Jump to content

Omega teaser na dalsi novy model

kloubik
 Share

Recommended Posts

Spis hlavne aby nebyly tlusty jak novy PO...a snad nebudou mit pruhled.

Jinak zajimavej je napis MASTER Co axial na ciferniku. To jeste zadny dosavadni model nema.... ze by nove oznaceni pro Antimagnetic kalibry? (no date by tomu mohlo nasvedcovat). 

Jeste 2 tydny :) Jak tu nekdo poznamenal, docela me zajima, jestli to bude limitka, nebo normalni produkce. Vzhledem k soucasne popularite vintage reedici by vubec nebylo od veci, kdyby Omega udelala ucelenou Vintage kolekci napric vsema modelovyma radama jako melo IWC.

• Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Omega museum collection davno ma, ale ozivuji skutecne jen zasadni vintazni modely ze sve bohate historie, v limitovanych edicich.
Tenhle pocin vypada zajimave, myslim ze Railmaster antimagnetic no date vypada jako hodne mozna varianta.

hlavne aby byla safirova svitici luneta :)

Treba takhle? :) (neoficialni photoshop uprava ktera se objevila na WUS)

post-17375-0-28201500-1394814646_thumb.jpg

Ta luneta je presne rozdil mezi tim kdy si reknu najs a kdy si striknu do textilu a napochoduju do obchodu..

Diky za odkaz, zajimava ilustrace ale moc se mi to nezda... Luneta z PO (ktera se tam podle me vubec nehodi), jine rucky nez na obrazku od Omegy... A ze tvurce prevzal bez upravy tah ze Speedmasteru'57 a nechal lesteny stredni clanky znaci podle me ze to je az moc bezmyslenkovite splacany.  I kdyz to vypada, ze bude pouzite stejne pouzdro jako na odkazovanych speedmaster, nemyslim, ze by Omega udelala na potapkach lestenej stredni dil tahu. 

Ja myslim ze to nakonec bude v realu dost blizka kopie CK2913 ( i kdyz cim vic nad tim premyslim, tim vic lituju, ze to nakonec neni 165.024)

Hodinky bez datumky mě nelákaj ke koupi.Dobře udělali.

Býval jsem na tom stejně, bohužel jen býval, teď mi kolikrát datum vadí (hlavně teda u manuálních kalibrů). Proto tyhle potvory dost cukají, snad to v reálu bude zlý :D

Take to asi bude vazne reedice CK2913 a to posledni heslo heritage meets future asi znamena, ze budou pouzity moderni, nebo dokonce futuristicke technologie a materialy. No jsem vazne hodne zvedavej.

že by keramická luneta a křemíkový vlásek ? ;)

Tak porad maji v rukavu novy antimagneticky >15,000 Gauss kalibr predstaveny loni. A myslim ze se Omega nekolikrat vyjadrila, ze do roku 2015/2016 prejdou na tuhle technologii vsechny jejich aktualne vyrabene modely, takze myslim ze tohle bude dost pravdepodobne pouzite.

Vic me ale zajima, jaky bude v tech hodinkach samotny kalibr...2500D nebo 8500 nebo jeste neco uplne noveho? Trochu se bojim, ze jestli zachovaji mensi prumer pouzdra (kolem 41 mm) tak spolu s WR 300-600m udela kalibr 8500 spolu s pridanym pruhledem z hodinek neproporcni valec s vyskou 15+ mm. 

Na obrazku dole je Speedmaster 57, ktery vypada ze ma tvarove identicke pouzdro k tomu z upoutavky...je to sice chrono, ale zase WR je jen 100m a vyska pouzdra neni opravdu nejmensi.

post-17375-0-35333900-1395067779_thumb.jpg

No ja doufam, ze tam prdnou ten rucni natah, tusim cal.8510 bez datumovky? Nejaky nesmyslny WR by to zabilo, jak rika kloubik, hrozi to sudem. Mene bude vice v tomto pripade. Jinak to budou dalsi ze serie Omeg, ktere jsou sexy jen z anfasu.