Přejít na obsah

Prim Sport 1 automatic


Doporučené příspěvky

Vážení kolegové,

máme na světě zelený ciferním, který by měl být natištěn v námi objednané barvě, se standardním potiskem PS1. Na uspokojivé zhodnocení barvy to stačí. Bude k dispozici od zítřka od cca 18 hodin na prodejně v Pánské pasáži. Hlaste se tam pod heslem ,,ostatní" :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé, mohl bych se tam také zastavit, ale zase nic více stejně neuvidím :) Vše je takové hodně, hodně vzdálené, daleko a i když bude někdo namítat, že to uteče a že se ještě párkrát vyspíme a budou na ruce, tak všichni víme, že to tak hned prostě nebude, hm :frusty: , ale buďme optimisté, já vím :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé, mohl bych se tam také zastavit, ale zase nic více stejně neuvidím :) Vše je takové hodně, hodně vzdálené, daleko a i když bude někdo namítat, že to uteče a že se ještě párkrát vyspíme a budou na ruce, tak všichni víme, že to tak hned prostě nebude, hm :frusty: , ale buďme optimisté, já vím :photo:

Kdepak, Mischa mi už hlásil že dokončuje strojky a bude je brzy odevzdávat.  Tak se to hýbe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jediný problém právě s bílými indexy. Proto jsem se rozhodl, že si nechám udělat ještě jeden mimolimitní... ale když bude možnost mít zelenej s retro indexama a nebude to nic proti limitce...

 

attachicon.gifcifr.jpg

 

Jo tak tohle je jiný ristretto.. já bych ale rád jen jeden cifr a to právě tenhle.. pude to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já Vám nic nezakazuju. Naše limitka je definována fungl novým dýnkem, datumovkou tam kde ještě nikdy nebyla a automatickým strojem který připravujem sami. Ciferník má být takový, aby Vám udělal radost. Na tom vzorku není nanesena lumi- je to jen mustr, udělaný kvůli barvě.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zase Elton zaměstnám a nechám si udělat třetí variantu, ta jediná je pro mě přijatelná... ráno jsem koukal na "potapěčský" PS2 a tam je černej cifr a zelená lumi s bílým lemováním, bílý ručky se zelenou lumi, to by byla pecková kombinace, teď už je ale pozdě bycha honiti, měl jsem se víc zapojovat, moje blbost...

Upraveno uživatelem Mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...