Přejít na obsah

Glashütte Original Seventies Chrono Panorama Date


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Taky jsem u těch šedých chvíli přemýšlel jestli by nevyšlo levněji pořídit nejlevnější "nelimitku" a ciferníky pak měnit dle aktuální módy ... ale před Rudou jsem o tom radši pomlčel, aby mě coby Kazisvěta nehnali z Jihlavy svinským krokem. Štěstí že "investoři do barviček" mají svůj Rolex a Swatch, protože zrovna tahle lososová a tyrkysová na mě (minimálně z fotek) působí jak ubohej plochej plastik, ikonické PanoramaDatum nemají sladěné se zbytkem ciferníku, prostě infantilní e-ééé...  :yucky:

PS: A kdyby se někdo přece jenom nechal zlákat, tak minimálně u chrona nešetřete a jako čert kříži se vyhněte variantám bez integrovaného ocelového tahu - guma ani kožka nesedí na ruce, tělo hodinek k zakončení řemenů barevně neladí a tah kupovanej dodatečně stojí nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nevím, ještě že už mám nakoupíno. Šedohnědá a zelená limitka z roku 2019 měly aspoň krásnej sunburst, zatímco ty letošní jsou jak low-cost práškovka.

Za zmínku stojí snad jenom "nové" obdélníkové indexy namísto trojúhelníkových - jenže k nim zas logicky nepasuje zužující se tvar použitých H+M ruček :thumbsdown_anim:

Seventies_Chronograph_PD_green-1360x765.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnes jsem si u šikulů v @ONYX servis hodinek konečně vyzvednul svoje úplně první hodinky, šlo o jejich první servis bezmála po 40 letech (od nástupu digitálkové éry a odložení "mechanického smetí" do plechovky, která se kupodivu ani během stěhování neztratila). Shodou okolností taky automaty z Glashütte, které při odchodu do důchodu (datum viz dýnko) vyfasoval můj děda - takže stran chronobundusu můžu konečně konstatovat že (s rezervou dalších 40let?) mám "nazbrojeno až do důchodu"... :wheelchair:

image.jpeg.4631b25d0816b86273779b95c9354ee7.jpegimage.jpeg.b6ba4dcf39c6a6aeaa4765bfce4c26d4.jpegimage.jpeg.9ee0253866c9ebe0280154b7da4564b5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...