg

Jo, já vím, že ocelový Moony jsou asi klasičtější, ale ta viděl jsem Dark side na jednom videu a ta černá keramika a černej keramickej cifr mají úžasnej lesk, kterej jsem u oceli asi ještě neviděl. Navíc mám pro černý hodinky slabost, což je důvod, proč jsem si jako první slušnější orloj pořídil černý Alpnach od Victorinoxu. Ale po těch Moonech Dark Side slintám už od chvíle, kdy jsem je poprvé uviděl. Jednoduše úžasný stroj a ani ta výška by mi ani nevadila - Alpnachy taky nejsou nejnižší. Jenom, bohužel, bez té výhry ve sportce jsou daleko mimo mé možnosti.  :sad01_anim:  

Kdybych mohl, vybíral bych mezi těmihle dvěma variantami. I když musím říct, že to červený prošívání vypadá super.

post-39962-0-14954700-1453387718_thumb.jpg

post-39962-0-18097800-1453387735_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...