Přejít na obsah

Omega teaser na dalsi novy model


kloubik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Me tam pruhled taky vadi...a lesteny clanky tahu taky... to je na vintage modelu taky o nicem. Na WUS uz spekulujou, ze cena bude 8tis USD. 

 

Mimochodem, vsechny stavajici modely ktere dostanou antimagnetickou upravu budou automaticky o 1000 USD drazsi (dle neoficialnich informaci od nejakeho dealera).

 

edit: na WUS se objevila informace, ze watch-insider.com dneska v noci zverejni komplet informace k tomuto modelu. 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Kluci, vlákno jsem přestal sledovat. Hodinky mě ještě předtím než byly celé vidět, zklamaly. Omega dělá z jejich představení tragikomedii, Seamastery odtajňuje jakoby se mělo jednat o přelomový model v dějinách hodinařiny. 

Náhodu jsem na 300 narazil v OceanicTime v článku KLIK bylo mimo jiné cosi z youtube (neshlédl jsem) takže vám video posílám. Pokud už záznam máte, dejte mi vědět, nechám příspěvek smazat. Děkuji za pochopení  :) .

 

https://www.youtube.com/watch?v=LXzpaNApZWY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak me taha oci ten lumi bod na lunete, chybi mu klasickej trojuhelnik, je to tam nejake hole....

 

Uvidime co bude nakonec na produkcni verzi.... zive foto ukazuje trochu neco jineho:

 

DSC06756-1024x683.jpg

 

A melo by byt 6 ruznych varianta.... titanove vypadaji ze budou s modrym cifernikem. Minimalne u toho titanu si mohli odpustit lestene stredni dilky:

 

omega-seamaster-300-master-coaxial-varia

 

Tloustka vypada ze neni naprosto tragicka, ale zaroven ani zadna hitparada. Pravdepodobne neco jako PO 2500, mozna malinko vetsi, ale zaroven mensi nez PO 8500.

 

ezavureq.jpg

 

 

Co me zklamalo je, ze jsem zatim neslysel jedinou zminku o Railmaster a nove Aqua Terra modely dostaly lestene stredni clanky tahu. Vubec Omegu v tomhle nechapu....sportovni jednoduchy maly hodinky bez lunety v matnem provedeni, s brousenou nebo satinovou upravou tahu ji zacinaji v portfoliu tezce chybet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidime co bude nakonec na produkcni verzi.... zive foto ukazuje trochu neco jineho:

 

 

 

A melo by byt 6 ruznych varianta.... titanove vypadaji ze budou s modrym cifernikem. Minimalne u toho titanu si mohli odpustit lestene stredni dilky:

 

 

 

Tloustka vypada ze neni naprosto tragicka, ale zaroven ani zadna hitparada. Pravdepodobne neco jako PO 2500, mozna malinko vetsi, ale zaroven mensi nez PO 8500.

 

 

 

 

Co me zklamalo je, ze jsem zatim neslysel jedinou zminku o Railmaster a nove Aqua Terra modely dostaly lestene stredni clanky tahu. Vubec Omegu v tomhle nechapu....sportovni jednoduchy maly hodinky bez lunety v matnem provedeni, s brousenou nebo satinovou upravou tahu ji zacinaji v portfoliu tezce chybet. 

toto ma veru Rolex osetrene daleko lepsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda tak jako jednotlivé detaily byly (a jsou) přitahující, tak jako celek  to vůbec nefunguje. Doufám, že to je nějaká verze, co poté prošla dalším vývojem (co třeba barva lumi a bod na lunetě?)

Ještě bude  limitka rg/cer - že by jen ta byla "doladěná"?

(a proč musí být tak tlustý, sakra..)

Uvidime co bude nakonec na produkcni verzi.... zive foto ukazuje trochu neco jineho:

A melo by byt 6 ruznych varianta.... titanove vypadaji ze budou s modrym cifernikem. Minimalne u toho titanu si mohli odpustit lestene stredni dilky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda tak jako jednotlivé detaily byly (a jsou) přitahující, tak jako celek  to vůbec nefunguje. 

 

Vidim to stejne, navic ta fake vintage lumi vubec nejde dohromady s tim nablyskanym zbytkem. 

 

Zminovana time zone function pravdepodobne znamena nezavisle nastavitelnou hodinovou rucicku tak jako na ostatnich 8500 kalibrech. 

 

No nic, jdu na chvili slintat vedle do rolex vlakna nad novyma SD :)

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...