Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

Líbí se mi tvé nadšení a věrnost jedněm hodinkám, které si vybral perfektně vzhledem k tvému vztahu k Austrálii a nedaleké Maori kultuře.

 

Ale stejně jsem chodím hlavně kvůli tý nádherný roštěnce :)

 

Musím říct, že po nedávném prvním šrámu to nadšení trošku opadlo na chvíli, nějak jsem to nemohl vydejchat, že to tam pořád vidím, ale nakonec jsem se přes to přenesl a pokračuju dál naštěstí :) byla by blbost se jich kůli tomu zbavovat a celý ten příběh ukončit, prostě toto jsou definitivní hodinky i když vystřídám ještě spousty dalších.

 

A důvod proč sem chodíš...no nejsi ani první, ani poslední a ani mě to nepřekvapuje :lol2: Chápu, že ona je mnohem zajímavější než nějaký kukačky a sám to moc dobře vím :clap:

 

 

Když vidím ty fotky, jak se snáší kůže takle s vodou ?

 

Úplně bez problému, pokaždé totiž vodu vidí maximálně tak z 1m, když nepočítám těch pár kapek :)

Já vím je to docela smutné až skoro ostuda mít hodinky co zvládnou 500 m a přitom ještě ani jednou nebyly ve vodě, ale pro mě byl důvod koupě jiný, než hodinky do vody...teda vlastně původně to tak bylo, postupem času bych s nima i rád do vody, což je na kůži prakticky nemyslitelné. Chci nějakou gumu, ale nějak mě žádná moc nezaujala, ani ta originál Magrette a o to je to težší.

 

Ty už jsi těma fotkama přeBellsoval samotnýho Bellse. Prostě paráda...

 

Kéž bych měl fotky jako někteří zdejší členové...ale teď se rýsuje nová fotící akvizice, tak by to konečně mohlo začít stát za to, budu mít půjčený Nikon D5200, takže uvidím zda si budem rozumět a dojde i ke koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

A důvod proč sem chodíš...no nejsi ani první, ani poslední a ani mě to nepřekvapuje :lol2: Chápu, že ona je mnohem zajímavější než nějaký kukačky a sám to moc dobře vím :clap:

 

Ale kdepak. Me se to libi hlavne diky te kombinaci vseho. Hodinky, more, surf, skate, vw a pekne holky, to proste k sobe patri, navic mas dobre oko a vsechno to k sobe ladi, ale hlavne a to uz jsem psal, je to tvoje, tvoje zazitky, tvuj svet a korenis to peknyma hodinkama, ktere k tomu tematu paradne sedi.

Rostenek na surfu si muze clovek vygooglit behem vteriny mraky...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že po nedávném prvním šrámu to nadšení trošku opadlo na chvíli, nějak jsem to nemohl vydejchat, že to tam pořád vidím

 

 

Úplně bez problému, pokaždé totiž vodu vidí maximálně tak z 1m, když nepočítám těch pár kapek :)

 

Mě tahkhle štvaly omlácené černé brýle. Opravoval jsem je černým lakem na nehty, ale občas stačila i černá fixka lihovka na zatření šrámu. Tak to zkus, třeba to pak nebude tolik přitahovat tvou pozornost.

Ale kdepak. Me se to libi hlavne diky te kombinaci vseho. Hodinky, more, surf, skate, vw a pekne holky, to proste k sobe patri, navic mas dobre oko a vsechno to k sobe ladi, ale hlavne a to uz jsem psal, je to tvoje, tvoje zazitky, tvuj svet a korenis to peknyma hodinkama, ktere k tomu tematu paradne sedi.

Rostenek na surfu si muze clovek vygooglit behem vteriny mraky... :)

Jo, tak v tomhle s tebou souhlasím, že je to kombinace všech zmíněných faktorů, jen jsem vypíchl ten jeden pro mě hlavní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdepak. Me se to libi hlavne diky te kombinaci vseho. Hodinky, more, surf, skate, vw a pekne holky, to proste k sobe patri, navic mas dobre oko a vsechno to k sobe ladi, ale hlavne a to uz jsem psal, je to tvoje, tvoje zazitky, tvuj svet a korenis to peknyma hodinkama, ktere k tomu tematu paradne sedi.

Rostenek na surfu si muze clovek vygooglit behem vteriny mraky... :)

 

Díky ti, jsem rád, že se o tento "můj" svět můžu podělit i dále a že celý ten můj příběh někoho baví a rád se sem přijde podívat.

Když se to tak vezme hodinek si člověk také může najít mraky, ale nikdy nenajde tu originalitu, jako když je vyfotí šťastný majitel.

