Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

Pánové díky za chválu, ale tentokrát jsem prakticky jen skládal k sobě, většina fotek není ode mě, já mám Magrettky pouze jedny, ale další se mi líbí a chtěl jsem trošku zapropagovat, jak už jsem psal na začátku :)

Jinak co se týče bublin, tak já na to mám dva způsoby a oba jsou řekl bych takovým ošmelením, první způsob je udělání fotky z videa, kdy si vyberu ten nejlepší moment a pak to akorát ještě doupravím v PS a druhá verze je komplet udělání bublin a podobných věcí v PS do jakékoliv fotky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Už se nám to blíží, takže jako každý rok, i letos pro vás mám něco speciálního na Vánoce a Silvestra. Nebudu se vykecávat, těch přání je spousty a akorát bych opakoval, co už bylo řečeno :) Tak ať nám to tiká pořád dál a díky za další rok v tomto blázinci  :)

 

Merry Christmas & Happy New Year

 

post-25778-0-53535300-1482437626_thumb.jpg

 

post-25778-0-35203600-1482437625_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panáčku, pěkný zadky, tak věřím, ze je treba v pristim roce potkame i zepředu! ;)

Diky a mej fajn rok 2017.

 

Kam na ty prciny chodíš? I když mi ta druhá připadá jako z Photoshopu, má příliš štíhlý pas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam na ty prciny chodíš? I když mi ta druhá připadá jako z Photoshopu, má příliš štíhlý pas...

 

Todle taky PS samozřejmě je, respektive stáhnutá fotka a dále tématicky upravená. Jinak jsou tu fotky přímo ode mě plus něco na dotvoření atmosféry a aby mi to k sobě nějak pasovalo, podle toho, na jaké téma to zrovna dělám.

 

Michale, teď jsem na ta tvá přání narazil a hodinky mně fakt neberou :lol2:

 

Co nadělám že :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...