Přejít na obsah

Casio G-Shock GPW1000 GPS & Atomic Clock Radio


sharz

Doporučené příspěvky

 

a co ineho by si to z toho satelitu malo brat? ved to tam aj pisu: First Watch To Combine GPS & Atomic Clock Radio Time Syncing

Už je mi to jasný,přečetl jsem si odkaz :-) načítání jsem dal čas a kupodivu mi to nezamrzlo,takže cesta jak dokonalý udělat ještě dokonalejším,no proč ne,Casio dokazuje že umí.Ale zatim se mi nejvíc líbí ten pilotní kousek .Tenhle je taky parádní.Původně jsem myslel,že si ze satelitu vezmou pouze mojí polohu a automaticky jí spárují s nejbližším vysílačem.Komplikované. Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno od kolegů: Casio 2014    http://forums.watchuseek.com/f17/baselworld-2014-thread-1004789.html

Pořád nechápu,jak něčemu se jménem Oceanus můžou sebrat divers lunetu.Omlouvám se za   :offtopic:  ,ale vlákno se věnuje novinkám,k nimž GPS patří.

Fakt hrůza:

 

                          1433608d1395847129-baselworld-2014-threa

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno od kolegů: Casio 2014    http://forums.watchuseek.com/f17/baselworld-2014-thread-1004789.html

Pořád nechápu,jak něčemu se jménem Oceanus můžou sebrat divers lunetu.Omlouvám se za   :offtopic:  ,ale vlákno se věnuje novinkám,k nimž GPS patří.

Fakt hrůza:

já myslím, že dvě lunety /vnitřní a vnější/ na jedněch hodinkách je už moc... Jméno Oceanus to nepopírá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem si včera koupil tento model (GPW 1000). V reálu vypadaj mnohem líp než na fotkách a videích, ale ňák jsem v obchodě špatně odhadnul váhu a rozměry tohoto modelu (pospíchal jsem). Takže jsem se doma mnohokrát  k nim přemlouval, ale fakt to nešlo. Škoda ... . :( Po domluvě s prodejcem dnes proběhla výměna za jiný model.

Upraveno uživatelem kabik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...
  • po 2 týdnech...

Zdravím tak dneska jsem si koupil tyto hodinky Casio G-Shock GPW-1000 jsou to parádní ruhle už jsou to moje třetí  G-Shock ale fakt dobrý. Mam je z druhé ruky ale dva měsíce staré a ta cena se dala akceptovat ale těch 22000,-Kč je fakt moc. :eek: Ale nějak se mi nedaří naštelovat budíka ani podle  návodu. :giljotiini:

post-36275-0-78288100-1474563812_thumb.jpg

post-36275-0-32368300-1474563817_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Tak posláno na reklamaci vráceno za měsíc a stále stejná závada nejde budíček. :giljotiini:  :furious:

tak předpokládám, že se za chvíli zde pochlubíš novým náhradním kusem, plně funkčním!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...