Jump to content

Recommended Posts

Posted

Jestli ten řemen nemá vodovzdornou úpravu, tak bych ho moc nemáčel. K trvalému poškození řemenu bez této úpravy pravděpodobně dojde. Pokud nutně musíš s hodinkami do vody, tak si dokup buď kaučukový, nebo voděvzdorný kožený řemen.

Posted

A da se nejak zjistit, jestli je napr. ten konkretni remen s vodovzdornou upravou? Predpokladam, ze kdyz to tam neni napsano, tak asi ne?

Posted

ty seiko kožené řemeny za moc nestojí

Od SEIKA do vody jen ocelovy tah nebo primo potapecsky z rady Zxx.

Posted

Originál kovový tah není zrovna laciný. Já bych to skutečně řešil buď kaučukem, nebo upravenou kůží, nebo kevlarem /a nemusíš je zkracovat/. Ale musí to být tvoje volba.

Posted

Originál kovový tah není zrovna laciný. Já bych to skutečně řešil buď kaučukem, nebo upravenou kůží, nebo kevlarem /a nemusíš je zkracovat/. Ale musí to být tvoje volba.

Anebo silikon neni od veci.

Posted

ja mozem silikon len doporucit kupil som ho viac menej zo zvedavosti na jedny sportky stal 120KC a som z neho nadseny dobre sa to nosi odolava vode a v matnom prevedeni dokonca z dialky pripomina kozu akurat pozor na uchytky (ci ako sa to vola to co drzi precnievajucu cast pasku za sponou) na tom mojom lacnom za moc nestali resp boli humpolacky odliate a zo spodnej strany velke a zarezavali sa do ruky ... ale gumova uchytka zo starych timexov to vyriesila.

  • 1 month later...
Posted

Jen tak mě napadlo když čtu tohle vlákno jak nejlépe ošetřovat kožený řemínek chtěl jsem na něj použít spray na kožené veci který s úspěchem používám na bundách ale na spray je nápis dráždí kůži tak jsem raději šel od toho. Ošetřujete nějak své kožené řemínky a když tak čím díky.

Posted

to byl tuším jediný příspěvek k věci od Diskutéra blahé paměti :) s úspěchem aplikoval přípravek na ošetření kožených součástí (sedadel) interiéru vozu

Posted
Smi se s timto reminkem do vody nebo nemuze se nejak poskodit? Kdyz jsou treba hodinky s vodotesnosti 100M a maji kozeny reminek...

(napr. http://azwatch.cz/hodinky/se307-seiko-5-sp...0m-black-dial-i )

 

Použití jakéhokoliv (i kvalitního) koženého řemenu na sportovní hodinky by jsem velmi zvážil, protože po vícenásobmém zapocení ti bude smrdět jako .....

:sad01_anim:

Pokud se potápíš můžeš si pořídit ocelový tah, u kterého se dá jednoduchou úpravou zvětšit déĺka tahu a dá se potom upevnit na neoprén.

Posted

Vždycky to řeším tak, že řemínek zevnitř vydrhnu kartáčkem a mýdlem a poté aplikuji parfém. Doporučuji pánský vzhlem k tomu že po dámském člověk smrdí jako kdyby zrovna opustil bordel. Vlastní zkušenost.

Posted
Vždycky to řeším tak, že řemínek zevnitř vydrhnu kartáčkem a mýdlem a poté aplikuji parfém. Doporučuji pánský vzhlem k tomu že po dámském člověk smrdí jako kdyby zrovna opustil bordel. Vlastní zkušenost.

 

Po opuštění bordelu? :clap:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...