Přejít na obsah

Muhle Glashutte Kampfschwimmer


kloubik

Doporučené příspěvky

Mě tenhle model taky překvapil, pouzdro a luneta mi přijde o.k. (tool), ale ozdobný podklad cifru a jemné indexy mi k tomu vůbec nejdou. Kdyby byly indexy bílé a alespoň v síle ručiček, líbily by se mi mnohem víc. Ale možná příliš "svítící" hodinky by v akci byly rizikem pro majitele...Napadlo mě, ten sunburst cifernik v určitém úhlu vytváří efekt čtyř lopatek větrného mlýna, což k Mühle skvěle pasuje... nemůže to být záměr? Mají ho i Rasmus..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Zdravím včera jsem je viděl v Glasshutte v muzeu a musím říct že jsou parádní.Ale ta cena.

 

Alda tu pred nejakym casem zminoval, ze MG bude mit novy model pro jednotku nemeckych Kampfschwimmer.

 

Informace nebyly zadne, ale znelo to docela slibne. Podle obrazku nize ale nevim nevim...sun burst dial na vojenskych hodinkach?

 

Specifikace:

 

Movement; SW 200-1 in Mühle execution with woodpecker neck regulation, own rotor and characteristic surface finishes. Hacking. Fast date correction. 38-hr power reserve.
 
Case: Stainless steel with unidirectional bezel. 2.5 mm thick, domed and anti-glare sapphire crystal. Screw-in crown. Water-resistant to 30 bar. ? 44.0 mm; H 15.1 mm.

 

 

1433249d1395825325-muhle-glashutte-kampf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak ty snad pro MG navrhovali v Erfurtu u VDB, jinajk si tu úžasnou lunetu neumím vysvětlit !! :D   P A R Á D A !!!! Bez těch metrosexuálních barviček a odlesků , za to s datumkou mířící na korunku ( někde čuju mezi 3 a 4) by byly prostě božžííí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Už som začal čosi písať a zistil som, že som napísal prakticky to isté, čo minule.

 

Ja z nich mám zmiešané pocity. Najprv som sa zhrozil, ale trochu sa mi to rozležalo a už sa mi zdajú celkom fajn. Aj Rasmus som na fotkách zavrhol a v reále som bol milo prekvapený, naopak na fotkách pekné Seebataillony ma naživo sklamali. Problém vidím za mňa viacmenej v cene. 2500 EUR za Sellitu nedám, ani keby ju Mühleovci po večeroch pri sviečkach ručne rozoberali, leštili, pilníkovali do nej woodpekre a zase skladali.

 

Mrzí ma, že po IMHO vydarenej trojke Marinus, SAR Rescue timer a SAR fligerchrono sa Mühle nejak potáca. Ako keby nevedeli, čo ďalej v tomto segmente.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten subtilni pasek k tomu masivnimu pouzdru se teda moc nepovedl:

 

 

MuhleGlashutte-Kampfschwimmer-1.jpg

Tak v tom nemohu, nez jen souhlasit. Ten pasek je uplne priserny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...