Přejít na obsah

Muhle Glashutte Kampfschwimmer


kloubik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja z nich mám zmiešané pocity. Najprv som sa zhrozil, ale trochu sa mi to rozležalo a už sa mi zdajú celkom fajn. Aj Rasmus som na fotkách zavrhol a v reále som bol milo prekvapený, naopak na fotkách pekné Seebataillony ma naživo sklamali. Problém vidím za mňa viacmenej v cene. 2500 EUR za Sellitu nedám, ani keby ju Mühleovci po večeroch pri sviečkach ručne rozoberali, leštili, pilníkovali do nej woodpekre a zase skladali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Mohu něco málo doplnit ? KLIK

 

Velký obrázek, o které nevím, zdali něco řeší. Škoda, že jsem nenalezl dýnko. Jinak se mi líbí, jak by také ne. Mají modrý číselník, šikovně umístěnou korunku, praktické ovládání lunety, která se může snadno otáčet i v rukavicích.U Mühle nebude překvapením precizní zpracování, v krabici by mě potěšil, podobně jako u modelů diver Oris kovový náramek, který mám v oblibě. Jinak i tento řemen, je dobře sladěn, prošitý v barvě  hodinek, Cena koresponduje s cenovou hladinou této značky, která nepatří zdaleka mezi nejlevnější. Jediné, co mě mrzí je použitý strojek, stejně proto souhlasím s dalšími kolegy, Sellita je hnus. Škoda.

 

 

 

zdroj - oceanictime ?

 

 

 

 

Hodně, hodně moc pod čarou.Jako zdaleka nejlepší moddely vidím Mühle Glasshütte S.A.R. Flieger-Chronograph a Marinus v kombinaci s červenou barvou.

 

- rozměr vhodný přesně jako wallpaper pro desktop

 

a úžasné Marinusy, které má Roman I.

 

 

 

jako bonus Marinus ve velikosti 1920x1200 vhodný jako wallpaper pro desktop

 

 

 

 

 

zdroj - mühle-glasshütte

 

Pokud by měl někdo zájem, na této adrese získá valpapíry pro standardní rozměry KLIK. Nám jsem vybral ty největší, abychom si hodinky pořádně užily  :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna, kdybys to poslal pomoci Opery a z Nokie tak bys ty hodinky miloval. Takze dobre, ze jsi nam to oznamil, aspon mame jasno v dulezitych vecech.<br />

 

Skúsil som tú Operu podľa Tvojej rady a stále nič, iskra nepreskočila. Myslíš, že by som mal skúsiť aj Chrome ??? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rad, ze jsi to vzal s humorem. Na rozdil od instanta, ktery se do toho montuje, i kdyz nikdo nemluvil s nim, ani o nem, a pri tom jeste plete dohromady veci, ktere ovlivnit jdou a veci, ktere uzivatelem ovlivnit nejdou.

Neslo samozrejme o radu uzivat Operu, ja ji taky nepouzivam, taky pouzivam nejaky strojek a taky pouzivam Tapatalk. Spise slo o pratelske popichnuti se skrytym dotazem, zda to oznameni o strojku a aplikaci je nutne a prinosne. Nic vic. Je to jen takova moje mala snaha zmensit mnozstvi vyplytvanych elektronu. :-) A taky je to trochu vec netikety. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrchavá vec, toto déj?-vu... Ale nie, už som si spomenul :clap: , Mirek Dušín bol v Rychlých šípech a nenosil IWC.

 

Späť k téme. Neviem, či lesklý ciferník nemá súvislosť s čitateľnosťou pod vodou, podobný majú Rasmusy a tie boli navrhované práve pre použitie pri nízkej viditeľnosti v kalnej vode apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rad, ze jsi to vzal s humorem. Na rozdil od instanta, ktery se do toho montuje, i kdyz nikdo nemluvil s nim, ani o nem, a pri tom jeste plete dohromady veci, ktere ovlivnit jdou a veci, ktere uzivatelem ovlivnit nejdou.

Neslo samozrejme o radu uzivat Operu, ja ji taky nepouzivam, taky pouzivam nejaky strojek a taky pouzivam Tapatalk. Spise slo o pratelske popichnuti se skrytym dotazem, zda to oznameni o strojku a aplikaci je nutne a prinosne. Nic vic. Je to jen takova moje mala snaha zmensit mnozstvi vyplytvanych elektronu. :-) A taky je to trochu vec netikety. 

