Přejít na obsah

lehká kožená bunda na jaro/podzim


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No já než koupím bundu, tak to netrvá dlouho, ale dlouho trvá než narazíš na nějakou pěknou co se mi líbí a zatím jsem na žádnou pěknou nenarazil. Bund aby mi v tom nebyla zima mám hodně a chci právě slabou koženou bundu na jaro, chladnější léto po ránu a podzim. Těžkou koženou bundu na chladnější počasí ještě mám (tak 8 let, jestli ne dýl) a vůbec jí nenosím, už je taková vytahaná je těžká a je to to jak brnění. V době softshellek, fleecek a goratexovejch bund lehkých jako pírko nebudu nosit na zimu těžkou koženou bundu. Koženou bundu nekupuješ na jedno jaro a podzim, takže to využiješ na několik sezón a když jí koupím na podzim, tak to nevadí. Není to, že teď hned musím mít bundu, nechci to uspěchat a zatím jsem nenarazil na to co by se mi líbilo. 

 

Produkci Blažka občas omrknu a zatím jsem na nic, co by se mi líbilo nenarazil. Většinou kapsičky řemínky, náplety, cvočky na rukávech.

 

Ta z toho ebay mi vyšla jako ze všech nejhezčí a podle představ. To že jí nevidíš in natura a nemůžeš si jí vyzkoušet je problém, to je jasný, ale co máš dělat když se u nás neprodává nebo nedělá. Ten ebay prodejce prodává hodně výrobky z kůže, a má i docela dobrý procentu feedbacků, tak by to snad nemuselo bejt špatný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kliknu na odkaz ukáže se nějaký registrační okýnko a to nejde odkliknout... Takže mi to nejde prohlídnout

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vybíránm koženou bundu. Kara ma většinu střihů zoufale ne moderních (široké rukávy, obrovské velikosti i tech nejmenších čísel atd.)

Zatím sem me zaujalo toto:

Superdry

http://www.superdry.com/mens/leather-jackets

Hebymango

http://shop.mango.com/CZ/m/hebymango/clothing/leather-/?m=familia&v=106

Allsaints

http://www.allsaints.com/men/leathers/style,any/colour,any

 

Ma někdo nějakou osobní zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alpha Industries Pea coat, Alpha Industries CWU/45 P, Alpha Industries Hooded MA-1, ECWCS, Magnum Sparta, jo a ještě LEVI'S džíska mi tak nějak nestačí...

 

ale ta Harringtonka to by možná nebyla špatná, kdysi jsem o ní taky uvažoval, ale ty náplety mi docela vadí 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alpha Industries Pea coat, Alpha Industries CWU/45 P, Alpha Industries Hooded MA-1, ECWCS, Magnum Sparta, jo a ještě LEVI'S džíska mi tak nějak nestačí...

 

ale ta Harringtonka to by možná nebyla špatná, kdysi jsem o ní taky uvažoval, ale ty náplety mi docela vadí 

Já jsem popravdě shánění přechodné kožené bundy prostě vzdal. Poměr cena výkon mi na jaro/podzim sedí haringtonka. Vadí-li Ti náplety, tak jsou i varianty bez nich. Baracutu jsem vynechal. Podívej se na Ben sherman, Fred Perry nebo Merc. Myslím že si vybereš. Minimálně budeš mít za relativně nízkou částku nějakou bundu, než vybereš koženou. Však ona se bude hodit.

 

EDIT: důvod rezignace byl hlavně ten, že kožárna musí dobře sedět, je třeba se podívat na kvalitu materiálu atd. A kupovat bundu v ceně 10k bez zkoušení jsem nechtěl.

Upraveno uživatelem Altruista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem popravdě shánění přechodné kožené bundy prostě vzdal. Poměr cena výkon mi na jaro/podzim sedí haringtonka. Vadí-li Ti náplety, tak jsou i varianty bez nich. Baracutu jsem vynechal. Podívej se na Ben sherman, Fred Perry nebo Merc. Myslím že si vybereš. Minimálně budeš mít za relativně nízkou částku nějakou bundu, než vybereš koženou. Však ona se bude hodit.

 

EDIT: důvod rezignace byl hlavně ten, že kožárna musí dobře sedět, je třeba se podívat na kvalitu materiálu atd. A kupovat bundu v ceně 10k bez zkoušení jsem nechtěl.

