Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Díky, tak a Sashatorovi jsem slíbil nudu a šeď, takže tady něco přidávám...je to černo-bílé, takže šedi je tam spousta a dělal jsem to, když jsem se nudil, tak to snad ocení :)

 

Black & White

 

post-25778-0-20941100-1455003889_thumb.jpg

 

post-25778-0-56960100-1455003889_thumb.jpg

 

post-25778-0-91178100-1455003889_thumb.jpg

 

A když už jsem v tom zimním rozpoložení, tak tady ještě něco málo krásných prken...právě proto miluju krom Burtonu ještě Nitro snowboards, ty speciální kolekce jsou super a sám jsem vlastníkem jedné z nich.

 

post-25778-0-79626200-1455003888_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A doprkvančic, to je zase pecka!

:clap:

 

Ale ne ne, má to být nuda a šeď, jak jsem slíbil :D Každopádně díky!

 

Bellsi SUPER fotky, kde ty na tie napady chodis?:-) fakt bomba, pecka :-)

 

Díky moc, sám vlastně nevím, prostě to tak nějak vznikne za pochodu, chytnu se jedné věci, témata, čehokoliv a pak už to jen dotvářím :)

 

Tak to už je lepší, máš štěstí, možná sem teda ještě občas nakouknu ;)  jinak ty prkna jsou povedený, jaký máš konkrétně ty?

 

Super, to jsem rád :) Ty nahoře jsou novější modely, takže přímo z nich žádné, mám už x let jejich předchůdce MFM Bandera se Salmou a spousty detaily, jako např. kůže, což jsem nikdy na žádném jiném prkně neviděl a podobných "úchyláren" má i více, no a k tomu pak do komba vysněný Burton Custom X.

 

Tady ještě foto, první je mé a druhé pro ukázku, jak vypadá prkno celé čisté, bez vázání a propagace :)

 

post-25778-0-04826100-1455020683_thumb.jpg

 

post-25778-0-34401800-1455020683_thumb.jpg

 

 

Opet super kolaz, velmi povedene. Napadity fotky.

 

Taky děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět moc všem děkuju za reakce, jsem rád, že vás toto vlákno stále baví, to mě velice těší.

 

StanoBare: A víš, že jsem to tam původně neměl? :) Pak jsem chtěl ale navodit ještě víc tu zimní atmosféru a šoupnul to tam, no holt si toho občas vymýšlím až moc, sám to moc dobře vím, ale když to dávám dohromady, tak mám vždy nějakou nutkavou potřebu si s tím vyhrát co nejvíc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StanoBare: A víš, že jsem to tam původně neměl? :) Pak jsem chtěl ale navodit ještě víc tu zimní atmosféru a šoupnul to tam, no holt si toho občas vymýšlím až moc, sám to moc dobře vím, ale když to dávám dohromady, tak mám vždy nějakou nutkavou potřebu si s tím vyhrát co nejvíc :)

V pohode. Tej zimnej nálady tam už máš aj v základe dosť, netreba pudrovať :) . Máš našliapnuté na krásne profi fotky, len tak ďalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fíííha Michale, tak to se Ti opravdu moc povedlo  :eek:  :clap:  :thumbsup_anim:  :speak_cool:

 

Edit: Ostatně jako vždy ;)

 

Díky moc.

 

V pohode. Tej zimnej nálady tam už máš aj v základe dosť, netreba pudrovať :) . Máš našliapnuté na krásne profi fotky, len tak ďalej.

 

Píšu si - nepřehánět kreace (otázkou je, jestli na to budu ale při dalších výtvorech myslet) :) Jsem rád i za kritiku, když pak pomůže k lepším výkonům, takže díky.

 

Pridávam sa k ostatným s pochvalou, ku Stanovi s drobnou kritikou. Dávam k dobru ešte dobre myslený názor, že tie hodinky na fotkách vôbec byť nemusia, alebo aspoň nie ako dominantné :)

Heh, všici jsme si to určitě mysleli, ale nikdo nesebral odvahu mu to napsat :)

 

Heh, je mi to úplně jasné pánové, ale hodinky tam být musí, přece jen jsme pořád na hodinkovém foru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...