Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Ještě jsem nijak neodprezentoval poslední přírůstek, takže to musím napravit. Jedná se o G.SHOCKY, model z řady G-LIDE GAX-100MA-2A Sapphire Blue Sea Waves. Už z názvu je patrné, že mají něco společné s mořem, přesně řečeno i se surfováním a to jak designem, tak i funkcemi. Proč jsem je tedy koupil, je naprosto jasné..ano takový kousek mi nemůže chybět a jelikož jsem nějaké géčka chtěl, tak toto byla jasná volba. Jsou pořádně šílené, veselé, to mě přesně u takových hodinek baví.

 

G-SHOCK WORLD with Erica Hosseini

 

post-25778-0-34641100-1489077184_thumb.jpg

 

post-25778-0-73677900-1489077184_thumb.jpg

 

post-25778-0-05267800-1489077185_thumb.jpg

 

post-25778-0-39658000-1489077185_thumb.jpg

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, jako vždy jsem rád, že se líbí, jak tak koukám, je vlastně skoro jedno, o jaké hodinky jde, protože ve chvíli, kdy k tomu přidám i jinou pastvu pro oči, tak už si hodinek ani nikdo nevšimne :D Ale co však toto vlákno je o všem možném a hodinky zde vždy hrají jen jednu z rolí :)

 

Frostie: Sice jsem se jich ze začátku trošku bál, že už to bude až moc ujeté, ale nakonec jsou super. V mém případě určitě lepší, než kdybych vzal nějaké usedlé černé, to by mě prostě nebavilo. Na ruku se sice dostanou jen občas, přece jen na denní nošení nejsou, ale pokaždé, když je nasadím, tak si řeknu jo, jsou to ty správné, baví mě. No a on jejich hlavní čas teprve nastane, zatím to jsou jen hory, bazén a ještě se podívali do sauny, ale s příchodem léta budou v zápřahu mnohem častěji. Taky jsem zvědavý, co to všechno udělá s barvou, jestli vydrží, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...