 

Teď na ní koukám na netu a docela si mi nasadil brouka do hlavy. Jestli zejtra bude čas, tak si jí pudu omrknout do nějakýho armyshopu jak mi sedne. Mrknu i na ten VanGraf na Venclu. Ty náplety bych neskousl u kožený bundy u látkový by to možná šlo, na bombru je mám taky a tam mi to nevadí. Já jsem právě chtěl nějakou takovou "formálnější" bundu a ta harringtonka by byla určitě vhodná. A hlavně je za nějakých 8 stovek +-. Takže jako jí vyzkoušet nějakej čas nebude tak drahý. Je to jak říkáš kožená bunda musí padnout a 10tis za něco nevyzkoušenýho z netu se mi dát moc nechce. Jestli máš tip na kamenej šop na Fred Perryho nebo jiný "lepší" značky co dělaj harringtona, tak sem s ním. V těch armyshopech je taková ta klasika mil-tec MFH aj. i když asi taky budou stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď na ní koukám na netu a docela si mi nasadil brouka do hlavy. Jestli zejtra bude čas, tak si jí pudu omrknout do nějakýho armyshopu jak mi sedne. Mrknu i na ten VanGraf na Venclu. Ty náplety bych neskousl u kožený bundy u látkový by to možná šlo, na bombru je mám taky a tam mi to nevadí. Já jsem právě chtěl nějakou takovou "formálnější" bundu a ta harringtonka by byla určitě vhodná. A hlavně je za nějakých 8 stovek +-. Takže jako jí vyzkoušet nějakej čas nebude tak drahý. Je to jak říkáš kožená bunda musí padnout a 10tis za něco nevyzkoušenýho z netu se mi dát moc nechce. Jestli máš tip na kamenej šop na Fred Perryho nebo jiný "lepší" značky co dělaj harringtona, tak sem s ním. V těch armyshopech je taková ta klasika mil-tec MFH aj. i když asi taky budou stačit.

Osobně mi tam ty náplety nevadí. Přece jen to vychází z originálu. Dokonce si ale myslím že ať už s výplety nebo bez nich je bunda stylu harrington víc vhodná k formálnějším účelům. Kožená bunda mi sedí tak do hospody na volnočasovo. V armyshopech bude asi jen levnější klasika. U těchto verzí si dej pozor na tzv. baggy střih. To stejné platí pro klasickou Barcutu. Fred Perry, Ben Sherman apod. mají slim verze a výběr tartanů. S obchodem dobrá rada drahá. Já měl harrington Lonsdale a Knightsbridge koupený v ČR. FP ze zahraničí a polokošile si objednávám on-line, protože už vím jaká velikost mi sedí. Za sedm stovek bych to asi až tak neřešil a koupil po změření z armedu např. Cokoli jsem od nich kupoval, tak měli rozměry odpovídající realitě.

 

EDIT: Armed > je to bunda Surplus - King George. Od Surplus nějaké věci také mám a neměl jsem s nimi problémy.

Upraveno uživatelem Altruista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dneska ve Van Grafu a fakt velký výběr a i se mi jedna kožená bunda docela líbila, měl jsem taky výhrady, ale šlo by to, jenže mi byla malá a o číslo větší neměli. Cena okolo 9tis. Jinak musím říct, že jsem tam zkoušel i jiný značky a co značka to totálně jiná velikost a nebyl problém nějaký XL mi bylo jak M, že jsem se do toho ani nenasoukal, Takže variantu kupovat na blind koženou bundu za 10tis z ebay je asi hodně velký risk.

 post-26998-0-64738300-1398189146_thumb.jpg

 

 

Ale kolega mě navnadil s tou Harringtonkou a byl jsem si jí dneska vyzkoušet a sedí mi dobře. Docela se mi líbila a i ty náplety bych jí odpustil. Objednám si kvalitnější značku cca 2,5tis (ebay) no a aby v tom nebyl háček, tak nevím s jakou podšívkou. Vybral jsem si 2 značky. MERC London - klasická červená (ano tu co hodně nosí kluci co nemají vlasy :) ) a nebo Ben Sherman - světlejší podšívka. Co myslíte, kterou ? Jestli má někdo zkušenost klidně může poradit, kterou značku by volil, cenově vyjdou nastejno.   

 

 

 

post-26998-0-07070000-1398190114_thumb.jpg

post-26998-0-81940900-1398190125_thumb.jpg

post-26998-0-96639700-1398190339_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...