Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

Tak jsem rád, že jsem potěšil a líbilo se, příště bude zase něco :)

 

McStinger - ano bavili jsme se o tom, ale víš jak, ne vždy mi všechno vyjde, jak bych chtěl, hlavní je, když mě to alespoň baví :)

 

Sphinxx - Díky kámo, jsem rád, že se líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy netrefil jsi ani jedno, jdeš na to moc vědecky :) Nápovědy jsou tam lepší, ale chápu, že některé věci jsou snadno přehlédnutelné, skrze ty lákadla :) Inu velká nápověda jsou šerpy a zároveň i nadpis příspěvku...Meter maids se proslavili právě v Gold Coast, kde pobíhají už přes 50 let a je to super zpestření. 

No z USA to budeš mít pěkně daleko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20h letu bude asi cistej cas straveny v letadle. Kdyz jsi v NY, tak jsi presne na opacne strane, tak si muzes vybrat, jestli letet vychodne nebo zapadne. On letel pres LA do Sydney a pak jeste do Brisbane, takze celkove se vsema zpozdenima asi 28h

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Tentokrát si dáme trošku propagace Magrettek, když kvůli nim toto vlákno vzniklo. Své mám už skoro 3 roky, pěkně to letí a pořád je mám rád, byť už je tolik nenosím. Ovšem pokaždé, když je vezmu, tak i přes všechny ostatní hodinky co mám, nebo jsem měl, mi opět vykouzlí podobný úsměv na tváři jako na začátku a to mě baví, vážně baví. Inu tady jsou i další krásné modely, bral bych je asi všechny, ale mít vícero defakto stejných hodinek je blbost, takže musí stačit ty co mám.

 

Magrette Timepieces

 

post-25778-0-26420300-1478606943_thumb.jpg

 

post-25778-0-71256400-1478606943_thumb.jpg

 

post-25778-0-08236600-1478606944_thumb.jpg

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...