Přejít na obsah

Projekt Orlík


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 905
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ježišmarjá kluci co blbnete, co mi to zase děláte, dyť já jsem se vydal z úspor teďko zoufale, dyť mě úplně vožebračíte, přece Vám musí bejt jasný že potřebuju dvanáctku...doprkýnka...

:weird: zivot je kruty...

 

Z meho pohledu bude rozhodujici finalni navrh vzhledu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je brutální, sotva jsem složil zálohu na Igen Nodate je tady tohle, no zkusím se zavěsit na volnou pozici č. 10

 

 

1. zekon7302

2. huhu4d

3. baza

4.

5.

6.svkfan

7. Kristian.nov

8. Borodov

9.Kadakii

10. Hirsch

11. JZED

12.

13. Honza.manta

poslední číslo. sinoba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limitka je Zekonova, ale jelikož se se mnou skoro od začátku radil, tak budu dělat mluvčího:

Diskuze nebudou - on si to vymyslel a udělal si koncepci, kterou nám všem nabízí. Je možno diskutovat o detailech - třeba nápisy na dýnku, jinak je to komplexně hotový návrh. Stejně jako třeba o dýnku - jedná se o limitku několika kusů a ty by prostě měly být shodné - pro všechny průhled. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemůžete s těma limitkama přijít najednou abych si mohl vybrat ? Teď abych si vzal obě.

Návrh od zekona se mi libí, černý datum se k tomu hodí, průhledné dýnko překousnu. Logo na ciferníku, jsem pro jednoduchou variantu nápisu ORLÍK. To slovo se na ciferníku musí objevit.

Finální vzhled bude rozhodovat o tom jestli se přihlásím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotazy zodpovězeny, matrice na potisk dátového věnce se opravdu musí udělat nová, akorát je třeba upřesnit font.

Ciferník bude pololesklý černý, jako na původních, pouze nápis Orlík.

Dýnko, frézovaný s českým popisem za příplatek 1850kč, to překousnu, každého to víde něco přes kilo (WR 60m :clap: ).

Strojek rhodiovaný, rotor zlacený eltoňácký.

Co se týče lunety, tak tá barva a provedení, jak má člen Borodov, poprosil bych ho o nějaké foto, děkuji.

A je tu taky možnost šedého kaučuku, podmínkou byl odběr min. 50ks, vzhledem k tomu že něco půjde pro další projekty a Igen Nodate, tak by to problém nebyl.

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká toho rotoru, tak by byl opravdu lepší stříbrnej než zlatej.  Co se týče popisu na něm, tak by rozhodně měl být v češtině.  Napadlo mě tam nechat udělat tabulku jako to má Stowa, ale zas aby se to neprodražilo.  Ale je to tvoje limitka, tak to ber jenom jako nápad pro zvážení.

post-23443-0-39891100-1395308010_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...