Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alda

Bomba, díky.. akorát mě tak napadá, pak máš mít na pořádný hodinky,když má tvoje paní asi tak desatery plavky :D

V AUS je to bezny odev, prece nebude chodit v jednech cely rok?

Zkus to navrhnou manzelce, jedny kalhotky na sezonu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju vám, jsem rád, že sem stále někdo chodí a neupadne mi ten příběh úplně v zapomnění, stejně tak jsem rád, že se s vámi můžu o to vše podělit a potěšit.

 

Jinak s pořádnými hodinkami to vidím asi takto, podle mě člověk vyhraje, když má hodinky, které ho opravdu baví, užívá si je, má k nim nějaký vztah a díky nim už jiné nepotřebuje a to se mi s těmito podařilo. Od chvíle co je mám se na jiné vůbec nedostává, pořád mě baví a jsem z nich stále nadšený, mám je spjaté s Aus, takže mi jí neustále připomínají a vím, že už nikdy nepůjdou z domu i když k nim něco přibyde ačkoliv nevím jestli vůbec má něco přibývat, to právě kůli těmto hodinkám jsem všechny ostatní prodal, protože jsem je nedal na ruku. Takže tak to vidím já, ano není to žádný zázrak, to moc dobře vím, ale to co od nich chci a co tu někteří hledají už kdo ví jak dlouho mě naprosto splnili a jsem spokojený.

 

Přesně to vidím dneska, když mám na ruce jeden zapůjčený kousek a už od rána jsem nervózní, že na té ruce nejsou mé Magrette a na zapůjčený kousek si pořád ne a ne zvyknout...a abych to dokonal tak Magrette jsem si alespoň sbalil do cestovního pouzdra s sebou :lol2: :bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze hodinky (veci) nejsou to hlavni, ale to co evokuji, zazitky s nimi spojene.

Ty jsi to nasel a to ze nestaly statisice je jen pozitivum. Jejich noseni Ti dela radost a to je to hlavni.

Uzivej a postuj dalsi fotky pro nas ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to pochlubím za něj

 

attachicon.gifP1110792.jpg

 

Ano je to tak, díky Honzo :)

 

Myslim ze hodinky (veci) nejsou to hlavni, ale to co evokuji, zazitky s nimi spojene.

Ty jsi to nasel a to ze nestaly statisice je jen pozitivum. Jejich noseni Ti dela radost a to je to hlavni.

Uzivej a postuj dalsi fotky pro nas ostatni.

 

To je přesně to o čem mluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Vsechny jsou krasne, ale predposledni a posledni, ty jsou paradni.

Ta lavecka pod palmou, dvojice drzici se za ruce, more, horke slunce...vyborne.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle vlákno je pro potěchu oka i duše. Nadšení je cítit nejen z tvého textu, ale i z fotek. Takže jsem se přistihl, jak jen prohlížím jedno foto za druhým a text míjím, takže se k němu musím vracet, abych si přečetl, cos to vlastně fotil :lol2: Opravdu super pokoukání. Krásná atmosféra - jedno, co, kde a kdy fotíš, máš dobrý cit pro zachycení toho správného okamžiku, světla, stínů a sexy koček :rolleyes: Opravdu lahoda pro oko :wub:  (nemyslím jen ty baby). Doufám, že brzy přihodíš další fotky - mooooc rád se podívám, jelikož v AU, ani NZ jsem nikdy nebyl. A k hodinkám gratuluji :) Ať slouží a dělají radost. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný fotky, ten maják je Byron bay? Pokud ano tak v tom městečku bydlel před 14 lety Paul Hagen.

 

Moc děkuji a ano místo uloveno naprosto přesně, je to Byron bay :)

 

Tak tohle vlákno je pro potěchu oka i duše. Nadšení je cítit nejen z tvého textu, ale i z fotek. Takže jsem se přistihl, jak jen prohlížím jedno foto za druhým a text míjím, takže se k němu musím vracet, abych si přečetl, cos to vlastně fotil :lol2: Opravdu super pokoukání. Krásná atmosféra - jedno, co, kde a kdy fotíš, máš dobrý cit pro zachycení toho správného okamžiku, světla, stínů a sexy koček :rolleyes: Opravdu lahoda pro oko :wub:  (nemyslím jen ty baby). Doufám, že brzy přihodíš další fotky - mooooc rád se podívám, jelikož v AU, ani NZ jsem nikdy nebyl. A k hodinkám gratuluji :) Ať slouží a dělají radost. ;)

 

Kdo by ty bláboly také četl že :lol2: Ne, děkuju za chválu a jsem rád, že se ti ve vlákně líbí, fotky budou samozřejmě nadále přibývat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by ty bláboly také četl že :lol2: Ne, děkuju za chválu a jsem rád, že se ti ve vlákně líbí, fotky budou samozřejmě nadále přibývat :)

 

Žádné bláboly - to fakt ne. Ale je dobré vědět kde a co jsi fotil. Jen jsem se prostě přistihl, kterak hltám fotky a text mne míjí. Tak jsem si to "musel" projet dvakrát - a to vůbec nevadí, když je na co koukat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...