Přejít na obsah

K1 Pilot - Geckota - Hodně muziky za málo peněz


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No vida, to tu bude za chvíli celá letka s levnejma hodinkama...

 

Tak s mým avatarem by byla asi ostuda, pokud bych si nějaký pilotky co nejdřív nepořídil. A vzhledem k ceně a šetření na dovolenou...  :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mé Geckoty právě dorazily!

 

Z Anglie jim to trvalo tři pracovní dny a první dojmy? Velké, masivní hodinky v pěkném pouzdru s masivním koženým řemenem. Nádherná čitelnost a ukazatel data není na ciferníku tak výrazný element, jak jsem čekal. A to se mi líbí. Moc hezké je i číslo limitky - 17. Až je nafotím a trochu ozkouším, postnu i foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak není to ani hodina co je mám a už jsem si všiml prvního "problému" trhaný pohyb vteřinovky - vím že je to obecně známý fakt, ale když mi to mezi 10.-25. sekundou dělá pokaždé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamace?

 

Ne. Tedy zatím. Navíc se to po pár minutách zase rozjelo, tak nevím čím to. Hodinky jsou to pořád pěkné a na přesnost to opravdu vliv nemělo, takže si je zatím nechám a uvidí se. Ty bys reklamoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel je to vlastnost tohoto strojku - neprimej pohon setrvacky, nicmene v nejakym zachvatu jsem si "bronzovy" taky objednal :lol2:

Jo to dělá i mi, ale na přesnosti se to neprojeví. Klucí, za ty prachy si dnes ani pořádně nezašukáte, tak nehledejte mouchy. Pak uděláme Gekota sraz a uvidíte jaká bude legrace.  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulym postu jsem napsal setrvacku ale myslel vterinovku :-)

Gekota sraz je dobrej napad, ale bude muset byt tak do mesice, dyl mi nevydrzej

Za tu cenu se jim da lecos odpustit, doladit je zpetne Etou je super napad, asi bych do toho sel pokud by tam pasovala, otazka je jestli na ni pujdou nasadit rucky z Miyoty u Armid to neslo ...

Me taky rano prisel tracking no. Tak jsem zvedav jestli se to stihne do patku

Upraveno uživatelem Bob123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulym postu jsem napsal setrvacku ale myslel vterinovku :-)

Gekota sraz je dobrej napad, ale bude muset byt tak do mesice, dyl mi nevydrzej

Za tu cenu se jim da lecos odpustit, doladit je zpetne Etou je super napad, asi bych do toho sel pokud by tam pasovala, otazka je jestli na ni pujdou nasadit rucky z Miyoty u Armid to neslo ...

Valis by si poradil :-D  S tou vteřinovkou jsem to pochopil, znám ty stroje. takže v květnu bude sraz ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...