Přejít na obsah

CIGIho DA DA cabaret - v tomto vláknu nebude mazáno !


cigi

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Kamile - vysocí představitelé esteblišmentu, co se podílejí na lynčování kolegů stejně jako ti, co ho nahlas či potichu schvalují  tu nejsou vítáni - už sem ani nepáchni!!!!

To sem teda zvědavej, jak mi v tom chceš zabránit. laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kamile - vysocí představitelé esteblišmentu, co se podílejí na lynčování kolegů stejně jako ti, co ho nahlas či potichu schvalují  tu nejsou vítáni - už sem ani nepáchni!!!!

To sem teda zvědavej, jak mi v tom chceš zabránit. laugh.gif

Arogantní náfuko, ukázal jsi co jsi zač! Jak ti chutná znužitá moc, ty papaláši. Chudák hciq jak k tomu přijde, že jsi tak nehorázně zneužil jeho příspěvek jako záminku, FUJ! Nemám na tebe - no a co? I popshop si ten spor se mnou vyřešil jako chlap - přiměřenými prostředky, to se mu musí nechat, tohle je prostě HNUJ ! Schovej se za většinu a jdi dál do závětří, tady bych rád, abychom byli sami za sebe . Na to máme zase my, víš!

 

Vyzývám tě, kamile, abys konečně uznal svůj omyl a vzal to zpáky! Spoléhal jsem na tebe, protože ses do teďka výtečně osvědčoval, abys věděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Arogantní náfuko, ukázal jsi co jsi zač! Jak ti chutná znužitá moc, ty papaláši. Chudák hciq jak k tomu přijde, že jsi tak nehorázně zneužil jeho příspěvek jako záminku, FUJ! Nemám na tebe - no a co? I popshop si ten spor se mnou vyřešil jako chlap - přiměřenými prostředky, to se mu musí nechat, tohle je prostě HNUJ ! Schovej se za většinu a jdi dál do závětří, tady bych rád, abychom byli sami za sebe . Na to máme zase my, víš!

 

Vyzývám tě, kamile, abys konečně uznal svůj omyl a vzal to zpáky! Spoléhal jsem na tebe, protože ses do teďka výtečně osvědčoval, abys věděl.

Sám jsi arogantní náfuka a občasný hrubián a neurvalec!

Já v něm opravdu viděl hrozbu pro celý Chronomag, proto jsem zasáhl. Kdybych to neudělal, musel bych odejít sám. Měl jsem svobodnou volbu a volil jsem tak, jak jsem považoval za nejlepší.

Podívej se, co s vámi všemi udělal, kolik je tu najednou zášti a urážek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár mých postřehů a pak už na to kašlu a budu se radši bavit.

 

1. Proč byl smazán Diskutér?

Asi proto, že se mu nelíbily OP a poslal C. zevlevat k Dušákovi (nebo kam).

Byl to jeden z jeho prvních příspěvků a tam vskutku několikrát přestřelil.

 

2. Moderátoři

Kamil je v pohodě a vždy rozhodoval s nadhledem a nemohu na něj říci jediné křivé slovo.

Jeremyho neznám, takže no comment.

Odklízeče také neznám, ale baví mě. Za posledního půl roku tu odmoderoval leda tak kulový, ale psát o tom, ať jdeme pryč, změníme si avatary a podobně, to by mu šlo. Probral se vážně v pravý čas biggrin.gif

 

3. Chronomag

V pohodě. Je to jeho fórum, může si dělat, co chce. Naznal, že má Diskutér zmizet? Fajn. Nesouhlasím, ale je to čistě jeho věc. A oceňuji to, že to sem chlapsky napsal. Taky ho mohl smazat a být potichu. Což neudělal a to se cení. Takže nesouhlasím s činy, leč formu oceňuji.

 

4. Sibirnaya

Co ti vadí více? To, že ti nepochválil Diskutér hodinky nebo to, že se tě zeptal, zda si přijel na prezentaci Omegy vlakem? Nic vtipnějšího jsem už dlouho nečetl. Tak se už přes to, sakra, konečně přenes a buď chlap. Děkuji.

 

5. HOWG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Podívej se, co s vámi všemi udělal, kolik je tu najednou zášti a urážek...

Mám ale obavu, že ta zášť propuká především na straně Diskutérových odpůrců. Jeho zastáncům jde především o svobodu kultivovaného projevu. Alespoň tedy mně o to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nighty - tady nemusíš mlčet - nejsme kolem táboráku, ale máš recht, k tomu incidentu to stačí - dneska jsem podnikl malou protiakci - ale asi se minula účinkem, jsou zcela otupělí - leda tak jsem znechutil pár slušňáků - ach jo , a udělal promotion cabaretu !

 

dneska stylově ruská vodka čistá a do hlavy! Žilou ! Protože se musíme duševně připravit na to, co přijde zítra . Kamil už to naznačil - jen se podívejte, co s NÁMI všemi biggrin.gif diskutér udělal? Kolik je TU biggrin.gif zášti a urážek - to je jenom začátek , prolog ! Tak NÁM to TU přestaň dozorovat a pakuj se, Kamile!

 

Musím říct ovšem, že ty tauchermeistery něco do sebe mají - asi budou přijatelně obrovský i pro chlapáky zeshora! Ruší mě ale ta různě velká čísla! Ale nutně bych k nim prodával i tu věrně zobrazenou helmici s hadicí na vzduch !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár mých postřehů a pak už na to kašlu a budu se radši bavit.

