Přejít na obsah

ORIS Aquis RED Limited Edition - náhled


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem pravák,hodinky nosím na levé ruce a korunku ovládám zásadně pravou,nechápu v čem je to lepší,možná proto je to limitka,aby si užili i leváci.

Souhlasím,že od red edice bych očekával zásadní rozdíl od základního modelu,třeba v podobě verze zelené,třeba barva lunety a pod.,takto napasovaná červená se mi nelíbí.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vživotě jsem neovládal korunku na ruce. Vždy jdou hodinky z ruky. Takže korunka na levé straně je pro člověka, který nosí hodinky na levé ruce určitě plus, ale to já nejsem :D

Já tomu pořád nerozumim v čem je to lepší.Držim hodinky v levé ruce a korunku ovládám pravou,jinak to mám přesruku a levou tu korunku tak akorát urvu.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne teda korunka vzdy tlaci do ruky a proto ji preferuji na druhe strane. A korunku vetsinou pouzivam, kdyz mam hodinky sundane, ale neni vubec zadny problem ji pouzit ani kdyz je na ruce.

BTW ma leva ruka neni tak leva, abych mel problem vytahnout ji korunku a nastavit cas.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem puntičkář v tomhle, srovnání minutové ručky na index musí být ext, takže různě hodinkama točím kvůli světlu a odrazům, aby to opravdu bylo tip-top. Tudíž když mám hodinky z ruky, tak se často stává, že je šteluju šestkou nahoru, zkrátka kde je zrovna minutová ručka potřeba. No a tak se stává, že korunka v té době je všude jinde, jen ne na 3. I kdyby byla korunka 12, neměl bych problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potápěčské hodinky mívají korunku na pozici 4 nebo 9 údajně jednak kvůli ochraně jí samotné při potápěčské práci v prostředí snížené viditelnosti, tak i k ochraně zápěstí při ohybu ruky.

Údajně další důvod byl nošení hodinek na pravé ruce, zatímco na levé byl kompas a další výbava. To se mi ovšem moc nezdá, protože nakonec - kdo by manipuloval s korunkou pod vodou, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Myslím, že logické je mít korunku vpravo když nosíš hodinky na "správné" levé ruce, ale na druhou stranu to odírá zápěstí a kdo šteluje hodinky na ruce, že?!!!

To ovšem nic nemění na tom, že hodinky jsou to krásné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem levák, nosím na levé, občas mě korunka tlačí. šteluju zásadně poté, co je sundám. takže pro mě ideální. ale zas tak moc se mi nelíbí (osobně bych preferoval víc červené). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohate by postacovala cervena sekundovka a indexy na lunete. tie cisla na ciferniku su tam podla mna uplne odveci... korunku by som osobne prijal klasicky napravo, no verim ze pre niekoho to moze byt "konecneee!"

13063_01_733_7653_4183-set_mb.png

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem je zkouknul a: ta červená je opravdu dost tmavá,na cifru to ještě jde,ale na lunetě to působí podivně.Stejně podivně na mně působila přehozená korunka.To jsou jen pocity,mně vlastní,druhému cizí.Co není pocitem je cena:přes 53.000,- .Sečteno podtrženo,pro mně zlatá černá sériovka.Přes pade si už představuju něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 53K je pekna oris dardicka....

Tak jsem je zkouknul a: ta červená je opravdu dost tmavá,na cifru to ještě jde,ale na lunetě to působí podivně.Stejně podivně na mně působila přehozená korunka.To jsou jen pocity,mně vlastní,druhému cizí.Co není pocitem je cena:přes 53.000,- .Sečteno podtrženo,pro mně zlatá černá sériovka.Přes pade si už představuju něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 53K je pekna oris dardicka....

Pochopil bych to,kdyby to mělo certifikaci jako už mnou jednou vzpomínaná limitka.Ta jistě něco stojí.Ale o tom není nikde ani slůvko.Kdybych volil Oris,zatuhle cenu už bych chtěl nějakou tu komplikaci,třeba malou vteřinku,regulateur,dokonce je možné dosáhnout na orisácký hloubkoměrky.Přehozená korunka je jistě také komplikací vůči sériovce,ale cenu to pro mně neospravedlňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...