Přejít na obsah

Pragotron (Chronotechna)


yaro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně se před pár lety podařilo za odvoz získat tyhle matiční hodiny. Bohužel jsem se zatím nedostal k tomu s nima cokoliv udělat. Ale plánuju trochu ošetřit tu kastli a půjdou do haly...

 

Ty matiční hodiny jsou pěkný úlovek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znamená že máme v podniku vzácný malosériový kousek?

Hranaté visí vedle odmašťovací jednotky,na všem okolo i na nich je olejový sliz z výparů ale hodinám to zdá se nevadí.

Taky máme poměrně nové kulaté s nápisem MORAněco ale těm víc jak 10 let nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znamená že máme v podniku vzácný malosériový kousek?

Hranaté visí vedle odmašťovací jednotky,na všem okolo i na nich je olejový sliz z výparů ale hodinám to zdá se nevadí.

Taky máme poměrně nové kulaté s nápisem MORAněco ale těm víc jak 10 let nebude.

 

Tak to se říct bohužel nedá :lol2: ... jsou to hodiny co se vyrábějí v současnosti jako interiérové. Takže žádná historie, jen bych řekl, že trochu neodpovídající provozní podmínky... Proto vypadají chudinky tak zbědovaně...

 

MORA... mi nic neříká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega v práci má matiční hodiny. Moje prvotní idea byla připojit se k němu... ale ukázalo se, že jsou vybrakované... měly nějakou závadu, tak spínací číst chybi... :furious:

 

Alespoň tedy foto se zítiším s pípou :clap:

post-30406-0-34432000-1395409452_thumb.jpg

post-30406-0-95800700-1395409462_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

yaro já myslel ty kulatý když jich nejsou ani dvě stovky.

 

Počkej, to jsi mě špatně pochopil, jak jsem psal výroba 196x, tak to není počet kusů ale že se vyráběly celá šedesátá léta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Zdravím,

rád bych si do garáže ( jinam mi to doma nedovolí :-( ) dal lístkové hodiny pragotron , moc se mi líbí. Podle návodu v tomto vlákně se mi podařilo úspěšně předělat na quartz ty kulaté s ručičkama, ale lístkové vedle nich , to by bylo něco. Dají se také ty překlápěcí pragotrony nějak předělat, nebo to bez matečních hodin nejde, nebo nějaké jiné řešení ???

Děkuji za vaše rady .

 

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

rád bych si do garáže ( jinam mi to doma nedovolí :-( ) dal lístkové hodiny pragotron , moc se mi líbí. Podle návodu v tomto vlákně se mi podařilo úspěšně předělat na quartz ty kulaté s ručičkama, ale lístkové vedle nich , to by bylo něco. Dají se také ty překlápěcí pragotrony nějak předělat, nebo to bez matečních hodin nejde, nebo nějaké jiné řešení ???

Děkuji za vaše rady .

 

M.

Tohle se mi osvědčilo. Jednoduché, napájení blbuvzdorným tráfkem, které se dá sehnat mnohkdy i zadarmo od kamarádů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...