Přejít na obsah

Prodej Oris Pointer Back 1983...


час&#10

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

chci se zeptat, za kolik bych měl asi tak prodat tyhle Orisky: http://aukro.cz/item197696532_oris_pointer...matic_1983.html

 

První aukci jsem je dal za 10,000 a to se neprodaly, teď to taky moc nevypadá ani za těch 7,900, ale mám nabídku od jednoho kupce za 6,000. Myslíte, že je mám za tuhle cenu prodat, nebo si je radši nechat?

 

Díky moc za pomoc - je to dost důležité, řešim celkem zásadní životní situaci... sad.gif

 

Vás,

Časofčík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zalezi na tom, jak moc je chces prodat. Pokud ti za ne 6.000,- prijde malo, nechal bych si je, pokud ti to prijde jako dostatecna suma, tak bych je prenechal wink.gif Kolik jsi za ne dal? Z toho by se dalo vychazet jak moc se prodej vyplati..

 

A nebo bych zkusil druhou vec, priplatit si za zvyrazneni inzeratu (30,- Kc), budes mit mnohem vetsi sanci je prodat, ted tam mas celkovou navstevnost 45 shlednuti, coz neni vubec mnoho, z toho se da tezko odvodit jestli o ne zajem za tyhle penize bude nebo ne.. ale je to jen tip, nezarucuju ze bude fungovat a 30,- Kc nepujde do kanalu wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

chci se zeptat, za kolik bych měl asi tak prodat tyhle Orisky: http://aukro.cz/item197696532_oris_pointer...matic_1983.html

 

První aukci jsem je dal za 10,000 a to se neprodaly, teď to taky moc nevypadá ani za těch 7,900, ale mám nabídku od jednoho kupce za 6,000. Myslíte, že je mám za tuhle cenu prodat, nebo si je radši nechat?

 

Díky moc za pomoc - je to dost důležité, řešim celkem zásadní životní situaci... sad.gif

 

Vás,

Časofčík

Pamatuji si, že podobné Orisky tu jednou někdo našel. Jsou to ony ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že máš v ruce nebroušený diamant, když je za těch šest prodáš, nejspíš žádnou astronomickou škodu neuděláš. Jde o to, jak moc spěcháš, doporučuji si nechat od někoho pomoct s dražbou na ebay, přecejen nebe a dudy ve srovnání s aukrem. Doufám, že tvoje zásadní životní situace je nesnesitelná touha po nějakých pěkných hodinkách wink.gif Každopádně přeju úspěšné vyřešení !

 

Edit: hrubka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, upřímně řečeno, že to je \"unikát\" mi bylo řečeno přímo pánem z Pardubic, kde je jediný autorizovaný servis Oris v ČR. Ale samozřejmě, vždycky je potřeba zboží trochu vychválit, že... wink.gif

Tak to rozhodne, pokud zbozi nevychvalis, tak ho mozna ani nema smysl prodavat.. Zvlast v dnesni dobe plati, ze dobra reklama dokaze prodat, z poloviny cenny kousek nez ten bez reklamy, za dvojnasobek wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spiderer: ono upřímně ve problém v tom, že hodinky opravdu reálnou cenu mají tak ty 4-5tis. KČ nanejvýš... takže nadhodnotit je mohu, ale stejne to za ně nikdo nedá... a jak píšeš ty že Čínské MZI se prodaly za 12tis. KČ tak to víš ty moje orisi stály 1100 USD a né 3000 EUR jako MZI... laugh.gif

 

ale spíš jsem psal že ty moje úplně ty samé oris se neprodali ani za těch 4500KČ, kvůli tomu aby měl часовщик představu jak dlouho je bude jestě doma mít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2spiderer: To samozřejmě chápu, že to chce trošičku přehánět, nadhodnotit apod., ale u hodinek za kompromisních 5-6tis. KČ, je to pro mě tzv. ztráta času a energie myslím že když někdo kupuje orisi které stály přes tisic dolarů, tak ví co kupuje... ale přeju часовщик aby se prodali, nebo aby se mu aspon vrátilo to co dal za inzeráty na Aukru.

 

EDIT: tím že je to pro mě ztáta času a energie, tím nemyslím, na to mám a že ty hodinky klidně mohu vyhodit, ale spíš že už mě štve že ani za těch 4500KČ se neprodali když celé slavné zvýraznění na aukru apod. stály 350Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...