Přejít na obsah

CIGIho DA DA cabaret - v tomto vláknu nebude mazáno !


cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ty jsou ukrutne kruty!!! biggrin.gif

pekny prehledny letecky hodinky (instrumenty) pro profesionaly :-)

naštěstí se o žádný přehledný instrument pro profesionály nejedná, je to chorý výplod jednoho člena naší B sekty a jeho PC, tento člen byl již exkomunikován pro zcestný výklad naší bible jménem CHRONOLOG....

takze jste sekta - tim se to vysvetluje, i kdyz na druhou stranu pokud o sobe nekdo tvrdi, ze je sekta tak sekta nebude, musis rikat, ze sekta nejste - tento prispevek se sam automaticky smaze a pokud ne smaze ho nekdo jiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem jednu zajímavou (a možná i aktuální) myšlenku (doufám že nedostanu přes tlamu :-) :

 

(Efezanům 4:26 a 29) 26 Zlobte se, a přece nehřešte; ať slunce nezapadne nad vaší podrážděnou náladou,

29 Ať z vašich úst nevychází žádné zkažené slovo, ale každé slovo, které je dobré k budování podle potřeby, aby předalo posluchačům to, co je příznivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, to jsem nevěděl, co to je. Mluv česky, hlavo skopová!!! :cool:

 

Nepřeceňuj mojí mdlou inteligenci.

Vono to ale je česky biggrin.gif

 

Koprolit se hezky rýmovalo s tím, co jsi napsal ty.

Zkamenělý exkrement by nezněl tak libozvučně a nerýmoval by se smile.gif

 

Hlava skopová byla urážka nebo pochvala?

Jelikož jsem v ZODIACu (jo, to není česky, ale jsme na fóru o hodinkách, tak se to sem hodí více) skopec, tak to sedí biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem jednu zajímavou (a možná i aktuální) myšlenku (doufám že nedostanu přes tlamu :-) :

 

(Efezanům 4:26 a 29) 26 Zlobte se, a přece nehřešte; ať slunce nezapadne nad vaší podrážděnou náladou,

29 Ať z vašich úst nevychází žádné zkažené slovo, ale každé slovo, které je dobré k budování podle potřeby, aby předalo posluchačům to, co je příznivé.

Slyšeli jste slovo boží. Amen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem jednu zajímavou (a možná i aktuální) myšlenku (doufám že nedostanu přes tlamu :-) :

 

(Efezanům 4:26 a 29) 26 Zlobte se, a přece nehřešte; ať slunce nezapadne nad vaší podrážděnou náladou,

29 Ať z vašich úst nevychází žádné zkažené slovo, ale každé slovo, které je dobré k budování podle potřeby, aby předalo posluchačům to, co je příznivé.

Ano amen biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem jednu zajímavou (a možná i aktuální) myšlenku (doufám že nedostanu přes tlamu :-) :

 

(Efezanům 4:26 a 29) 26 Zlobte se, a přece nehřešte; ať slunce nezapadne nad vaší podrážděnou náladou,

29 Ať z vašich úst nevychází žádné zkažené slovo, ale každé slovo, které je dobré k budování podle potřeby, aby předalo posluchačům to, co je příznivé.

Ano amen biggrin.gif

:-D ať se nám to tu alespoň trošku uklidní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem jednu zajímavou (a možná i aktuální) myšlenku (doufám že nedostanu přes tlamu :-) :

 

(Efezanům 4:26 a 29) 26 Zlobte se, a přece nehřešte; ať slunce nezapadne nad vaší podrážděnou náladou,

29 Ať z vašich úst nevychází žádné zkažené slovo, ale každé slovo, které je dobré k budování podle potřeby, aby předalo posluchačům to, co je příznivé.

Ano amen biggrin.gif

:-D ať se nám to tu alespoň trošku uklidní :-)

Jsem pro a s timhle souhlasim: wink.gif

 

Není potřeba to vidět až tak dramaticky. Na tomto fóru fungujují psaná i nepsaná pravidla, která si vytvořil provozovatel fóra i komunita fóra. Řekl bych, že většina lidí je tu rozumných a nemyslím si že by někdo dostal ban jen proto že párkrát ujel. To se stalo asi každému z nás (mne nevyjímaje).

 

Je pravda, že zpočátku jsem nebyl z diskutéra nadšený, ale později mne příjemně překvapil některými rozumnými a zajímavými příspěvky a pro mne osobně byl diskutér školou sebeovládání. Měl na jedné straně provokativní styl psaní, na druhé straně poskytoval občas zajímavé pohledy z jiného úhlu. Bohužel provokaticní styl psaní převažoval. Možná se nás snažil vyburcovat (k čemu??) - možná má ducha provokativních umělců, jejichž dílo vyvolává četné diskuse...každopádně bylo udělané vlastníkem fóra nějaké rozhodnutí a my se s rozhodnutím musíme smířit, ať už se nám to líbí nebo ne.

