Přejít na obsah

CIGIho DA DA cabaret - v tomto vláknu nebude mazáno !


cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já už přišel na to co mě sralo na Diskutérovi, ta jeho monotématičnost, stejně jako midloňův brajtlinismus a jeho náboženský dementismus. Vypisuji referendum pro zabanování midlocha a zahajuji protestní abstinenci až do vyřešení mého požadavku.

O náboženském dementismu se dá mluvit především u tebe ty Symbolisto, dáváš věcem významy, které tam nejsou a toho kdo je tam prostě nevidí nebo jsi ho nijak nepřesvědčil, tak nazveš dementem, stal jsi se pouze a jen obětí svých vlastních představ. Přes svůj proklamovaný východní nadhled a životní zkušenost okamžitě vylítáváš z kůže a necháváš se strhnout k trapným ad hominemům jak předvádíš výše. Rád se nechám o pravdivosti tvých symbolů přesvědčit, přines racionální důkazy a ne jen svoje halekání.

 

Jinak co se týče brajtlinismu tak s tím souhlasím, vždy ale diskutuji v mezích slušnosti a normy což se o tobě říct nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

midlochu nevím, nevím, jestli tě tady v DA DA cabaretu vezme cigi na milost. Mě už doporučil, ať se pakuju.ohmy.gif

Jedině snad kdybys uznal, že Breitling jsou kabaretní hodinky.biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Midlochu toto je kabaret, kdybys přečetl i další příspěvek, kde vysvětluji co a proč jsem to napsal, tak možná pochopíš. Nebo ne? No neříkej mi, žes to vzal vážně. Asi jsem se nakazil od diskutéra. Tušil jsem , že na skočíš, jen by to chtělo trochu nadhledu. Zde je tedy znova to vysvětlení psané xmenm05-ce:

 

"Jinak nehrubnu toto je kabaret a doufám, žes to nebral vážně co jsem napsal. Jsme v Da Da tak absurditou proti absurditě."

 

Jinak je mi už jedno jaký postoj zastáváš, beru to prostě jako fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Midlochu toto je kabaret, kdybys přečetl i další příspěvek, kde vysvětluji co a proč jsem to napsal, tak možná pochopíš. Nebo ne? No neříkej mi, žes to vzal vážně. Asi jsem se nakazil od diskutéra. Tušil jsem , že na skočíš, jen by to chtělo trochu nadhledu. Zde je tedy znova to vysvětlení psané xmenm05-ce:

 

\"Jinak nehrubnu toto je kabaret a doufám, žes to nebral vážně co jsem napsal. Jsme v Da Da tak absurditou proti absurditě.\"

 

Jinak je mi už jedno jaký postoj zastáváš, beru to prostě jako fakt.

Ano chápu, že se jedná o kabaretní show, ale i kabaretní show má svou úroveň, nezbob se na mě, náboženský dementismus od symbolisty je přece jen trochu silný kafe. Diskuzi zejména beru jako obohacení se sebe sama o vidění světa jinými (koneckonců i hodinkami), ale duální aspekt a vyšší úrovně v úsečkách prostě neexistují, roubování mystiky na umění je možná pěkná zábava jako téma pro lidi hledající něco v tajemnu, ale ne pravda, o to víc mě pak vadí nazývání těch kdo tyto fantastické výjevy neakceptují, dementem...

Absurdistán není místo kde bych chtěl žít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se týče brajtlinismu tak s tím souhlasím, vždy ale diskutuji v mezích slušnosti a normy ... no midlochu, procti si prispevky v tomto vlakne a ve vlakne ucet disktuer a antidiskuter zablokovan, spousta lidi si to o tobe nemysli - jsem zvedav na tvoji miru sebereflexe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý midloni, dementismus od slova dementovat (prohlásit za nepravdivé; popírat; vyvracet), tudíž tím medicínským výrazem ses nazval sám. Já to neměl v úmyslu To že jazyk občas má několik významů pro jeden výraz, tak za to já nemohu. To je tvoje volba. A k tomu ostatnímu, to je jako barvoslepému vysvětlit, že nebe je modrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se týče brajtlinismu tak s tím souhlasím, vždy ale diskutuji v mezích slušnosti a normy ... no midlochu, procti si prispevky v tomto vlakne a ve vlakne ucet disktuer a antidiskuter zablokovan, spousta lidi si to o tobe nemysli - jsem zvedav na tvoji miru sebereflexe :-)

konkrétní příklady prosím?

To že jsem urputný a vracím údery, neznamená že nejsem slušný. Občas se může stát že trošičku vypěním ale jen jako reakci na nějaký útok typu čistič kanálů atd...

Konkrétně ty steele jsi téměř vždy v opozici takže mě tvá reakce nepřekvapuje... Takže pročti si příspěvky a napiš kde jsem někoho napadal nebo mu nadával wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý midloni, dementismus od slova dementovat (prohlásit za nepravdivé; popírat; vyvracet), tudíž tím medicínským výrazem ses nazval sám. Já to neměl v úmyslu To že jazyk občas má několik významů pro jeden výraz, tak za to já nemohu. To je tvoje volba. A k tomu ostatnímu, to je jako barvoslepému vysvětlit, že nebe je modrý.

