Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

Moc se mi to líbí,připomíná mi to životní svobodu a moře,který mám rád.Jedno z vláken,kam ani kvuli hodinkám nechodim(ne,že by se mi nelíbily),kolega NERO.8 to popsal perfektně,líp to ani snad nejde,

 

A to mělo toto vlákno být původně jen o těch hodinkách :), jenže pak jsem si uvědomil, že ono je to víc než jen další hodinkový úlovek. K těmto se vztahuje celý ten příběh a všechno kolem, tyto hodinky mi i označují můj nový životní začátek a proto vím, že nikdy nepůjdou z domu i když to není žádný zázrak. Vlastně mi ani nevadí, že sem stejně jako ty nejspíš většina členů přijde kůli všemu ostatnímu a ne hodinkám, ale co na tom, rád se podělím i o to všechno ostatní, co se mi v novém začátku naskytlo a co jsem spolu s těmito hodinkami prožil, protože jsou součástí všeho.

 

PS: Jen nevím jak to udělám na svatbě - k obleku asi moc nepůjdou  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Každopádně doufám, že alespoň trochu i přispívám foru a to hlavně v dobrém. 

Tak to každopádně přispíváš. Mluvili jsme s pár místními chovanci o tvém vláknu a perfekt oku na fotky na nedávném pivku.

Jen foť, protože mnozí z nás by mohli fotitt tak maximálně klávesnice... monitory... kancly... kravaty... :D

Je to tu fajn relax.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to každopádně přispíváš. Mluvili jsme s pár místními chovanci o tvém vláknu a perfekt oku na fotky na nedávném pivku.

Jen foť, protože mnozí z nás by mohli fotitt tak maximálně klávesnice... monitory... kancly... kravaty... :D

Je to tu fajn relax.

 

 

Na tohle vlákno mě upozornil Alda mezi šestým a sedmým pivem a od následujícího dne jsem tu vždy alespoň jednou Dechberoucí. S ničím nesrovnatelný. Skvělý.

 

 

To je panecku atmosfera. Kluci, tady je raj. Tady je treba alespon jednou denne zajit. Skvele, skvele...

 

Tentokrát odpovím všem najednou, protože na to vše mám stejnou odpověď...vlastně ani nemám pořádně slov, vážně bych tolik chvály nečekal a moc si toho vážím a děkuju, opravdu děkuju...omlouvám se ale lépe to říct neumím a vážně jste mě dostali, toto je asi moje nejlepší chvíle zde na foru :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mám Magrette 133 den, což je i číslo mého kusu (LE.133) a toto malé "výročí" oslavím kompilací wristshotů, protože celých těch 133 dní jsou zároveň i na ruce.

 

Co už není tak krásné, je to, že dnes dostali i první zásah do černého a to doslova. První zářez do PVD pouzdra  :crying_anim:k tomu samozřejmě foto přidávat nebudu, protože radost z toho vůbec žádnou nemám.

 

post-25778-0-69668900-1405931222_thumb.jpg

post-25778-0-65504900-1405931264_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem tu dneska podruhe... :)

 

Tak to jsi tu dokonce víc než já :lol2:

 

Pecka, krásná práce!

 

Díky moc! Už se těším na budoucí sraz, ukážu je v realu a rád se pokochám tvojí sbírkou, protože to je jeden kousek lepší než druhý. :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...