Přejít na obsah

K1 Pilot - Geckota - Hodně muziky za málo peněz


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Update po změně majitele. Nevím jak je to aktuální. Poslední update byl v prosinci.

Pouzdro nerez:
017 - robbiman
029 - yaro
036 - wolfenstein
049 - Skargarduv kolega
051 - Skargard
057 - Hanzis
060 - neus
068 - konnan
077 - Sepiax
090 - solex
094 - Lykan
095 - Michal_R
??? - panedge

Pouzdro PVD Black:
118 - timo111
126 - Karussell
143 - Jurkovic

Pouzdro bronze PVD:
211 - Honza.manta
212 - Eman2208
250 -
273 - karelkarel
284 - "kolegyně" Honzy.manty

Upraveno uživatelem Beet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

6200,- Safír, průměry 40 nebo 44 mm. Strojek Seiko NH35A (podporuje ruční natažení a Hacking). 10 ATM.

Jsem si vědom toho, že původní design už vymyslel kdysi někdo jiný ovšem tak je to třeba i u Archimede a mnoha dalších?

Nicméně myslím, že K1 L01 průměru 40 mm by pro mě mohlo být to pravé. Hledal jsem a četl dlouho.

Objednal jsem je. Ještě k novým Orient Mako, které se mi také hodně zamlouvaly a jsou na cestě, ale do jedněch hodinek se nedá promítnout celek všech představ, které byly? jestli mi jako rozumíte. :D Teď už to cítím takové dotažené a snad na dlouho bude. :D

Zítra by měly dorazit pravděpodobně oba kousky.

Upraveno uživatelem biknik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak jsem přišel k hodinkám s Bronzo PVD, strojkem Miyota 8215 s neuvěřitelnou přesností, ale se zvukem přidřeného ložiska levého zadního kola na Felicii, nicméně neskutečně pěkně zpracované s Hardlexem a parádním řemenem.

Krásně svítí, knížka se u to číst nedá, ale celou noc jsou jasně čitelné ručky pro odečtení času.

Syn si je koupil, protože toužil po plesnivkách, ale jako nezletilý neposbíral dost zlaťáků a otec Herodes se nedovtípil, tak to vyřešil po svém.

No a tak na mě nadchly, že jsem ho již vyplatil a on si koupí nové, protože já přece na ně nemůžu čekat, to dá rozum.

Navíc je k nim praktické a opět moc pěkně udělané pouzdro a to opravdu za mrzký peníz.

Takže jak říkám, hodně muziky za málo peněz. Mnozí jistě ohrnou nos, ale kdo není extra fajnšmekr a zatouží za hubičku po něčem pěkném, tak tohle je cesta. 

Takove pilotky se mi vzdycky libili !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...