Přejít na obsah

Prim Gadget


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • Po roku...

Tak jsem přeinstalovával počítač a musel jsem znovu najít gadget, abych si tu krásu mohl přidat na compík. Už je to tam. Paráda a děkuji.

 

Chci se jen zeptat jestli by nestálo za to, to po roce a půl dotáhnout do konce. Vypadalo to, že chybí už jen kousek v vítězství. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto Super. Oceňuji um některých z Vás. Zprovoznil jsem to i ve windows 10. Ty orlíky jsou v podstatě limitnější než samotná limitka orlíku. Kdo z Vás už viděl orlíky se dvěmi vteřinovými ručičkami. Hodinky s tímto strojkem sice existuje prodával se na aukru ale orlíky to nebyli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mile jste mne překvapili, že o to ještě někdo stojí... Nějak jsem se k tomu nemohl dostat a pak už se mi zdálo, že je to passé. Mám připravené designy na 100 hodinek, včetně několika rarit a funkční mimostřednou vteřinovku. "Stačí" to jen "naházet" do toho gadgetu. S tím přerozměrováním (tedy po kliknutí větší hodinky) mám problém a asi nebudu mít čas to úplně řešit. Pokud byste věděli o někom, kdo se umí nimrat v JavaScriptu víc, než já, ať se mi ozve.

 

Takže se to tedy pokusím co nejdříve dokončit, no...  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mile jste mne překvapili, že o to ještě někdo stojí... Nějak jsem se k tomu nemohl dostat a pak už se mi zdálo, že je to passé. Mám připravené designy na 100 hodinek, včetně několika rarit a funkční mimostřednou vteřinovku. "Stačí" to jen "naházet" do toho gadgetu. S tím přerozměrováním (tedy po kliknutí větší hodinky) mám problém a asi nebudu mít čas to úplně řešit. Pokud byste věděli o někom, kdo se umí nimrat v JavaScriptu víc, než já, ať se mi ozve.

 

Takže se to tedy pokusím co nejdříve dokončit, no...  :clap:

 

Té velikosti je mi líto, na 24 palcích full hd je to malý, ale je a to je důležité a ten návod na Win 10 je super, už jdu na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem asi slepej, ale nemohu najít odkaz na stažení gadgetu s doplněnými desingy :-(

Díky za nasměrování...

 

Zatím právě není... Na začátku je pouze ten původní... Pracuji na dokončení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím právě není... Na začátku je pouze ten původní... Pracuji na dokončení...

 

Nepospíchej, myslim, že se to čekání vyplatí :) A velikost? na full HD se na výšku vejdou sedmery Primky a to je slušná sbírka. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...