Přejít na obsah

K1 Pilot - Geckota - Hodně muziky za málo peněz


Doporučené příspěvky

Tak jsem přišel k hodinkám s Bronzo PVD, strojkem Miyota 8215 s neuvěřitelnou přesností, ale se zvukem přidřeného ložiska levého zadního kola na Felicii, nicméně neskutečně pěkně zpracované s Hardlexem a parádním řemenem.

Krásně svítí, knížka se u to číst nedá, ale celou noc jsou jasně čitelné ručky pro odečtení času.

Syn si je koupil, protože toužil po plesnivkách, ale jako nezletilý neposbíral dost zlaťáků a otec Herodes se nedovtípil, tak to vyřešil po svém.

No a tak na mě nadchly, že jsem ho již vyplatil a on si koupí nové, protože já přece na ně nemůžu čekat, to dá rozum.

Navíc je k nim praktické a opět moc pěkně udělané pouzdro a to opravdu za mrzký peníz.

Takže jak říkám, hodně muziky za málo peněz. Mnozí jistě ohrnou nos, ale kdo není extra fajnšmekr a zatouží za hubičku po něčem pěkném, tak tohle je cesta. 

post-10202-0-33258200-1396636273_thumb.jpg

post-10202-0-66461300-1396636279_thumb.jpg

post-10202-0-81834400-1396636285_thumb.jpg

post-10202-0-31656800-1396636292_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Jagman

tyjo :thumbsup_anim: . až se oklepu z nákupu monac tak do nich asi taky pujdu levné pilotky jsem chtel štajny ale todle vypadá slušne ač nemá ruční nátah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím pochlubit - po pár dnech váhání jsem se rozhoupal a dnes si je taky z Anglie objednal v stainless verzi... Těším se jak malej kluk. :-D 

 

A chtěl jsem se zeptat - myslíte, že je WR 50 dostatečná pro plavání a blbnutí v bazénu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím pochlubit - po pár dnech váhání jsem se rozhoupal a dnes si je taky z Anglie objednal v stainless verzi... Těším se jak malej kluk. :-D 

 

A chtěl jsem se zeptat - myslíte, že je WR 50 dostatečná pro plavání a blbnutí v bazénu?

zcela jednoznačně, zvláště u nových, neotevíraných a nepoškozených hodinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím pochlubit - po pár dnech váhání jsem se rozhoupal a dnes si je taky z Anglie objednal v stainless verzi... Těším se jak malej kluk. :-D

 

A chtěl jsem se zeptat - myslíte, že je WR 50 dostatečná pro plavání a blbnutí v bazénu?

Do bazénu od 100 WR výše ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Ondrou, někde píšou, že s 50 se dá plavat, ale já bych do vody s míň než 100 nešel. Navíc pokud tam budeš mít ten koženej řemen, tak ten z toho taky nebude úplně nadšenej.

 

Tak o řemenu vím - to by případně řešil nákup silikonového pásku, ale vzhledem k tomu, že jsem sám byl na vážkách zda do vody někdy půjdou či ne, tak to teď už padá. :-) Díky za odpovědi a omlouvám se za plevelení vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Mám je od českého prodejce, stojí  sice o něco víc než z  U K, ale  maximální spokojenost :)

 

Taky jsem se rozmýšlel, jestli je nevezmu od nás, ale vzhledem k tomu, že s nákupy z Anglie mám docela dobrou zkušenost a úspora bude taková, že za ní klidně z Německa přiobjednám silikonový pásek, řekl jsem si, že to risknu... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přišel k hodinkám s Bronzo PVD, strojkem Miyota 8215 s neuvěřitelnou přesností, ale se zvukem přidřeného ložiska levého zadního kola na Felicii, nicméně neskutečně pěkně zpracované s Hardlexem a parádním řemenem.

Krásně svítí, knížka se u to číst nedá, ale celou noc jsou jasně čitelné ručky pro odečtení času.

Syn si je koupil, protože toužil po plesnivkách, ale jako nezletilý neposbíral dost zlaťáků a otec Herodes se nedovtípil, tak to vyřešil po svém.

No a tak na mě nadchly, že jsem ho již vyplatil a on si koupí nové, protože já přece na ně nemůžu čekat, to dá rozum.

Navíc je k nim praktické a opět moc pěkně udělané pouzdro a to opravdu za mrzký peníz.

Takže jak říkám, hodně muziky za málo peněz. Mnozí jistě ohrnou nos, ale kdo není extra fajnšmekr a zatouží za hubičku po něčem pěkném, tak tohle je cesta. 

 

Že já sem lezu - už jsem si je objednal taky. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi hloupý dotaz, ale téměř na všech fotkách působí ciferník tak, že jsou čísla nazelenalá i při denním světle. Je to tak, nebo je to způsobené bleskem apod.?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ano, jsou nazelenalá i za denního světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...