Přejít na obsah

Seiko Landmaster SBDX009 L.E. 10th Anniversary


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sú ti malé. Kúpim ich. Myslím, že tak by to aj bolo spravodlivé, lebo ja som Everest videl a ty nie :-)

 

Nikdy som nikomu žiadne hodinky nezávidel, ale pre tieto by som zabíjal. Keď ťa o rok, dva tri, päť... omrzia, pamätaj, že som som sa hlásil prvý.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

43mm.. su takmer ako MM300, len maju korunku na 3ke. male mi mozno aj su, ale i) to su mi skoro vsetky a ii)  to sa tu moze, nie? :) takto, keby to boli placate oblekovky tak by sa zdali male, ale maju treti rozmer, tak to je rozdiel. edit: toto je idealna velkost a tvar puzdra pre priemerneho chlapa co chce masivnejsie hodinky. 

 

pozri ako na mne vyzeraju Airman 17 (46mm).. - vystrihnute z fotky kde objimam manzelku (vlastnu). a jej 31mm velatury v mojej dlani.

post-4112-0-97456200-1396795999_thumb.jpg

post-4112-0-26425100-1396796018_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sú ti malé. Kúpim ich. Myslím, že tak by to aj bolo spravodlivé, lebo ja som Everest videl a ty nie :-)

 

Nikdy som nikomu žiadne hodinky nezávidel, ale pre tieto by som zabíjal. Keď ťa o rok, dva tri, päť... omrzia, pamätaj, že som som sa hlásil prvý.

 

Everest - to je ten velky biely kopec plny mrtvol v sustakoch. to mam v kazdej druhej pocitacovej hre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kompasova luneta na model Landmaster proste patri :) verte ze nazivo je to nadhera. V knizke su fotky z vyroby, az mi vyjde cas naskenujem.

 

bolo par otazok v SZ, takze: MM300 vs Landmaster. Rozdiel nie je asi ani vo velkosti samotnej, skor v jemnejsej lunete a vacsom mnozstve drobnych dizajnovych elementov ktore sposobuju ze Landmaster vyzera na pohlad vyrazne mensi:

post-4112-0-69237300-1396799825_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...