Přejít na obsah

Omega teaser na dalsi novy model


kloubik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak nemeli bysme zapomenout na Speedmaster MKII. Ty se povedly po vsech strankach.

 

A jinak jak jsem si dneska postesknul na WUS, Omega nutne potrebuje poradny GMT hodinky. Ty Aqua Terra GMT jsou priserny a PO GMT taky neni zadna hitparada. 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaj,tak co vidim na fotce se mi teda nelíbí.Takovej podivnej návrat do historie s průhledem na supermoderní stroj to vidim jako parádní koninu a jestli odpovídá ten antimagnetismus,mohli si průhled ušetřit a vejškově si polepšit.Moje doba zamilovanosti do PO je nenávratně pryč a ani tímhle mě co by lunetomilce nepotěšili..Jedině dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se libej moc, pruhled me nepoburuje, a nejakej strap nebo kaucuk jim podle me da vetsi vintage feeling a bude to vono.. oproti tomu rolex me moc nepotesil, krome hrani s barvickama a SD toho moc novyho v linii oyster moc neprines..

První dojem z nich nemám moc dobrý, ale jak píšeš výměna za gumu, třeba Tropic, jim zvedne koule :D ... a průhled já mám rád :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

me se libej moc, pruhled me nepoburuje, a nejakej strap nebo kaucuk jim podle me da vetsi vintage feeling a bude to vono.. oproti tomu rolex me moc nepotesil, krome hrani s barvickama a SD toho moc novyho v linii oyster moc neprines..

Pruhled na PO by clovek jeste stravil, tady si ho mohli odpustit, stejne jako lestene dilky tahu. Proste nic moc. V Rolex vlakne, to je jine kafe, zmena tvaru pouzdra, je pro me zmena zasadni. Ze soucasnych modelu me braly hlavne EXP II prave diky zachovani tvaru nozech. Ale hlavne, neblbnou s pruhledem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale třeba vyloženě takhle se mi líbí :-) Živé fotky zatím nic moc, kdyby měly tu lunetu užší, tak by byly skvělý, průhled nemusím, ale zkousnul bych ho.

Já nechápu, kdo to tak blbě fotí-snad deset let starým mobilem :(

 

Třeba je to naschvál, aby se každý chtěl kouknout naživo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od vcerejska premyslim nad tim jak moc muze byt tenhle model uspesny v prodejich. Neni ten desing ciferniku pro sirokou laickou verejnost az moc vintage? 

 

Tak nejak mi prijde, ze by tenhle model daval vetsi smysl jako limitka par tisic kusu. Nabidnout okamzite  6 ruznych provedeni....nevim nevim. 

 

Meli si tenhle design ciferniku nechat pro Railmaster reedici a na divery se inspirovat modernejsimi SM300 se sword hands. Takovy model by se pak mnohem snadneji porovnaval se Submariner a mohl mit mnohem vetsi prodejni potencial. Takhle si Omega nechava zbytecne ujet vlak. 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...