 

Mě tahkhle štvaly omlácené černé brýle. Opravoval jsem je černým lakem na nehty, ale občas stačila i černá fixka lihovka na zatření šrámu. Tak to zkus, třeba to pak nebude tolik přitahovat tvou pozornost.

Jo, tak v tomhle s tebou souhlasím, že je to kombinace všech zmíněných faktorů, jen jsem vypíchl ten jeden pro mě hlavní :)

 

Když já nevím, čmárat po hodinkách lihovkou mi přijde jako takové barbarství, asi by mi upadla ruka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je fakt super vlákno. Hodinky se mi moc nelíbí, nejsem fanda černých povrchů, ale to nevadí, chodím sem stejně. Nejlepší je, že přesto, že to tu vypadá jako reklama na bezstarostný život, tak to jsou skutečné, prožité fotky. Paráda.

 

Já zase tu černou docela můžu, na spoustě hodinkách se mi to tak líbí víc, ale to je věc názoru, každému se líbí něco jiného a já jsem rád za každý upřímný názor. I když musím říct, že tu největší nevýhodu černé už jsem poznal a to když dojde na oděrky...

Jinak bych chtěl říct, že reklama na bezstarostný život to rozhodně není, za tím vším se totiž skrývají ty každodenní starosti, spousta práce a po pravdě i odříkání. Ne nejsem jeden z těch lidí co vydělávají statisíce a mají "bezstarostný život", má se to tak, že jsem v pozici kde si holt musím vybrat jestli budu někam cestovat a něco si užiju a nebo si koupím další hodinky. A jaké mám priority je asi z vlákna jasné  :) A když se nemůžu pochlubit několika extra kusy hodinek, tak se podělím alespoň o příběh s hodinkami, které mě naplňují tak, jako bych měl desatery, protože to všechno prožívají se mnou.

Samozřejmě mám na svém wishlistu spoustu hodinek, které bych moc chtěl a prostě je nemám...

Ti se kterými jsem se setkal osobně a mluvili jsme o tom moc dobře vědí jak to je  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak bych chtěl říct, že reklama na bezstarostný život to rozhodně není, za tím vším se totiž skrývají ty každodenní starosti, spousta práce a po pravdě i odříkání. Ne nejsem jeden z těch lidí co vydělávají statisíce a mají "bezstarostný život", má se to tak, že jsem v pozici kde si holt musím vybrat jestli budu někam cestovat a něco si užiju a nebo si koupím další hodinky. A jaké mám priority je asi z vlákna jasné  :) A když se nemůžu pochlubit několika extra kusy hodinek, tak se podělím alespoň o příběh s hodinkami, které mě naplňují tak, jako bych měl desatery, protože to všechno prožívají se mnou.

Samozřejmě mám na svém wishlistu spoustu hodinek, které bych moc chtěl a prostě je nemám...

Ti se kterými jsem se setkal osobně a mluvili jsme o tom moc dobře vědí jak to je  :)

 

:) tomuto presne rozumiem, mám to podobne a dávam prioritu cestovaniu a zážitkom. Tak nech sa darí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jo, je jasný, že nic není zadarmo. Jen z těch fotek prostě vyzařuje pohoda.

 

O to se také snažím aby v tomto vlákně panovala pohoda a takové rozptýlení od všech těch starostí, kterých máme jistě všichni nad hlavu  :)

 

:) tomuto presne rozumiem, mám to podobne a dávam prioritu cestovaniu a zážitkom. Tak nech sa darí.

 

Stejně tak i tobě přeju spousty zážitků a procestování minimálně půlky světa  :)

Na druhém konci země už jsem byl, takže teď to vidím tak na cestu na měsíc, ale k tomu by to chtělo Moony jinak by to nemělo smysl  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som sa po pár dňoch celkom slušného vyťaženia v zahraničí vrátil domov a po 9 hodinách v aute som sadol k PC a znovu som sa zastavil pri tvojom vlákne... Náhodou mi pri tom hrala jedna mooc fajn skladba a atmosféra bola na svete. Viem, že to niekomu nič nepovie, ale možno niekomu to navodí podobnú pohodu ako mne. Proste k tým tvojim foto mi to tak nejak skvelo pasuje! Tá mladosť a to užívanie si života...  :rolleyes:

 

http://youtu.be/Rvphz5BD5go

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, tohle vlákno jsem objevil až dnes a sjel jsem ho jedním dechem, hodinky, holky, moře, surfy, Austrálie, zařídils tady takový až antidepresivní pokoukání :speak_cool:

 

Jsem rád, že na toto vlákno narazil někdo další a že se ti líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...