Přejít na obsah

CIGIho DA DA cabaret - v tomto vláknu nebude mazáno !


cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

maxsi - už měsíc se na celým foru jenom obhajujou a připravujou a jiný názory přehlížej - ale co je horší - jednaj - prostě tu nechci ty dráby, co to mají na svědomí - mají k dispozici celej zbytek fóra. Navíc mám pramálo možností jim v něčem zabránit - ovšem přijdou-li skutečně pokorně jako kajícníci obhajovat svoje přečiny - vykopu je ze dveří!!! Je to tak OK punkový???

 

k tomu kíííči - to by mohlo bejt hciq po chuti - hodinky, co věnují funkčním stupnicím tak 15% plochy ciferníku - krááásný symbol přebytečnosti. Na rozdíl od inštrumentů pro profesionály dává p. Winston nepokrytě najevo, o co tu jde. Je to skutečně kýč???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem otřesen stupňující se represí. Máte někdo nápad, jak zabránit průniku cenzury alspoň sem? S esteblišmentem totiž již nemá cenu pasivně diskutovat - oni prostě přešli do ofenzívy a jednají - diskuze je tedy k ničemu. Moje protiopatření budou sahat od doočíbijícího nedodržování pravidel v ostatních vláknech (stejně jsou na nic - diskutér je neporušil), přes úplné embargo ostatních vláken až po pořádání ničivých trollských nájezdů - tím myslím pochopitelně opravdu bolestně ničívých. Kdo se přidá - můžeme to organizovat.

 

No tak to jste mi udělali radost, hosté prvního večera tady v untergruntu (umístění cabaretu je docela dole na tématickém přehledu). Pofoukejte diskutérovi - snad se tu objeví pod novým nickem - bolístky a pak hurá do toho !

 

Kamile - vysocí představitelé esteblišmentu, co se podílejí na lynčování kolegů stejně jako ti, co ho nahlas či potichu schvalují  tu nejsou vítáni - už sem ani nepáchni!!!!

 

hciq -  správnej vohoz ! Ta habsburgská dvouhlavá orlice (nebo je carská ?) a k tomu májské (nebo čínské?) ornamenty a hightecovej flipper pod sklíčkem - to je nářez hodný pro naše první téma - URWERK - pradílo prostě tady to je!

mohl bys to uz prestat rozpitvavat? zadnou cenzuru tu nemas. x krat bylo receno, at si de diskuter do ostatni a zabava, tam ze nikomu vadit nebude. kdosi mu zalozil koutek. chodili tam vsichni, jen ne on. pokud pouze represe ho zazene tam kam patri, budiz, at se tedy stane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sibirnaya : neni tu cenzura ? a co to teda je ? procti si prispevky, takovejch prudilu je tady mraky napr. midloch se svymi ultimativnimi nazory pres ktery vlak nejde. zacina se tady profilovat nejaka skupina ultrachytrolinu, ktery vedi co je dobre pro ostatni - promiun, ale to s moderovanim nema nic spolecneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to právě budeme rozpitvávat a z pohledu, kterej se ti nebude líbit, sibirnayo. Udělali jste debilní, krátkozrakou, nespravedlivou chybu a porušili jste osvědčená pravidla - tady se to dozvíte. Můžete to vzít zpátky, jestli jste chlapi a né jenom rádoby chlapáci tak na 28mm průměru.

 

J.F. - výborně už se tu zabydlujeme, už tu frčí i sníh se šviháckými grahamy! Co ty steele, nepřispěješ nám pro začátek nějakým mastným germánským kouskem? Pak to kapku utřídíme a porokujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to právě budeme rozpitvávat a z pohledu, kterej se ti nebude líbit, sibirnayo. Udělali jste debilní, krátkozrakou, nespravedlivou chybu  a porušili jste osvědčená pravidla - tady se to dozvíte. Můžete to vzít zpátky, jestli jste chlapi a né jenom rádoby chlapáci tak na 28mm průměru.

 

J.F. - výborně už se tu zabydlujeme, už tu frčí i sníh se šviháckými grahamy! Co ty steele, nepřispěješ nám pro začátek nějakým mastným germánským kouskem? Pak to kapku utřídíme a porokujeme.

prijde ti, ze te tu nekdo omezuje? vlakno ostatni a zabava je primarne urceno pro ostatni, a zabavu. neporusili jsme zadna pravidla, prispevky toho, jehoz jmeno nesmim vyslovit, byly mimo misu, a proto -

 

''Příspěvky obsahující vulgarity, nadávky a příspěvky tzv. ?totálně mimo mísu?, budou bez předchozího upozornění smazány, případně zeditovány administrátory fóra.''

