Přejít na obsah

Prim Sport 1 automatic


Doporučené příspěvky

Kluci, kuuwa, jeste, ze to tady nectu..... No, ten vek, to neschovam.... ale naselimitka, porad je to nase dite a narodilo se v bolestech a nejake nemoci podedilo a je muj ukol, abych to uzdravil... ta nase myslenka byla super, ja bych se lepe narodil kdybych vedel, ze to stavime z novych dilu. No, asi by to stalo desetinasobek, ale bylo by to pohodlne. Takhle ja dosud bojuji s tim, co jste mi dodali, nebo co jste sehnali.... mam pocit, ze to je blizko tomu, ze sezeneme par starych Skoda 105 L a z toho vymakame specialni okruhovou Skodu co ma  250 koni.... tedy, alespon na papiru. V praxi je to mozne, ale ma to sve limity. Ale to vse zvladneme. Jsou to nejlepsi limitky, ktere zde byly a ja chci, aby fungovaly, i presto, ze jsme zkrizili velrybu s kockou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, jeste si za dva, tri mesice sednou, musis je jen pravidelne nosit, pak to bude v pohode. mam ctyri zajemce na koupi, nechcete je nekdo prodat?

Tos uhod :lol2:  zrovna jsem je včera mazlil  a říkal jsem si ,,tak tyhle a Aeskulapy fakt asi nikdy nedám...".

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý večer,

do sekce výměna jsem hodil poptávku na tyhle automaty, výměnou za presidentské traktóry. Neměl by někdo z ctihodných držitelů této povedené limitky zájem o výměnu? Připadně, pokud by je chtěl někdo prodat, střelím lvíčky, no. :)

Díky, T.

 

Vždyť já vím, že se vám už vokoukaly, tak je klidně pusťte ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal a spoustě lidí i říkal, za mě asi nejlepší igen limitka, všude sklízí bezkonkurenčně největší úspěch

 

Na ty dvě ženský v Baru, který neexistuje si pamatuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...