Přejít na obsah

Projekt Orlík


Doporučené příspěvky

Nad tím kaučukem visí otázka, 19 nebo 20mm, záleží na počtu objednávky pro Elton (50kusů). Někdo ale psal že je lepší 20mm, časem se scvrkne a vzniká tam mezera.

Byl dotaz na pevné dýnko, čekám na odpovědi, možná že, za příplatek, pro tento kalibr se dělalo pouze s průhledem.

JZED, ten rotor bych takhle nedělal, to patří na pilotky, zlacený se mi líbí kvůli kontrastu.

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 905
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi máš pravdu. nejsou pilotky jako potápky :-) byl to jen nápad.  U kaučuku nebo řemenu 20 pouze pokud je stejná rozteč nožek.  Jednou jsem na renovaci od Eltonu dostal 20 řemen narvanej na Igeny a rovnou jsem jim to tam nechal.  Hrozně se to krabatí a vypadá to hnusně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Co se týče lunety, tak tá barva a provedení, jak má člen Borodov, poprosil bych ho o nějaké foto, děkuji.

...

post-21813-0-30057600-1395310155_thumb.jpgpost-21813-0-74735600-1395310162_thumb.jpgpost-21813-0-21793100-1395310169_thumb.jpg

 

Bude stacit takto? Je to focene mobilem. Mam je porad na ruce :)

 

Mel bych prosbu na finalni vizual ciferniku. Nejak si to nedokazu predstavit... Co bude misto ceho nebo pridane vcetne typu fontu tisku apod.

Pro me to bude pomerne zasadni zalezitost.

 

Diky, m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, toho jsem se obával, je to tá našedlá černá, bylo mi však řečeno, že je to jiný postup, tačerná lakovaná má čísla tištěná, tady jsou pálená laserem. Odolnější to určitě je, uvidíme, potřebuji to ještě srovnat v hlavě.

Na tom ciferníku, nebude logo pod 12, pouze ORLÍK, a nad 6 to bude prázdný nebo 25 rubínů, vše doladíme, čekám na nějaké obrázky  s ukázkama.

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snahou je co nejvýraznější přiblížení se původnímu originálu z horní strany, takže žádná šedá nebude. A pevně doufám, že nám v Eltonu udělají lunetu v původním provedení - černou lakovanou a ne ten šit, co je tam teď standardně.

 

 

Tywoe !!!  Zadž !!! Už ani MUK !!! Eště napal, že vám udělaj pískovaný pouzdro místo té kartáčované napodobeniny a JZED se bude muset dobrovolně posunout na jiné číslo !!! To mi nedělej, to by pak byly ultimátní jediné hezké a zároveň použitelné orlíky. Teď jsou to zatím pouze dosud nejhezčí použitelné orlíky. Do toho grálu Vám ale eště právě to zmíněné dost zbývá !! 

 

Takže se uklidníme , spokojíme se s napodobeninou, jak má kolega Borodov - ono je to na běžný nošení  pořád eště dost hezký, jen co je pravda, a prdneme tam fajnový antracit cifr, aby to tentokrát ladilo s laserově kalenou lunetou, jo ? Jsem zvědav, koho prvního napadne, že šedá lumi  by byla k tomu hezčí, než ta oranž.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem na tu černou ze srdce dychtivě zvědav. A jaký bude pouzdro ? kartáčované, nebo pískované ?

Kartáčovaný pochopitelně, neumís jsi představit že bych někde škrábnul to pískovaný. Chci hodinky na nošení a lakovaná lunety by tomu taky moc nepřidala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1850 si Elton účtije za každý česky popsaný dýnko, to se myslím nerozpočítává

Dotazy zodpovězeny, matrice na potisk dátového věnce se opravdu musí udělat nová, akorát je třeba upřesnit font.

Ciferník bude pololesklý černý, jako na původních, pouze nápis Orlík.

Dýnko, frézovaný s českým popisem za příplatek 1850kč, to překousnu, každého to víde něco přes kilo (WR 60m :clap: ).

Strojek rhodiovaný, rotor zlacený eltoňácký.

Co se týče lunety, tak tá barva a provedení, jak má člen Borodov, poprosil bych ho o nějaké foto, děkuji.

A je tu taky možnost šedého kaučuku, podmínkou byl odběr min. 50ks, vzhledem k tomu že něco půjde pro další projekty a Igen Nodate, tak by to problém nebyl.

 

Už tu padlo, že tyhle Orlíky mají 20mm. NoDate Igeny, i běžný Igeny mají 19mm, na svůj projekt budu brát taky 19mm. Tady se bohužel nespojíme.

Tyhle kaučuky se nezcrvkávají, stačí se podívat na fotky Orlíků 45LE, i po čtyřech letech to sedí přesně. Šedý kaučuk od Eltonu spíš lehce černá, viz fotky JayDolla v prodaných. Odtud jsem si půjčil fotku. Je lepší mít 2 kusy :-)

 

EDIT: Anebo se domluvit s Eltonem, že Vám i na tohle poudro udělá 19mm rozteč :-)

 

Nad tím kaučukem visí otázka, 19 nebo 20mm, záleží na počtu objednávky pro Elton (50kusů). Někdo ale psal že je lepší 20mm, časem se scvrkne a vzniká tam mezera.

Byl dotaz na pevné dýnko, čekám na odpovědi, možná že, za příplatek, pro tento kalibr se dělalo pouze s průhledem.

JZED, ten rotor bych takhle nedělal, to patří na pilotky, zlacený se mi líbí kvůli kontrastu.

post-13546-0-22062000-1395321939_thumb.jpg

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartáčovaný pochopitelně, neumís jsi představit že bych někde škrábnul to pískovaný. Chci hodinky na nošení a lakovaná lunety by tomu taky moc nepřidala.

 

 

S pískovaným pouzdrem to necítím tak černě, mám fortisky cosmonauts - první škrábanec jsem prožíval několik nocí bezesných, ale jak se množily, ty starý se nějak omatlaly, že zmatněly a celý hodinky stárnou do krásna.

 

K tý laserovaný "kovově černý" :D lunetě to broušený pouzdro půjde výtečně, obojí má "hloubku".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, chci se dostat na rozumnou částku pro všechny, každá úpravy mimo standard stojí prachy. K té luneťe jsem obdržel čerstvé info, nelze v té ceně mít jinou, lakovaná je pracná, takže drahá a není to bůhví jak odolné. Je další možnost, pvd, ale s tím že by musela jít načernit celá, i z boku, mně se to moc nelíbí a taky to stojí další peníze, 1800kč/kus.

financ- ano je to tak, ten popis je na kus (1850kč)

tak samo popis na rotor (1400kč), toho bych se klidně vzdal

antireflex standardně není, takže dalších 499kč

 

Takže se budeme držet toho jak to je, upraví se jenom popis ciferníku, zaplatí se český popsané dýnko, kdo chce, může mít plné, přidáme antireflex. Orientačně jsem to spočítal, při 11kusech je cena 37100kč/kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to správně chápu, u dýnka bude tedy jako jediná možnost volby.

 

Jak se to tak vyvíjí, preferoval bych plné dýnko.

 

Edit: Bude nějaká vizualizace ciferníku?

Původní informace byli, že dělají jenom průhled, po dnešku jsou ochotni nám udělat plné dýnko, to bych upřednostil.

Vizualizace bude příští týden, jak ciferník, tak i dýnko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...