Přejít na obsah

Seiko Landmaster SBDX009 L.E. 10th Anniversary


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Alda

Takze potapky mas - MM, hodinky do prirody (aby si se neztratil na zahrade) - Landmaster taky mas, slepou vetev - Spring Drive taky mas  ;) , takze ted to chce neco do letadla, cili zelene Hi-Beat LE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no GMT su velka vyzva.. tam to tak nejako stale vychadza ze bud Space Walk alebo ja neviem.. SBGE001 su funkcne perfektna multizonova casomiera, ale bojim sa ze sa mi rychlo zunuju kvoli tomu ake su leskle. Chcelo by to skor nejaky Flightmaster GMT, nieco na sposob tych starych kinetickych 5M45 (obr), ale SD alebo Automaty.

 

Zelene Hi-Beat su skvele ale nic pre mna. Kym to nie je vyslovene sviatocny model /ako mam Snowflake/ tak lumibrite musi byt. Ja som po 40ke seriozny okuliarnik (= ze slabo vidim). Aj preto tak adorujem Airmany. Matny dial, citatelnost maximalna, tri casove zony jednym pohladom, brusene puzdro - praktickost sama. Keby mali nezavislu hodinovu rucku /true gmt/ tak ma od Seika GMT model asi ani netrapi a na pripadnu impulzivnu kupu SpaceWalk si najdem inu vyhovorku.. :)

 

zdroj: internet..

post-4112-0-43346300-1396810561_thumb.jpg

post-4112-0-74158800-1396810567_thumb.jpg

post-4112-0-91112600-1396810582_thumb.jpg

post-4112-0-79050000-1396810605_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Juraji, nebudeš tomu věřit, Seiko a já nicméně já je chtěl a svého času naháněl na ebay. Ovšem nebyly, nemohl jsem je dostihnout, kdybych je chytil, byli bychom dnes dva majitelé.

Fotky jsem si uložil do PC přesně 15.1.2009, na hodinky mě přivedl Gilius, který neměl se Seiko morální problém. Zalíbil se mi na nich reliéf zeměkoule a také to, že byly výroční.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulujem, su vyborne! velmi sa mi paci ta luneta, indexy aj s Tudor 12-kou, rucicky, zemegula, ....... , a tradicne uz menej spona... uzivaj dlho a dobre! ;)

PS: tie Snow-ove fotky su dokonaleeeee !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...