 

To že dostal Ban, není přece definitivní záležitost, Kamil si s ním odpočátku dopisoval a pokud se Diskutér trošku umírní, tak nevidím žádný důvod proč by mu nemohl být ban zrušen, nebo on si založil nový nick.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady není vlákno, kde byste se měli ospravedlňovat, cenzoři - chápu, že máte tu potřebu, ale já vámi pro vaši nadřezenost ve jménu našeho dobra hluboce opovrhuju - kamile, sibirnayo - zkusím se postarat, aby se tu nic neuklidnilo.

 

Prosím vážené hosty, aby si, budou-li mít chuť, zkusili si v našem cabaretu zahrát satirickou burlesku na pokračování na aktuální téma ideální povolená diskuze na chronomagu. OPONA:

 

sibiřskej: Gentlemani, právě jsem vyveksloval skoronový koloťuky. Možná trochu těsnější, ciferník má přesně takový průměr, jako je šíře mýho zápěstí a nožky bohužel nepřesahují naježený chlupy ani o chlup a přezka řemenu se ani nedotýká spodní stěžejky - ale za tu cenu...zatočila se mi z ní hlava štěstím, pravý žůžo, tohle vekslování.

 

ondráš: Gratuluju, jsou nádherný, ale nebylo by foto? Opravdu pomenší, jak to tak čtu, ale když budeš držet dietu, snad dosáhneš lepších proporcí. Není to tajemství - ta cena?

 

.... kdo si troufne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady není vlákno, kde byste se měli ospravedlňovat, cenzoři - chápu, že máte tu potřebu, ale já vámi pro vaši nadřezenost ve jménu našeho dobra hluboce opovrhuju - kamile, sibirnayo - zkusím se postarat, aby se tu nic neuklidnilo.

 

Prosím vážené hosty, aby si, budou-li mít chuť, zkusili si v našem cabaretu zahrát satirickou burlesku na pokračování na aktuální téma ideální povolená diskuze na chronomagu. OPONA:

 

sibiřskej: Gentlemani, právě jsem vyveksloval skoronový koloťuky. Možná trochu těsnější, ciferník má přesně takový průměr, jako je šíře mýho zápěstí a nožky bohužel nepřesahují naježený chlupy ani o chlup a přezka řemenu se ani nedotýká spodní stěžejky - ale za tu cenu...zatočila se mi z ní hlava štěstím, pravý žůžo, tohle vekslování.

 

ondráš: Gratuluju, jsou nádherný, ale nebylo by foto? Opravdu pomenší, jak to tak čtu, ale když budeš držet dietu, snad dosáhneš lepších proporcí. Není to tajemství - ta cena?

 

.... kdo si troufne?

já bych si troufnul

cígo:"kluci, já vám k tomu už nic neřeknu, protože mi definitivně hráblo" ( dívá se do zrcadla a je se sebou spokojen )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slavík:

1. to je škoda cígo, tvoje nápady byly kořením fora

2. na druhou stranu se bez nich rád obejdu přesolená polívka mi nechutná

3. taky vařící polívka mi nechutná a může mít trvalé následky

4. když už víš, že ti hráblo, možná už jsi na cestě k uzdravení

5. já myslím, že ti hrabe už dlouho a neuzdravíš se

6. vingardium leviosa to vystihuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absinth jsem nedostal, obsluha tu nějak vázne smile.gif

 

Vzpomínám si, jak jsem kdysi dávno odešel ze serveru Pismak.cz ... Byl to server zaměřenej na amatterskou lit. tvorbu, dělal jsem tam redaktora - cosi jako odborného kritika, páč literatura mě vždycky bavila, hlavně po "technické stránce věci"... Bylo tam tehdy několik prudičů jako je tady diskutér s tím rozdílem, že tam byli dlouho a byli také členy jakési elity, která udávala směr Písmáku. Občas bych je zabil, občas jsem se nad jejich příspěvky pochcával smíchy. Byli moc fajn, většinu z nich jsem znal z několika setkání... pak se změnil majitel, ten nový se rozhodl, že jejich příspěvky snižují kulturní kvalitu Písmáku a začala represe & cenzura. Tak jsme se sebrali a založili novej literární server. Ale už to nebylo ono, navíc jsem měl čím dál míň času... KAždopádně ve výsledku je ten nový (už jsem dávno pouze nestranný pozorovatel) server podstatně lepší, osobnější. Odešla tam většina angažovaných lidí z toho "mýho" okruhu. Ale starej Písmák má pořád nějaký kouzlo, každopádně od tý doby vpodstatě nepíšu ani nekritizuju. Ale celý to bylo... dost bolestivá záležitost. Od tý doby jsem neměl žádnýho koníčka, kterej by byl takhle... shareable (sdílitelný je příšerný slovo, jestli vůbec existuje) s nějakou větší masou lidí. A z tohodle pohledu je mi strašně nepříjemný, co se tu děje. A vůbec nejde o to, jestli diskutér za něco může nebo nemůže. Diskutér je jenom katalyzátor. Od tý doby co je tady, i když kromě toho prvního příspěvku nikdy nijak vážně nepřestřelil, přestřelilo opravdu hodně z "původních" členů chronomagu - i ve věcech, kde diskutr nefiguroval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...