Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

Vůbec ne, teprve mě propustili domů z nemocnice a doma budu ještě hodně dlouho, ale lepší se to, už na to začínám vidět a i bolest den ode dne ustupuje. Fotky jsou ještě před nemocnicí, ale už jsem je sem nestihl dát, takže proto až teď :)

 

Každopádně gratulace a držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně gratulace a držím palce.

 

Díky moc. Zatím to není žádná slast, ale mám vidinu toho, že to bude lepší a lepší a že už snad budu mít konečně klid :) No a také se moc těším na novou akvizici, která bude již brzy doma, jako odměna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc všem děkuju, jsou svělé, kromě spaní jsem je nesundal z ruky :)

Na ruce mi sedí tak, jako ještě žádné hodinky, občas mě až přepadá pocit jako bych měl krátký tah, ale je to tím, že sedí úplně přesně, ačkoliv mám tah povolený (mám radši volnější), tak se nehnou ani o milimetr a stále drží stejnou pozici. Nosí se opravdu skvěle a vykouzlí mi na tváři ještě větší úsměv pokaždé, když se rozzáří ten ohromný modrý AR a hodinky dostanou úplně novou tvář. Musím říct, že působí větším dojmem, než jaké ve skutečnosti jsou, je to nejspíš dané tím, že luneta přesahuje přes pouzdro a tudíž ačkoli jsou to 42, tak luneta má odhadem 44 a na to i vypadají a mimo jiné je to i ideální rozměr pro mě, takže maximální spokojenost.

Sice nejsou nové, ale stav je opravdu výborný, nějaké ty vlásečnice na nich jsou, ale dávám jim patřičnou péči a musím říct, že i úspěšně, většina toho, co na nich bylo už zmizelo  :clap:

Nakonec se dostanu ještě ke strojku, sice to nejsou žádné mladice, ale šlapou jak mají a přesnost je opravdu výborná, ještě jsem se sice nedostal k měření (mám nový telefon, takže musím stáhnout aplikaci), ale čistě okem jsem vypozoroval za ty 3 dny odchylku tak do 5 sec.

 

Toť mé prvotní postřehy, uvidíme co bude dál, až opadne to prvotní nadšení, ale zatím to vidím, že toto bude na dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšáku, super a vyzrálý výběr, však jsme to konzultovali v pondělí.

 

Jinak k těm zimním fotkám ... jsou super, já se k tomu dostal až teď. Doufám, že dáme v létě toho longa :) :photo: . Když vidím ty fotky, už aby tu zase bylo jaro/léto :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dobrý výběr, super univerzálky snad pro každou příležitost.. :) Gratuluju a užívej!

 

Doufám, že jsem vybral co nejlépe, byla to opravdu hodně spontální akce, ale zatím rozhodně nelituju

 

Myšáku, super a vyzrálý výběr, však jsme to konzultovali v pondělí.

 

Jinak k těm zimním fotkám ... jsou super, já se k tomu dostal až teď. Doufám, že dáme v létě toho longa :) :photo: . Když vidím ty fotky, už aby tu zase bylo jaro/léto :) .

 

Díky díky Dejve :)

Jo a s longem počítám...vidíš to jsi mi připomněl, že bych mohl objednat nové součásti a připravit ho na sezonu, jestli bude i nadále tak, jak teď je, tak to začne asi brzo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, ještě jednou gratuluju a přeju ti tu radost. Vnější antireflex na plochém sklíčku dokáže s ciferníkem opravdu krásně čarovat. Díky tomu tě dlouho neomrzí.

 

Díky Vojto, s tím AR moc dobře víš o čem mluvíš že? :) Béčka ho mají také úchvatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem zrovna na Béčka, ale na své dřívější Archimede Sporttaucher. Tam bylo také ploché sklíčka a pokaždé, kdy jsem se na ně podíval, viděl jsem jiné hodinky. Béčka mají sklíčko klenuté a barevný odstín antireflexu není nikdy jednolitý po celé ploše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ti, už jsem polapen :), občas jsem na ně koukal právě u tebe ve vlákně, takže jsem rád, že jsi sem zabrouzdal když už je mám také :)

Fotky určitě ještě nějaké budou jak Fortisů, tak i Magretek, k těm budu mít brzo doposud nejlepší řemen, takže pak budu fotit i je, protože to bude velká, ale fakt velká bomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou, tuplem tou celočernou verzí, jde k tomu prostě všechno :) Každopádně na řemenu už se pracuje (Spinach na něm pracuje) a bude to neskutečná paráda, zatím je to nejšílenější projekt a moc se na něj těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...