Přejít na obsah

K1 Pilot - Geckota - Hodně muziky za málo peněz


Doporučené příspěvky

Neni to zadna baterka, ale kdyz jsou pres den dost nasviceny, tak se dat i k ranu odecist cas. Myslim, ze to docela jde, neposvitis si s tim na cestu, ale rucky prectes v pohode. Je pravda, ze tam je dost velkej rozdil rucky vs. cifr, ale to je dany asi mnozstvim lumi.

 

Je to tak - lumi ruček je dost dobrá a i k ránu je čitelná a je tam cítit i ta lumi na cifru, takže čas se odečíst dá, i když seiko to každopádně není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Tak ani ja som neodolal a kupil som si K1 model 2015. Moje cislo je 359 (ocelove puzdro), takze predpokladam, ze sa pokracuje v cislovani. Kupoval som v CR. A to kvoli dlhsej zaruke a nizsej cene ako na watchgecko, kde dnes stoja 149 libier. Je to o dost viacej ako nakupovali ostatni pred nedavnom, ale jednoducho som ich chcel. Kedze minulorocny model som nevidel nazivo, neviem porovnat rozdiely medzi modelom 2014 a 2015.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modra je vidiet len pod urcitym uhlom.Odtien modrej neviem k nicomu prirovnat, trochu ako modra karoseria u Lexusu IS F :-) Ked sa clovek pozera kolmo na cifernik tak sa rucicky zdaju byt cierne. Kupoval som na nejpanskehodinky.cz. Aktualny rozdiel v cene je zopar stovak. Ale cena postupne rastie. Ci to je vianocami alebo novym modelom neviem. Inac rozdiel oproti minulemu roku je remen. Nemam presivany ale s dvoma nitmi na kazdej strane. Osobne sa mi viacej paci ten presivany. Hodinky by mali mat silnejsiu luminiscenciu. Paci sa mi aj kozene puzdro, ktore je pre dvoje hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlasim cerny prirustek s cislem 174/300.

Akorat me prekvapila jedna vec. Na pouzdru je okolo pozice 12 kousek pouzdra jakoby vykousnuty (viz foto). Mate to vsichni tak a je to ok, nebo je to na reklamaci?

 

Podle me by to tam byt nemelo. Luneta by mela byt rovna po celem obvodu. Ale ted jsem se kouknul na svoje a mam to tam malililinko taky. Rozhodne ne tak moc jako ty. Na tech mojich to neni skoro ani videt. Musim se na to hooodne zamerit abych to byl schopny videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...