Přejít na obsah

DOXA BLUE PLANET? Limited Edition


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

DOXA BLUE PLANET? Limited Edition


Po výkonech, které DOXA předvádí v kategoriích, které se netýkají ikonické  hlavně prastaré řady SUB, jsme zde zvesela ostatní hodinky, které se netýkají oněch diverů degradovaly na čínský šunt. A hle DOXA vyrobila nádhernou limitku a tím nám všem pěkně vytřela zrak, že pánové. Není mi tady souzeno posuzovat to či ono, vidím jen pěkně a hlavně poctivě odvedenou práci. Jen tak dál.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj - Master-Horologer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snowe, mně se docela líbí.

 

už tu byla ta budíčková limitka s vintážním strojkem - jako OK - ale  tohle je ale jeste lepšejší....

 

každopádně mě pobavil následující komentář moderátora (američana) doxa fóra na WUS, který vysvětloval diverskářům současnou strategii doxa ohledně oblekovek:)) 

 

válím se smíchy pokaždé, když to čtu --- pripadam si fakt jak opice z vychodu:))

 

"Guys, keep in mind that DOXA's strongest market is the East...Eastern Europe and Asia. That's where they have an extensive AD network, and that's the market these pieces are designed for. Here in the West (and on the forum), we primarily think of DOXA only in terms of the Sub, but the Sub is only a small part of what DOXA does globally. They've only been in the dive watch business since about 1963, but have been in the overall watch business since 1889, thus producing far more dress/sport/casual/pocket watches throughout their history than divers. Without the strength of these non-dive watches in the East, we likely wouldn't have the Sub today in the West. While not something I would necessarily wear myself, I'm thankful they're there."

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

No, to je dost smutné. Zajímaly by mě reakce Američanů, ortodoxních příznivců DOXY, kteří vlastní divery a teď ku příležitosti návštěvy Bílého domu si chtěli pořídit hodinky k formálnímu oblečení odn téže značky.

 

Tak na rozveselou ještě jeden odkaz. KLIK V Capitolu bude člověk vypadat jako moula, ale nešť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem teda, ako bude vyzerať hviezdny ciferník v reále, či to tak bude aj pôsobiť, či na ňom pospájam aj nejaké to súhvezdie....lebo inak to pôsobí ako omrvinky po jedení v aute. Jednoducho, pri všetkej úcte tvorcom a ich zámeru, dávam hlas radšej Cosmosign od Citizenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...