Přejít na obsah

lehká kožená bunda na jaro/podzim


Doporučené příspěvky

ja nejradsi nakupuju na ebay.de. jakou potrebujes velikost, XL?

No to je právě to čeho se bojím kupovat na ebay dražší věci když je nemáš vyzkoušený. Protože něco L něco XL občas koupim tričko a to je za nějaký kila tak to se dá když ti to nesedne. Jinak asi spíš L (víc mi jich sedí ve velikosti L). Třeba bundu na motorku od Dainese mám 54 Jestli to třeba pomůže upřesnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prolítnul jsem i internetový bazárky, že by třeba náhodně někdo objednal něco pěknýho a nebylo mu to a občas zjišťuji, že někteří se toho nebojí...

http://obleceni.bazos.cz/inzerat/31428248/SKVELA-hneda-panska-kozena-bunda-XL.php

to koukám, že ještě není prodaná, takovej kauf roku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne nenosim rovnej strih, ale spis pilot s tim lemem dole, kupoval sem u blazka z vosmi na tri litry tusim. takovy bundy pak dela hodne bugatti a tak..

neměl jsi jí náhodou jak si vyfocenej vedle toho starýho Báwa ? Jestli si to dobře pamatuju. Já mám rád právě úplně jednoduchou klasiku bez ničeho a jestli chci za to dávat takovýhle prachy, tak to chci tak nějak bez kompromisů. Na tom ebay.de by možná šlo něco vybrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na karu jsem slyšel špatnou pověst prej už to šijou v číně a o český kvalitě se dávno hovořit nedá. Kámoš si z Kary kupoval loni možná předloni koženou bundu broušenou  co má ještě jako kapucu z mikiny, což jsem takovejhle model nikdy nepochopil... a normálně někde prošoupal díru, teď zrovna nevím kde jestli na rukávu nebo kde, ale karu mám tady za rohem na Národní tak bych se tam mohl jít podívat, ale nikdy nic moc neměli. Koukám, že nefotěj moc zadek rukávů a tam docela dávaj cvočky a to bych nepřekousl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já takhle sháněl něco podobnýho několik měsíců po krámech, eshopech a nemohl jsem kápnout na to pravé. Nakonec jsem přes bazoš kápnul na nějakýho loupežníka, co mi přinesl novýho Blažka s cedulkama za litr (na krámě stála v tu dobu osmičku), sedí jak pr... na hrnec, jednoduchá a lehká jako pírko, jen teda tmavá hnědá, leč jsem chtěl černou, ale za tu cenu nebylo o čem. Takže tu inzerci bych úplně nezavrhnul, jen se bohužel člověk musí prodrat tou veteší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hele, byl jsem v Kaře teď tady na Národní když jsem šel na oběd, mám to z Práce kouda a jako kluci špatenka a to za některý chtěli 6litrů a kůže vypadala jak koženka a nic moc modely. Matroš na mě působil dost šmejdskym dojmem za takovýhle prachy. Chtěl jsem se blejsknout v prodejně s bundou jako že vám nekecám, ale bába že v žádným případě... Tak foto z ulice no. Alspoň jsem si vyzkoušel a velikost 52 mi sedla jak p...l na hrnec Jinak jako aby to nevypadalo, že potřebuju koženou bundu do konce tejdne, tak zas na to nespěchám a rád si počkám na dobrej model a řekl  jsem si, že to chci přesně podle svýho, protože to znám to pak slevíš tady a pak tady a pak máš doma něco co nechceš (já myslim, že to tady známe každej). Chce to to neuspěchat a počkat si.  

 

Já takhle sháněl něco podobnýho několik měsíců po krámech, eshopech a nemohl jsem kápnout na to pravé. Nakonec jsem přes bazoš kápnul na nějakýho loupežníka, co mi přinesl novýho Blažka s cedulkama za litr (na krámě stála v tu dobu osmičku), sedí jak pr... na hrnec, jednoduchá a lehká jako pírko, jen teda tmavá hnědá, leč jsem chtěl černou, ale za tu cenu nebylo o čem. Takže tu inzerci bych úplně nezavrhnul, jen se bohužel člověk musí prodrat tou veteší.

Jako máš recht a já jsem narazil na tuhle

http://obleceni.bazos.cz/inzerat/31635441/Nova-panska-cerna-kozena-bunda-ANDREW-MARC-PC-695.php

a už jsem s ním byl i v kontaktu a i jsem ho ukecal na lepší cenu, ale pak mi říkal že má asi 185cm a je mu lehce volnější... tak jsem si jí ani nejel zkusit mám o 10cm míň. takže ono se občas něco ukáže.

 

Ta bunda co je vyfocená na začátku bez toho límce, tak by taky měla být značka andrew marc, ale ty jdou za hodně, ale zase nemá chybu 

 

 

 

 

post-26998-0-54423100-1395055380_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej si výlet do Kolína, prodejna závodu kožešnického Strnad and Červinka. Mají velice slušný výběr a když ti něco nepasuje v konfekční velikosti nebo tvoji velikost nemají, oměří tě a ušijou, na dobírku pošlou. Odzkoušeno v pánských i dámských modelech.

www.kozesiny.cz

Tak mi odpověděli, že mají několik podobných tipů na prodejně (posílal jsem jim ty fotky z úvodu). Na druhej dotaz v jaký se pohybujeme cenový relaci mi bylo sděleno od 8tis výš, ale že prej mají akci (která pro mě nic neřeší), že za víc jak 6tis když si něco koupíš tak dostaneš druhou záležitost grátis. Uvidíme, možná bych si do Kolína mohl po patnáctým udělat výlet. :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak operace bunda pořád pokračuje. Byl jsem v Peeku v Arkádách a jak už někdo zmiňoval, tak je to pouze ženská konfekce. V pátek jsem se byl podívat v Kolíně v doporučovaném salonu. Ceny přes 11tis a i tak jsem si nevybral a že by mě něco vyloženě oslovilo, také ne. Každopádně velice ochotní i možnost ušití na míru by byla, ale to už se pohybujeme v jiných cenových relacích  a i těch 11tis za bundu je podle mě dost, ale chápu, že kvalitu a ruční práci je třeba zaplatit.

 

Našel jsem i bundu jak je vyfocená hned na začátku vlákna přímo u výrobce, který má na ně teď slevu a je za něco přes 5tis na naše z USA. Jenže, 2tis chce za dopravu a ještě by mě neminula trojka za DPH a CLO, takže jsme na 10tis a to ještě není tutovka jestli ti to bude... Kdyby měl někdo fígl jak ušetřit nebo kdo jezdí do USA a chtěl by za to míň nechám si poradit.  

http://www.andrewmarc.com/landon.html

 

Jinak jak sem Sibirnaya nahodil nějaký bundy z německýho ebaye, tak jsem důsledněji prozkoumal německý ebay a asi to vypadá, že vlítnu do týhle. Co myslíte ?

http://www.ebay.co.uk/itm/GENTS-JACKET-GENUINE-LEATHER-PLAIN-PURE-CLASSIC-STYLE-SOFT-NAPPA-SKINS-/130562756311?pt=UK_Men_s_Vintage_Clothing&var=&hash=item1e66258ed7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...