Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Skvele vlakno. Pekne hodinky i remen, fajne tema. Moc rad sem chodim.

 

Tak od tebe si toho opravu vážím a moc děkuju, vím, že to není tak úplně o hodinkách, ale chci spíš takovou uvolněnou atmosféru se vším co mám rád a schodou okolností to k sobě vše zapadá, vlastně to vše je z velké míry důvod proč právě Magrette.

Jinak já se vždy kochám tvýma MM a těma naprosto perfektníma fotkama, které sice nechápu jak a čím fotíš, ale jsou super, kéž bych uměl také tak hodinky nafotit... :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Ze to neni o uplne o hodinkach vubec nevadi. Me je velmi sympaticke tvoje tema, navic to vsechno umocnuje fakt, ze je to skutecne a prozite a tvoje hodinky jsou toho soucasti. A to je u me nejvic.

Take dekuji za pochvalu. Fotim Ricohem GXR A12 50mm Macro. Pak to trochu poladim ve photoshopu. Ale to jsou jen fotky, clovek ma chvili a neco bleskne, nic vic. A neco tomu chybi. V tomhle vlakne mi nechybi nic. Hlavne pokracuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze to neni o uplne o hodinkach vubec nevadi. Me je velmi sympaticke tvoje tema, navic to vsechno umocnuje fakt, ze je to skutecne a prozite a tvoje hodinky jsou toho soucasti. A to je u me nejvic.

Take dekuji za pochvalu. Fotim Ricohem GXR A12 50mm Macro. Pak to trochu poladim ve photoshopu. Ale to jsou jen fotky, clovek ma chvili a neco bleskne, nic vic. A neco tomu chybi. V tomhle vlakne mi nechybi nic. Hlavne pokracuj.

 

Tak ještě jednou moc děkuju. Pokračovat určitě budu, i když času je čím dál měně mi přijde. Momentálně čekám na gumu abych mohl nafotit také něco ve vodě, protože tu si ještě vůbec neužili. Bohužel jsem to při koupi trošku prokaučoval, to bylo samé nadšení a na praktičnost už jsem zapomněl, několik řemenů na střídačku, ale nic do vody, co na to říct :axehead:  Už se těším až přijde a vyrazíme společně na další Surftrip, tentokrát i na jiné místo na zemi - další ráj surfu, tak snad se vydaří.

 

Super vlákno, narazil jsem na něj až teď. Krásně poskládané fotky které nemají chybu.

Super a těším se na další

 

Díky moc jsem rád za každou chválu, pokračování určitě bude viz odpověď Aldovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Tak ještě jednou moc děkuju. Pokračovat určitě budu, i když času je čím dál měně mi přijde. Momentálně čekám na gumu abych mohl nafotit také něco ve vodě, protože tu si ještě vůbec neužili. Bohužel jsem to při koupi trošku prokaučoval, to bylo samé nadšení a na praktičnost už jsem zapomněl, několik řemenů na střídačku, ale nic do vody, co na to říct :axehead:  Už se těším až přijde a vyrazíme společně na další Surftrip, tentokrát i na jiné místo na zemi - další ráj surfu, tak snad se vydaří.

 

 

Díky moc jsem rád za každou chválu, pokračování určitě bude viz odpověď Aldovi.

 

Tak hlavne fotit a fotit, takovy surftrip se musi zdokumentovat. Hlavne nezapomen na ty slicne surfarky pri zapadu slunce, surfy, skejty, jeepy, plachetnice, no a samo taky nejaky ten wristshot. Budu se tesit :)

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je opravdu moc pěkné vlákno, pohodová atmosféra z něj přímo čiší. Hodinky jsou taky dost zajímavé, ten custom řemen jim sedne naprosto dokonale.

 

A můžu si jen tak mimo soutěž tipnout - Bali  :)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavne fotit a fotit, takovy surftrip se musi zdokumentovat. Hlavne nezapomen na ty slicne surfarky pri zapadu slunce, surfy, skejty, jeepy, plachetnice, no a samo taky nejaky ten wristshot. Budu se tesit :)

 

Poslední surftrip jsem dával do fotek z dovolené, jelikož to byl čistě jen surf bez hodinek, bez slečen, beze všeho, jen taková pánská jízda tak, jsem to sem ani nedával. Každopádně přiště příště už bude snad i wristshot přímo ze surfu, teď holt musí hodinky čekat na souši když se jde do vody.

 

Tohle je opravdu moc pěkné vlákno, pohodová atmosféra z něj přímo čiší. Hodinky jsou taky dost zajímavé, ten custom řemen jim sedne naprosto dokonale.

 

A můžu si jen tak mimo soutěž tipnout - Bali  :)?

 

Díky moc, za custom řemeny vděčím zdejším členům (Spinachi a Ondra Šíma), kteří oba odvedli naprosto perfektní práci.

Pokud tipuješ příští surftrip tak to nebude Bali, budou to Kapverdy, protože jejich návětrné ostrovy jsou jako stvořené pro surf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naozaj zaujímavé vlákno, ktoré som doteraz k mojej škode ignoroval. Fotky paráda + perfektne vyskladané. Tak nech sa darí ďalej.

 

Díky díky, už mě samotného napadlo, že jsem to měl možná jinak nazvat aby to více vystihlo co všechno vlákno obsahuje, ovšem můj původní záměr s tímto vláknem vlastně ani nebyl takový, až postupem času jsem z toho udělal takovou story :D I tak mě těší, že si ho občas někdo všimne a třeba ho i potěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...