Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

Chválím jako vždy! Má to nádherný nádech exotiky a tak to mám od tebe rád ;)

Nechceš se tím živit? Máš výborný cit pro barvu a celkovou kompozici...

 

Díky moc! Jsem rád, že se líbí, ale na obživu by to nebylo... leda, že bych se živil prodejem pohledů, ale ty už dnes moc netáhnou a taky kdo by si kupoval pohled s hodinkama že :D

 

Mega fotky, jako vzdy! Tentokrat ale jeste lepsi s temi vsemi zapady slunce. Diky za tohle vlakno

 

Já děkuju za chválu, brzy bude ještě druhá část ve stejném duchu, takže ještě není konec a slunce stále ne a ne zapadnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět díky, hodně fotek mám z archivu, ale ještě to tady snad nebylo a když už mám Alpiny vyfocené se západem slunce, tak jsem to už musel něčím doplnit :)

Tak a pokračování níže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, musel jsem to tu zase trošku okořenit, tak máte jedny z nejnabitějších koláží, co tu byly :)

 

Manťáku, Manťáku ty jsi drak :) Hele nemá, ale pokud to vím správně, tak je volná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc! Jsem rád, že se líbí, ale na obživu by to nebylo... leda, že bych se živil prodejem pohledů, ale ty už dnes moc netáhnou a taky kdo by si kupoval pohled s hodinkama že :D

 

 

Já děkuju za chválu, brzy bude ještě druhá část ve stejném duchu, takže ještě není konec a slunce stále ne a ne zapadnout :)

 

Stejně si myslím, že by ses tím uživil  :notworthy: Máš tak jako vždy vše, co zachycuje atmosféru okamžiku. A ty barvy máš opravdu působivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, musel jsem to tu zase trošku okořenit, tak máte jedny z nejnabitějších koláží, co tu byly :)

 

Manťáku, Manťáku ty jsi drak :) Hele nemá, ale pokud to vím správně, tak je volná :)

Tak todle koření se ti fakt povedlo! Skvělá atmosféra, hned bych vlezl na prkno, nebo taky jinam. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...