 

1. Proč byl smazán Diskutér?

Asi proto, že se mu nelíbily OP a poslal C. zevlevat k Dušákovi (nebo kam).

Byl to jeden z jeho prvních příspěvků a tam vskutku několikrát přestřelil.

 

2. Moderátoři

 

Odklízeče také neznám, ale baví mě. Za posledního půl roku tu odmoderoval leda tak kulový, ale psát o tom, ať jdeme pryč, změníme si avatary a podobně, to by mu šlo. Probral se vážně v pravý čas biggrin.gif

 

4. Sibirnaya

Co ti vadí více? To, že ti nepochválil Diskutér hodinky nebo to, že se tě zeptal, zda si přijel na prezentaci Omegy vlakem? Nic vtipnějšího jsem už dlouho nečetl. Tak se už přes to, sakra, konečně přenes a buď chlap. Děkuji.

 

5. HOWG

1.stalo se, stalo

2.jsem tu kratce, ale presto o neco dyl nez ty, a vim, ze odklizec sem chodil drive aktivne, pak to omezil, nicmene porad tu sem tam neco napsal, a tusim, ze za nim stoji vic, nez myslis

4.me je jedno,jestli se nekomu nelibi moje hodinky. ale uz mi neni jedno, kdyz midlocha oznaci za kolotocare, kdyz ti zacne tvrdit, ze kupovat si jety hodinky je nesmysl, ze fotit si ruce na zapesti je uchylka, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Tak NÁM to TU přestaň dozorovat a pakuj se, Kamile!

Ani náhodou! Opustit takovou snůšku skurilit - abych se vyjádřil v tvém duchu... Chtěl bys tu mít jen samé přisluhovače? Polechtalo by to tvé ublížené ego?

TAK NA TO ZAPOMEŇ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onehdá v dobách, kdy se řešilo \"Diskutér - osobnost bez hodinek\", jsem si zkusil Diskutéra představit jako reálnou osobu mimo svět fóra a světe div se - přišel jsem na pana Horáčka (půlku dvojice Hapka+Horáček). Jazyk, styl, názory, na ruce čupr hodinky ale ne na chlubení... nic ve zlém, Horáček mi nevadí :-) )) a vlastně mi nevadí ani Diskutér :-)

Čoveče , četl jsem od Horáčka nějakou knihu a dal bych ruku do ohně za to , že on to není. Horáček = velkej sympaťák a tamten druhej = velkej nesympaťák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile - vysocí představitelé esteblišmentu, co se podílejí na lynčování kolegů stejně jako ti, co ho nahlas či potichu schvalují  tu nejsou vítáni - už sem ani nepáchni!!!!

To sem teda zvědavej, jak mi v tom chceš zabránit. laugh.gif

Arogantní náfuko, ukázal jsi co jsi zač! Jak ti chutná znužitá moc, ty papaláši. Chudák hciq jak k tomu přijde, že jsi tak nehorázně zneužil jeho příspěvek jako záminku, FUJ! Nemám na tebe - no a co? I popshop si ten spor se mnou vyřešil jako chlap - přiměřenými prostředky, to se mu musí nechat, tohle je prostě HNUJ ! Schovej se za většinu a jdi dál do závětří, tady bych rád, abychom byli sami za sebe . Na to máme zase my, víš!

 

Vyzývám tě, kamile, abys konečně uznal svůj omyl a vzal to zpáky! Spoléhal jsem na tebe, protože ses do teďka výtečně osvědčoval, abys věděl.

Milý Cigi, víš proč jsem kdysi odstoupil z akce Sport I. L.E., přestože jsem měl č.3 a moc jsem se na ně těšil? Protože tvůj přístup "buď bude po mém, nebo jste všichni nesvéprávní a já tady budu dupat nožičkou, dokud neustoupíte" mi vzal chuť do celé akce. Obávám se, že ty jseš otevřen diskuzi pouze, když se ti dostane nadšeného přijetí (pozor! píšu, že se JÁ obávám, ne že to je pravda, prostě to na mne tak působí) a jinak kolem sebe začneš kopat jako malé, vzteklé, trucovité děcko. To co tady teď předvádíš je bezvadný příklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snad promines, ze to nebude zadna nemecka marka

 

http://www.zetleins.onau.net/photos/breit_...ino-o-graph.jpg

Tak ty jsou ukrutne kruty!!! biggrin.gif

pekny prehledny letecky hodinky (instrumenty) pro profesionaly :-)

naštěstí se o žádný přehledný instrument pro profesionály nejedná, je to chorý výplod jednoho člena naší B sekty a jeho PC, tento člen byl již exkomunikován pro zcestný výklad naší bible jménem CHRONOLOG....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak NÁM to TU přestaň dozorovat a pakuj se, Kamile!

Ani náhodou! Opustit takovou snůšku skurilit - abych se vyjádřil v tvém duchu... Chtěl bys tu mít jen samé přisluhovače? Polechtalo by to tvé ublížené ego?

TAK NA TO ZAPOMEŇ!

V kabaretu jsou možná skurility, ale o pár vláken vedle je to samý koprolit, tak co je lepší? biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...