 

BTW, ty s tema cisticema uz ses taky trochu trapnej, nemyslis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sibirnaya - problem je ten, ze mnoho lidi pise prispevky mimo misu taky a nikomu to nevadi, vsem to vadilo pouze u jednoho? Proc? Protoze se dokazal trefne a nevulgarne oprit o neci ego a lehce mu ho posramotit v mezich spolecenske slusnosti? Uz jsem to tu parkrat psal, to ze se mnoho lidi necha vyprovokovat necim podobnym je pouze dukaz slabosti onech lidi a ne dukaz nesnesitelnosti jednoho clena.. Ja jsem s valnou vetsinou jeho prispevku nemel problem, ale s reakcemi na ne uz ano, protoze to byly reakce zhrzeneho ega co museli sobe i ostatnim dokazat ze oni jsou vlastne "takovi a makovi" a ze jim je tu ublizovano.. Tohle neni narazka smerovana konkretne na tebe, ale celkove na nekolik clenu fora wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sibirnaya - problem je ten, ze mnoho lidi pise prispevky mimo misu taky a nikomu to nevadi, vsem to vadilo pouze u jednoho? Proc? Protoze se dokazal trefne a nevulgarne oprit o neci ego a lehce mu ho posramotit v mezich spolecenske slusnosti? Uz jsem to tu parkrat psal, to ze se mnoho lidi necha vyprovokovat necim podobnym je pouze dukaz slabosti onech lidi a ne dukaz nesnesitelnosti jednoho clena.. Ja jsem s valnou vetsinou jeho prispevku nemel problem, ale s reakcemi na ne uz ano, protoze to byly reakce zhrzeneho ega co museli sobe i ostatnim dokazat ze oni jsou vlastne \"takovi a makovi\" a ze jim je tu ublizovano.. Tohle neni narazka smerovana konkretne na tebe, ale celkove na nekolik clenu fora wink.gif

spiderere - me nevadi, kdyz mi nekdo rekne ohol si ruku, sundej z ni ty vezni hodiny, atd. ja se tomu zasmeju, stejne jako se smeju, kdyz se mi kamosi posmivaj, ze nechteji byt u stolu az mi hodinky zacnou odbijet celou. ale sere me proste, kdyz ti nekdo bude vnucovat svou pravdu jako jedinou spravnou. coz dela diskuter. nechce se mi patrat v historii jeho prispevku, ale bylo tam docela dost momentu, kdy to proste prehnal, a pri nasledne diskuzi jeste stupnoval. abych mu zas nekrivdil, nebyl jediny, midloch pri svem fanatizmu brajtlingovstvi a cigi antibrajtlingovstvi taky neznaji mezi. jenze jak uz kdosi rekl, i z midlochovych prispevku jsem si neco vzal. z diskuterovych bohuzel ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sibirnayo - to je tvoje chyba, že diskutéra nechápeš. Tak ho radši zkrouhnete - grobiána, co se na vás povyšuje, co? Mě jste tím výrazně omezili - rád jsem se nad diskutérovými příspěvky zasmál vaší přízemnosti. A to nemluvím o těch příspěvcích, kde jsem se i poučil. Když ti to nedoklaplo, nechápu, proč to nedopřejete jinejm.

 

Steele - tyhle breile - ty si tady je teda opravdu místo zasloužej ! biggrin.gif:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sibirnaya - problem je ten, ze mnoho lidi pise prispevky mimo misu taky a nikomu to nevadi, vsem to vadilo pouze u jednoho? Proc? Protoze se dokazal trefne a nevulgarne oprit o neci ego a lehce mu ho posramotit v mezich spolecenske slusnosti? Uz jsem to tu parkrat psal, to ze se mnoho lidi necha vyprovokovat necim podobnym je pouze dukaz slabosti onech lidi a ne dukaz nesnesitelnosti jednoho clena.. Ja jsem s valnou vetsinou jeho prispevku nemel problem, ale s reakcemi na ne uz ano, protoze to byly reakce zhrzeneho ega co museli sobe i ostatnim dokazat ze oni jsou vlastne \"takovi a makovi\" a ze jim je tu ublizovano.. Tohle neni narazka smerovana konkretne na tebe, ale celkove na nekolik clenu fora wink.gif

Ano, pod tohle bych se mohl taky podepsat. A správně říká Cigi nade mnou, že jeho příspěvky byly často vtipné. Méně vtipné byly potom ale ty reakce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...