 

Vysvetlenie je jednoduche - Tapatalk som instaloval pred tyzdnom a stale sa s nim len ucim narabat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rad, ze jsi to vzal s humorem. Na rozdil od instanta, ktery se do toho montuje, i kdyz nikdo nemluvil s nim, ani o nem, a pri tom jeste plete dohromady veci, ktere ovlivnit jdou a veci, ktere uzivatelem ovlivnit nejdou.

Neslo samozrejme o radu uzivat Operu, ja ji taky nepouzivam, taky pouzivam nejaky strojek a taky pouzivam Tapatalk. Spise slo o pratelske popichnuti se skrytym dotazem, zda to oznameni o strojku a aplikaci je nutne a prinosne. Nic vic. Je to jen takova moje mala snaha zmensit mnozstvi vyplytvanych elektronu. :-) A taky je to trochu vec netikety. 

 

LOL, akoze teba niekto nuti pouzivat tapatalk? <br /> .<br />...

 

ja len nechapem tu tvoju ovulaciu to tvoje neustale priatelske popichovanie nad podpismi co maju ludia pod prispevkami. ty si tu teraz dozorca s odpustenim netikety? je to snad kazdeho osobna vec - kurva hasno, ic s tou norskou racionalitou volakde. ty sa musis v zivote strasne nudit ked mas taketo starosti. bez srandy :)

 

btw, ja mam na mobile v emailoch podpis "Sent from another Galaxy" - povazujem to za uzitocne oznamenie. Vyslovene metaforicke, aby som to teda odkomunikoval s vyssou istotou..

 

toz na zdravie a do dna!

 

btw tie hodinky su ukrutne skarede s tym blingy cifernikom. matny cifernik a la Kobold by ten zlocin voci estetike urcite zmiernil do tolerovatelnej kategorie "priestupku ktory sa uz nebude opakovat"

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nevim proc se neustale montujes do konverzace po ktere ti howno. S octaviakk007 jsme to probrali, vyresili, zasmali jsme se, vsude vseobecna pohoda, tak tu prestan neustale rozstrikovat zluc. Pokud to nechapes ani po nedavnem vzevrubnem prodiskutovani v jinem vlakne, tak to vzdej. Proste to nepochopis nikdy. Ja treba zase nikdy nepochopim Hru o truny, a tak do takove diskuze nezasahuju, nepindam jim tam, nesoudim, neprudim recma o ovulaci. Zkus tema elektronickeho smeti ignorovat. Ulevi se ti.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle hodinky mají shodné pouzdro s Laco 1000m,asi taky s Dievas nebo Kobold Arctic diver.Je to pouzdro od fa.Fricker ale luneta je samozrejmně jiná a ost.Základ je ale stejný.I ta ochrana korunky.Vždycky se jen otočí na jinou pozici.Mnel jsem jak Laco tak Kobold,pouzdra byla opravdu identická.Ale kvalita vynikající.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle hodinky mají shodné pouzdro s Laco 1000m,asi taky s Dievas nebo Kobold Arctic diver.Je to pouzdro od fa.Fricker ale luneta je samozrejmně jiná a ost.Základ je ale stejný.I ta ochrana korunky.Vždycky se jen otočí na jinou pozici.Mnel jsem jak Laco tak Kobold,pouzdra byla opravdu identická.Ale kvalita vynikající.

 

Safra,mas recht,kolego,ja furt dumal nad tema dlouhejma nozkama a korunkou,jako bych to uz nekde videl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nevim proc se neustale montujes do konverzace po ktere ti howno. S octaviakk007 jsme to probrali, vyresili, zasmali jsme se, vsude vseobecna pohoda, tak tu prestan neustale rozstrikovat zluc. Pokud to nechapes ani po nedavnem vzevrubnem prodiskutovani v jinem vlakne, tak to vzdej. Proste to nepochopis nikdy. Ja treba zase nikdy nepochopim Hru o truny, a tak do takove diskuze nezasahuju, nepindam jim tam, nesoudim, neprudim recma o ovulaci. Zkus tema elektronickeho smeti ignorovat. Ulevi se ti.

Nic ve zlym, nechci tady rozstřikovat tu žluč, ale proč, když užs to prodiskutoval zevrubně v jiném vlakně, s tím pořád někoho votravuješ dál? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějakej čas uběhl co jsem je tu viděl prvně a musim přiznat,že se mi nelíběj.Ani ta luneta,ani ten cifr,ani pidi ručky s indexy do jiných hodinek.Dokonce se mi nelíběj ani na těch zvětšeninách.Napsal bych pouťovky,tím bych ale urazil jejich konstruci a technologii,to si nezasloužej.Řekl bych,že Alda má pravdu,navrhli si je žabí muži zatímco hodináři jen užasle přihlíželi.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...