Jump to content

Magrette, jaké vybrat?


Bells
 Share

Recommended Posts

Ani nejde tolik o radu jako spíš o takové hlasování, sám se totiž nemůžu rozhodnout které z nich. Vím, že někteří na ně budou nadávat, některým z vás se budou třeba naopak líbít...neříkám, že je to to nelepší v této ceně, ale musím je mít. Brzy opět letím do AUS, takže si rovnou udělám výlet i na NZ a koupím je, jen prostě nevím které, líbí se mi oboje, tak třeba to rozseknete vy, uvidíme které budou mít více ohlasů, takže tady jsou:

 

1. Tiki

post-25778-0-29078000-1394805065_thumb.jpg

 

2. Pacific diver

post-25778-0-35489000-1394805073_thumb.jpg

 

3. ty jsou spíše jako taková třešnička a s cenou 3x vyšší je to nejspíš blbost, ale co kdyby náhodou :)

post-25778-0-34702600-1394805079_thumb.jpg

 

Tak povězte které z nich mám vzít...nadhazovat jiné možnosti nemusíte, Magrette pro mě mají i jiný význam, takže nic jiného nechci.

Předem moc děkuji a přeju příjemný den a nadcházející víkend.

 

Link to comment
Share on other sites

Za mne č.3. Mám moana pacific,takže stejný tvar pouzdra. Mám i jiné hodinky,ale k těmhle se vždy vracím a asi je neprodám, což je u mne neobvyklé. Jeden čas tady šla diskuze ,že je to téměř fake OP ,ale to beru s úsměvem.Jsou to osobité hodinky bez ucha.

Link to comment
Share on other sites

Čistě subjektivně... Dal bych přednost č. 1, neb na mě působí na první pohled jaksi "nejvyrovnaněji" (relativně jednoduché, čisté, přehledně řešený, oku příjemný číselník). U č. 2 mně trošku vadí (?) duplicitně uvedené údaje "10 min / 30 min / 35 min", přičemž každý tento popis je vyvedený na šířku reálných 5 minut (i když čím víc nad tím přemýšlím, může to někomu vyhovovat, dost možná jde z mé strany o nezvyk, připouštím...). Každopádně cosi do sebe mají, ten jejich "look" není marný. V případě č. 3 jsem lehce na rozpacích, protože jsem dosud nepřišel na chuť hodinkám, které mají na číselníku malůvky tohoto a podobného typu. Jinak by se mi líbily. (Ad ty "malůvky": Když jsem si někdy v roce 2002/2003 nechal poslat aktuální katalog hodinek Fortis, podobně jsem s tím bojoval v případě řady představených pilotek, u kterých byly na číselníku mj. vyobrazeny i symboly typické pro "tu a tu konkrétní letku"; samozřejmě chápu, že tyto kousky nebyly primárně mířeny pro běžně lidi, ale spíše pro fandy apod.)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem dal hlasovyt i přítelkyni a zatím to vypadá stejně tak jako tady na č.1, asi jsem s tím i tak trošku počítal, nejspíš se mi také líbí nejvíc...jinak ještě mám čas takže budu rád za každý další komentář.

Link to comment
Share on other sites

Ja plánujem kupovať Moana Pacific Professional.. hneď po tom ako mi prídu moje prvé automaty :D ale keby mám vyberať bez ohladu na cenu a z tejto značky tak by som bral posledné

Link to comment
Share on other sites

Guest LukeD

Jednoznačně číslo 1. Nejčistší a relativně vyvážený design. Na čísle 3 se mi nelíbí ty dva nápisy v relativně velkém fontu těsně pod sebou, "dělené" ručičky, ani ten znak. A číslo 2? Hrozná všehochuť na ciferníku. Nebral bych je snad ani zadarmo.

Link to comment
Share on other sites

Tak to vypadá, že 2 jsou asi mimo hru a je otázkou zda dost přidat nebo ne. Musím říct, že ten průhled na gravírovaný strojek je super, ale jak často ho uvidím. Už před nějakým časem jsem hrozně chtěl hodinky s průhledem, pořídil je a strojek jsem viděl stejně tak 3 krát :) a cifr se mi asi víc líbí u č1, alespoň by bylo i víc na další utrácení na NZ, i když o to ani tak nejde :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...