Pokud je to tak tak to beru a omlouvám se...

 

K tomu druhému je to jako kdyby si chtěl vesmírným lidem vysvětlit, že na oběžné dráze nečekají miliony lodí Aštarovy flotily... Vysvětlit beru ale argumenty ne vírou wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý midloni, dementismus od slova dementovat (prohlásit za nepravdivé; popírat; vyvracet), tudíž tím medicínským výrazem ses nazval sám. Já to neměl v úmyslu To že jazyk občas má několik významů pro jeden výraz, tak za to já nemohu. To je tvoje volba. A k tomu ostatnímu, to je jako barvoslepému vysvětlit, že nebe je modrý.

Pokud je to tak tak to beru a omlouvám se...

 

K tomu druhému je to jako kdyby si chtěl vesmírným lidem vysvětlit, že na oběžné dráze nečekají miliony lodí Aštarovy flotily... Vysvětlit beru ale argumenty ne vírou wink.gif

Nečekají? A já se tak těšil. sad.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se týče brajtlinismu tak s tím souhlasím, vždy ale diskutuji v mezích slušnosti a normy ... no midlochu, procti si prispevky v tomto vlakne a ve vlakne ucet disktuer a antidiskuter zablokovan, spousta lidi si to o tobe nemysli - jsem zvedav na tvoji miru sebereflexe :-)

konkrétní příklady prosím?

To že jsem urputný a vracím údery, neznamená že nejsem slušný. Občas se může stát že trošičku vypěním ale jen jako reakci na nějaký útok typu čistič kanálů atd...

Konkrétně ty steele jsi téměř vždy v opozici takže mě tvá reakce nepřekvapuje... Takže pročti si příspěvky a napiš kde jsem někoho napadal nebo mu nadával wink.gif

promin, tolik prace si s tebou nedam, a v opozici rozhodne nejsem, tedy v tomto vlakne rozhodne ne :-) (jinak midlochu, toto :-) je smajlik, nekdy mi prijde, ze je dost prehlizis)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Re midloch:

Hele, už to začíná nanovo, prostě svět víry je jedna věc a racionálně-materialistický svět věc druhá. Jejich symbioza a syntéza v nás je věcí každého jedince, jako i jejich poměrné zastoupení. "Bohudík", že se zatím nenarodil takový genius, co by na svět A vytvořil definici pro B. To by pak na tom světě byla hrozná nuda. smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to steel: ve vlákně účet diskutér a antidiskutér zablokován jsem se o sobě dočetl jen od LOVAPA (čímž mu děkuji wink.gif

 

,,Mimochodom jediný Diskutérov príspevok, ktorý bol o niečom bol ten o čistení koženého remienka. Ostatné boli väčšinou plky typu úchylnosti ukazovania chlpatých zápästí, správnej veľkosti hodiniek, kupovania hodiniek v obchode a len ak na ne máš a podobne. Oveľa viac sa dozviem od Midlocha (aj keď Breitling nemusím), safiho, Kubsona, Kamila a iných.,,

 

V tomto vlákně se jak říká ,,ze srandy,, vyjádřil k mému zabanování jen HCIQ a to hlavně z toho důvodu že nemůže rozdýchat naši náboženskou debatu...

 

Sám cigi mi osobně předal ve vlákně midlochův koutek pozvánku ,,Midlochu, ogare - tebe se to netýká - zvu tě k opravdové diskuzi do cabaretu,,

 

Takže žádný banovací hon na midlocha se nekoná, nevím jaký máš se mnou konkrétní problém ale já s tebou žádný, dokonce tě i občas rád čtu :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cha chá midloch je tu - výborně, vítám zájem různorodých osobností. Hele midlochu, tady si z tebe budeme dělat srandu, tak je skvělý, že si tu! Měl jsem sen - zdálo se mi, že midloch si jako svoji značku vybral Q a Q    - fakt !

Nebudeš tomu milý cigi věřit, jednou ve svém hodinkářském pravěku jsem si Q a Q koupil! Měl jsem i natahovací ruské Poljoty s budíkem (ten počase přestal budit) různé primky a Timexy, Citizeny atd a každé z těchto hodinek měly pro mě ve své době své kouzlo...

 

Přesto že oba zůstáváme na svých antagonistických postojích, tak tě mám svým způsobem rád, stejně tak jako i diskutéra (možná to pramení z mé časté účasti na různých náboženských fórech, kde vy dva jste naprostý svatý zlatíčka laugh.gif )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Midlochu a hig: Běžte si založit svoje osočovací vlákno a nekažte tento DA DA kabaret. Už se to tak pěkně rozjíždělo. Myslím, že takové osočovací vlákno by bylo dost navštěvované. Psychologové to přece doporučují, najít si nějakou aktivitu, kde se uvolníš, odreaguješ......Já bych se určitě přidal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...