Přejít na obsah

PAM 164 nebo 312 koupě


jirkakoho

Doporučené příspěvky

Ahoj, obracím se zde na zkušené borce s prosbou o radu.

 

Nevím jak se to stalo, ale do PAM jsem se postupně zamiloval - jsou na mém wish listu. Vždy, když jdu Pařížskou a míjím Carollinum, nedá mi to a musím nakouknout. 

 

Snad se někdy dočkám :-)

 

Můžete mi pls dát tip, kde se dá venku nejvýhodněji koupit? / chtěl jsem v Samnaun / - ale tam nejsou, posílali mne do Ischglu, ale takovou slevu aby se odmázlo VAT + něco k tomu ..... nemožné. Chtít Rolex - tak super místo na koupi, dá dohodnout na ceně, jen si to chce vzít sebou nějaký starý pásek či tah pro případnou kontrolu celníků a krabici vyzvednout později.

 

Web prodej  - osvědčený obchodník ? obava z fake, atd.  Mám s tím blbou zkušenost. Loni jsem zaplatil bagr do Irska - firmu prověřil, existenci, jejich finančák atd., a BOBCAT never reached.

 

 

Děkuji za případné rady a názory.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem od neautorizovaného prodejce z Chrono24 ve Švýcarsku www.rattrapante.ch , dojel jsem si pro ně a zaplatil cash na místě.

Všechno bylo v pohodě.

Pokud chceš mít úplnou jistotu a klid, kup u AD, ale zaplatíš plnou ceníkovou cenu, protože sleva bude u Panerai malá nebo žádná,. V ĆR navíc ještě zkaženou nevýhodným kurzem eura.

Pokud se chceš trochu starat, můžeš něco ušetřit.

Tak to ale asi funguje u každého zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...