Přejít na obsah

K1 Pilot - Geckota - Hodně muziky za málo peněz


Doporučené příspěvky

Já se budu utěšovat vysvětlením od Mr. Šímy a vzhledem k ceně hodinek se tím nebudu dále znepokojovat :)

Po pilotkách jsem koukal dlouho, Geckoty se mi líbily a za ty peníze to byla ideální příležitost na vyzkoušení. Kdyby to bylo něco dražšího, tak bych to asi řešil, ale takhle to snad ani nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Ta kombinace arabských a římských číslic je IMHO, mírně řečeno, nepěkná. Devadesátikliková luneta je taky celkem netradiční. Za mě pilotky pěkné (jedny taky vlastním ;) ), ale potápky bych si nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

V prosinci minulého roku jsem koupil na Nejpanskehodinky.cz model Geckota á la B-Uhr a nelituji. Hodinky o průměru 44 mm mají perfektní zpracování pouzdra a ručky nádherně temně modrou barvu, která vynikne především na slunci. Odlišnost oproti modelu 2014 je právě v propracovanějším pouzdru a modřených ručkách. Lumi na indexech je slabší, ale na ručkách se blíží Seiko (údajně C3). Dýnko by mohlo být trošku "popsanější" nebo s nějakou grafikou. Působí docela prázdně, ale je to spíše věc vkusu. Stroj je sice běžná Miyota, ale šlape spolehlivě. Nedostatkem je, že rotor natahuje jen na jednu stranu, rezerva nátahu se zdá o pár hodin kratší než u Seiko (Monster) a stroj nemá hacking. Poměr cena/výkon je ale celkově výborný. Já je tehdy kupoval ještě za cenu něco přes 4,5 tis. Kč, tedy výhodněji než z Anglie. Jako bonus dostanete pěkné cestovní pouzdro na 2 hodinky. I to se někdy hodí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to neprislo ako reklama na prodejce. Aj ja mam od toho isteho predajcu rovnake hodinky. Kupoval som v januari a pomer cena/uzitok mi pride nadpriemerny. Zatial vsetko funguje a som velmi spokojny. "Prazdny" cifernik sa mne osobne paci. Aj datumovy veniec je dost nenapadny, ale prakticky. Som rad, ze ho tam mam. Takze za mna spokojnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo to myšleno jako reklama, ale vysvětlit si to může každý jak chce. Já jsem tam koupil již několik hodinek a jsem velmi spokojen. Info o tom webu jsem uvedl, protože to nejsou hodinky, které jde u nás koupit v každém krámu. Myslím, že v CZ jen tam anebo na webu výrobce. Abych předešel tomu, že byly nalezeny na více CZ webech a tudíž to není pravda, tak doporučuji bližší pohled na ty weby. Zjistíte, že jde stále o 1 prodejce. Alespoň mně se to tak jeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to neprislo ako reklama na prodejce. Aj ja mam od toho isteho predajcu rovnake hodinky. Kupoval som v januari a pomer cena/uzitok mi pride nadpriemerny. Zatial vsetko funguje a som velmi spokojny. "Prazdny" cifernik sa mne osobne paci. Aj datumovy veniec je dost nenapadny, ale prakticky. Som rad, ze ho tam mam. Takze za mna spokojnost.

 

Spokojených nás bude určitě více, i když to loňské nadšení ze sběru čísel limitky již opadlo :-)

Nepsal jsem, že je prázdný ciferník, ale dýnko. Při velikosti hodinek bych ho viděl raději trošku popsanější (údajně jsou vodotěsné na 5 ATM, tak třeba uvést toto). Také číslo limitky měli raději uvést jako vloni, tedy kolikáté z kolika. Teď tam je jen číslo, ale to vše je můj osobní pocit.

Plně souhlasím s tou datumovkou - praktická, ale nenápadná a nenarušuje tak styl svého vzoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě poznámka k limitované sérii Geckota 2015. Někdy vloni v prosinci jsem se díval na web výrobce a z něj mi vyplynulo, že série modelů K1 pro rok 2015 je limitovaná na pouhých 75 kusů od každého provedení. Číslování totiž navazuje na sérii z loňského roku, tj. č. 301 - 375 pro nerez K1 V13 atd. Quartz chronografy jsou limitovány 2násobným počtem kusů, tedy po 150 ks. Potápky jsou stejně jako K1 limitovány 75 kusy na každé jejich provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upozorňuji ještě na efekt padající či skákající vteřinkovky v jiné, než horizontální poloze (automat Miyota). Zde to je výraznější díky hodně dlouhé vteřinovce zasahující až k okraji ciferníku - viz foto. Na funkci rostlináře to ale nemá vliv.

post-36624-0-08800000-1442235435_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...